איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבחים בבני ברק

מתכננים לשדרג את המטבח הקיים או להחליף אותו במטבח חדש? הגעתם אל המקום הנכון. דרך 'המטבח שלי' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור עיצוב, חידוש ושיפוץ המטבח בבית.

מטבחים בבני ברק מוצאים דרך השוואת מחירים

ישנם לא מעט סוגים של מטבחים. ניתן למצוא היום עיצובים בסגנונות שונים כאשר כל סגנון יכול להעניק למטבח שלכם מראה אחר לגמרי. בין הסגנונות הנפוצים שניתן למצוא כיום בתחום, נמנים מטבחים בסגנון אנגלי , מודרני, כפרי וגם סגנון עתיק.

דרך האתר תוכלו לבצע השוואת מחירים בין נותני השירות השונים עבור מטבח בעיצובים שונים וזאת על מנת לקבל מחיר אטרקטיבי ולחסוך לעצמכם עלויות. לא מומלץ לבחור בהצעה הראשונה שאתם מקבלים וחשוב לבחון תמיד הצעות מחיר נוספות בשביל לקבל מידע ולקבל החלטה חכמה ומושכלת.

מטבחים בבני ברק

כמה עולה לעצב מטבח חדש בבני ברק?

כפי שאתם בוודאי מבינים, בכל הקשור לעולם המטבחים, אי אפשר לנקוב בסכום אחיד וקבוע וזאת מאחר ורוב המטבחים מתאפיינים בעיצוב מותאם אישית המכיל תוספות מיוחדות בהתאם לדרישותיו של הלקוח. ישנם משתנים רבים כמו גודלו של המטבח, האבזור, הסגנון העיצובי והאלמנטים השונים המשולבים בו אשר משפיעים על המחיר באופן ישיר. הנה מספר דוגמאות שאספנו מספקים שונים בתחום המטבחים אשר פועלים בבני ברק והסביבה וזאת על מנת לספק לכם מידע כללי אודות המחירים, שיסייע בקבלת החלטה נכונה.

סוג המטבח וטווח מחירים

מחיר של מטבח מעוצב בסגנון איטלקי

מטבח מעוצב בסגנון נקי ואלגנטי.


9,000 - 15,500 ש"ח
מטבח בסגנון מודרני בבני ברק

מטבח חדשני ומאובזר.


25,000 - 38,000 ש"ח
עלות מטבח מעץ מלא (מחיר למטר רץ)

מטבח עשוי עץ, איכותי ועמיד.


2,600 - 3,300 ש"ח
עיצוב מטבח יוקרתי בשילוב עץ וזכוכית

מטבח באורך 6 מטרים, ללא שיש.


19,500 - 27,400 ש"ח
עיצוב מטבח מחומר סיבית זול

עבור אורך של 14 מטרים.


14,200 - 18,400 ש"ח
מטבח בסגנון אנגלי

מחיר עבור מטבח בעיצוב אנגלי.


14,000 - 30,000 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו דרכנו מוצרים משלימים למטבח 

לעיתים, לקוחות רבים זקוקים למוצרים מסוימים למטבח ולא להחלפה של מטבח שלם. דרכנו תוכלו לקבל מענה לעיצוב ארון מטבח חדש, דלפקים וגם מגירות. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם נגרי מטבחים וחברות אשר מספקים לכם מוצרים בהתאמה אישית בהתאם לסגנון שאותו אתם מחפשים ולצבע הנדרש. ניתן למצוא דרך האתר גם חיפויים לקירות המטבח והדבקה של אריחי קרמיקה בצעים שונים, כולל קרמיקה דקורטיבית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

נגרים וגם חברות מטבחים בבני ברק

מעוניינים בחידוש מטבח? כדאי שתבחנו את כל האופציות ותקבלו הצעות מחיר מגורמים שונים. נגרים העוסקים בבניית מטבח, יוכלו לספק לכם התאמה מדויקת לצרכים ומידות ואין ספק שהדגש כאן הוא על האפשרות ליצור מוצר ייחודי ומותאם אישית.

לעומת זאת גם לחברות מטבחים בבני ברק יש יתרון - ניתן לראות הרבה פעמים את התוצר המוגמר שהחברה מספקת ולהבין בדיוק מה אתם מזמינים וצפויים לקבל בסוף התהליך. ניתן למצוא מטבחים זולים גם בחברות וגם אצל נגרים וכדאי לבדוק בעלי מקצוע שונים המספקים שירות באזור בני ברק והמרכז.