איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

אודות פורטל המטבח שלי

הגיע הזמן להכיר את לעומק את "המטבח שלי", קראו אודות השירותים שאנו מעניקים, מעין נבע הרעיון להקים פורטל המכיל את כל המידע על מטבחים ולמה אנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים.

השיטה שלנו - פשוט חוסכת לכם כסף!

פורטל "המטבח שלי" תומך בשיטה של השוואת מחירים. אנו מאמינים כי ביצוע של השוואה בין הצעות שאתם מקבלים מחברות, בעלי מקצוע ויצרנים יכולה להוזיל לכם בעלויות. כאשר מדובר על מטבחים בפרט מוצר שאינו בעל מחיר זול אלא מתחיל במכמה אלפי שקלים ויכול להסתיים בכמה עשרות אלפי שקלים, חשוב ורצוי לבצע זאת. קודם כל על מנת שתדעו שאתם מקבלים מחיר ריאלי למחירי השוק ודבר שני - בכדי שאתם תשלמו פחות כסף! לכן המטבח שלי מספק עד שלוש הצעות מחיר בעבור כל פנייה אליו וזאת על מנת שתוכלו להשוות ולחסוך.

המטבח שלי - כל השירותים במקום אחד!

אם כבר ערכתם סיור בפורטל המטבח שלי ככל הנראה שהבנתם כי ישנם לא מעט מדורים המספקים מידע, מחירים, גלריית תמונות וכמובן אפשרות להזמנת שירות. החל מחיפוי קיר למטבח, אי למטבח ועד למטבח מעוצב בהתאמה אישית כלל האפשרויות פתוחות לפניכם, ניתן לראות מידע מלא על צבעים של מטבחים, לראות שם דוגמאות ומידע על כל צבע ואפילו לרדת לרזולוצייה של גוונים. כמו כן אנחנו מקווים שלא פספסתם את מחירון המטבחים שלנו המכיל מידע ענקי על טווחי המחירים, בדומה לכך יש לנו עמוד ייעודי למבצעים ועמוד בו תמצאו רק מטבחים זולים.

מטבח כפרי במשרד

עוד קצת אודות המטבח שלי - למה הקמנו את הפורטל?

בראש ובראשונה פורטל המטבח שלי הוקם במטרה להוזיל במחירי המטבחים ולתת לכל גולש המעוניין בחידוש, שיפוץ או רכישת מטבח חדש את המידע המקיף והמלא ביותר ככל שניתן. כיום ישנם לא מעט אתרים העוסקים בתחום המטבחים אך כולם הנם של חברות ויצרניות - כך שהמידע בהם תמיד יהיה חיובי לכיוון החברות עצמן. מצאנו כי חסר מידע "ניטרלי" באינטרנט והחלטנו לקחת על עצמנו לספק זאת לגולשים. אנחנו פועלים ללא מטרת רווח מהגולש עצמו ולא גובים עמלה בעבור השירות שאנחנו מספקים כמו כן, בפורטל המטבח שלי אין התחייבויות משום סוג.