איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבחים בקריות

עיצוב, חידוש ושדרוג מטבחים בקריות במחירים זולים ומשתלמים למדי, קבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מנגרים וחברות מטבחים באזור.

חברה או נגר מטבחים בקריות?

רבים שואלים אותנו, האם כדאי לפנות אל נגר מטבחים בקריות לצורך עיצוב המטבח אם שמא כדאי לבחור דווקא באלטרנטיבה - חברת מטבחים בקריות אשר מייצרת מטבחים מעוצבים.

 

לרוב נבחר באופציה של נגר, כאשר נרצה לבצע התאמות משמעותיות מבחינת העיצוב או המידות הספציפיות של האלמנטים השונים במטבח. לעומת זאת אם נרצה מגוון, ייתכן וכדאי לבחור בחברת מטבחים מאחר ואצלה נמצא חומרי גלם מגוונים למדי וסגנונות עיצוביים מיוחדים יותר.

 

מטבחים בקריות

עיצוב מטבחים בקריות במחיר זול

עיצוב המטבח לא תמיד חייב להיות כל כך יקר ובהחלט אפשר להוזיל עלויות ולהתנהל כמו צרכנים נבונים. כיצד עושים זאת אתם שואלים? על ידי ביצוע סקר שוק והשוואת מחירים.

 

בעזרתנו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור עיצוב מטבחים בקריות, ללא קשר לסגנון העיצובי שאתם מחפשים. בשביל להתחיל בתהליך, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פניה בטופס הבא ואנו נחזור אליכם עם המידע והפרטים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

טיפים למציאת מטבחים זולים בקריות

  • ניתן להוזיל עלויות בעת עיצוב מטבחים בקריות על ידי בדיקה של מספר הצעות מחיר שונות.
     
  • חלק מבעלי המקצוע יספקו לכם מחיר נוח יותר, במידה ותזמינו מהם מספר רב של פריטים באותה ההזמנה. לכן כדאי לבדוק אופציה להזמנת ארונות, מגירות, אי למטבח ומוצרים נוספים מאותו נגר מטבחים בקריות.
     
  • אם אתם עובדים עם תקציב מוגבל, ייתכן שכדאי לבחון חלופות מבחינת חומרי הגלם. כך למשל, יש לא מעט סוגים של פורמייקה - ברמות מחיר שונות.
     
  • יייתכן וחברות המטבחים יוכלו להתגמש מעט במחיר במידה וזמני האספקה יהיו ארוכים יותר. כלומר אם לא דחוף לכם לקבל את המוצרים כעת אלא רק עוד חודש, הדבר עשוי לעזור לכם מעט.

משדרגים את המטבח הישן שלכם

המטבח הוא אחד מהאזורים החשובים ביותר בבית ואין יום בו אנחנו לא מבקרים בו. בין אם ברצונכם לשדרג את המטבח מטעמים עיצוביים ובין אם מטרת השדרוג היא פרקטית יותר, כמו הוספת אי למטבח או ארונות מטבח חדשים, תוכלו לעשות זאת בעזרתנו, בקלות ובמהירות. קבלת הצעות המחיר דרכנו, בעבור שדרוג מטבחים באזור הקריות, אינה מחייבת אתכם להמשך עבודה עם נגר מסוים או חברה ספציפית.

 

מטבחים מומלצים בקריות

שאלות על מטבחים באזור הקריות

ריכזנו כאן מספר שאלות שקיבלנו מגולשי האתר, בנוגע לעיצוב מטבחים על ידי חברות מטבחים או נגריות מטבחים בקריות:

איזה עבודות אפשר להזמין מנגריות מטבחים בקריות?

לרוב נגר מטבחים בקריות מייצר ארונות, מגירות, חיפוי קירות למטבח מעץ ועוד.


מה כדאי לבדוק מול חברת מטבחים בקריות?

נמליץ לבדוק את רמת הגימור שבוצעה בעבודות קודמות, את השירות והיחס, מקצועיות הצוות וכמובן המחירים.


מה משפיע על מחיר המטבח?

המפרט שמוזמן (שיש, ארונות וכו') הגודל, סוג חומר הגלם ועוד.


אני מתגורר בסמוך לאזור הקריות, האם ניתן לקבל שירות דרככם?

בוודאי. אנו עוזרים במציאת שירות לא רק בקריות אלא גם באזורים נוספים בצפון: שירותי מטבחים בחיפה, מטבחים בעפולה, עכו, נהריה ועוד.