איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבחים בשדרות

מעוניינים לבצע שיפוץ במטבח? מחפשים נגריות או חברות מטבחים בשדרות והסביבה הקרובה? דרך פורטל 'המטבח שלי' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהשוות בין העלויות, בהתאם לעבודה הנדרשת לכם.

מוצאים בקלות נגר מטבחים בשדרות

חלק גדול מהעבודות אשר מתבצעות כיום במטבחים, מתבצעות על ידי נגרי מטבחים. הנגרים יכולים לתכנן, לעצב ולבנות ארונות, אי למטבח, דלתות, מדפים ועוד שלל חלקים ואביזרים משלימים למטבח. אם גם אתם מחפשים נגר מטבחים בשדרות, תוכלו להשתמש בשירות השוואת המחירים שלנו ולקבל עוד היום הצעות נהדרות, מנגרים מובילים באזור שדרות ודרום הארץ.

 

מטבחים בשדרות

שיפוץ מטבחים בשדרות - מה זה כולל?

עבודות של שיפוץ מטבחים יכללו בדרך כלל מספר פעולות שונות אך הדגש העיקרי יהיה ברוב המקרים על ארונות המטבח, מה שגם יקבע לרוב את המחיר של הפרויקט כולו. שיפוץ מטבחים בשדרות יתחיל עוד בשלב התכנון המקדים וכדאי לעבוד עם תקציב מוגדר, על מנת לא להפריז בעלויות בהמשך הדרך. 

 

שיפוץ מטבחים כולל לרוב:

  • פירוק או הרכבת דלתות לארונות המטבח
  • הרכבה של מגירות חדשות
  • החלפה של חזיתות הארונות או המגירות
  • הוספת דלפק או אי במטבח
  • הוספת מזווה חדש במטבח
  • ומגוון פעולות נוספות...

עיצוב מטבחים בשדרות לפי סגנון רצוי

העולם של עיצוב מטבחים הוא רחב למדי ויש לא מעט שילובים שאפשר לעשות. אם מתחשק לכם מצד אחד מטבח בסגנון כפרי אך מן הצד השני תרצו לשלב מעט מהניקיון והתחכום שקיים בעיצוב מטבחים מודרניים, תוכלו בהחלט לעשות זאת אך מומלץ להיעזר בגורם מקצועי אשר ידע להכווין אתכם ולשלב בצורה נכונה בין כל האלמנטים, הצבעים והמוצרים הקיימים במטבח.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

הצעת מחיר לחידוש מטבחים בשדרות

עבודה של חידוש מטבחים בשדרות תכלול פירוט מדויק של הפעולות שעתידות להתבצע והמחירים לכל עבודה ועבודה. נהוג גם לספק ללקוח מידע אודות זמני ביצוע העבודה, אופן ומועד התשלום וכמובן גם מידע מפורט על המידות הנדרשות של כל מוצר: ארונות, מגירות, שולחנות וכדומה. בנוסף, הצעת המחיר חייבת לכלול את סוג חומר הגלם בו ישתמשו מאחר והוא משפיע בצורה על איכות המוצר, כמו גם על המחיר.

איך נקבע מחיר שירותי מטבחים בשדרות?

בטבלה הבאה, תוכלו לראות מידע אודות השיקולים אשר נלקחים בחשבון בעת תמחור של עבודה בתחום המטבחים:

 

שיקול כיצד משפיע?
גודל המטבח המידות של המטבח, ישפיעו ישירות על התמחור.
חומר הגלם יש הבדל במחיר בין פורמייקה לפורניר או פולימר
זמני אספקה ככל שזמני האספקה קצרים, כך המחיר יקר יותר.

משווים בין נגריות מטבחים בשדרות

אין ספק שעבודה של שיפוץ מטבח, יכולה להפוך את המטבח שלכם מקצה אל קצה ולהעניק לו מראה חדש, יפה, רענן ומיוחד. העלויות לעבודה מסוג זה יכולות להתחיל בכמה מאות או אלפי שקלים בודדים אך עשויות גם להגיע לעשרות אלפי שקלים.

 

זו הסיבה שאנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין נגריות מטבחים בשדרות, לקבל כמה הצעות שונות ולבחון את המחיר ושאר מרכיבי ההצעה. השאירו פנייה בטופס המופיע כאן ונחזור אליכם בהקדם עם מידע ומחירים לדוגמה.