איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

חידוש מטבחים

חידוש, צביעה ושדרוג מטבחים ישנים בכל גודל: קטנים וגדולים כאחד ניתן למצוא באמצעות ה"מטבח שלי", הזמן כעת את שירותינו וזכה לקבל חידוש מטבח ושדרוגו במחיר זול ומשתלם במיוחד, הפורטל עובד עם חברות מובילות ובעלות המלצות רבות בתחום, הזמן אותנו כעת ונדאג שתקבל לפחות 3 הצעות מחיר של חברות ונגריות בכל הארץ!

חידוש וצביעת מטבחים בכל גודל

מטבח הינו חדר אשר רהיטיו וכליו נמצאים בשימוש מתמיד בכל בית בארץ, מגוון אדים, ריחות נהדרים של בישול ושמנים. הקרמיקות והארונות אשר המטבחים שלנו מאובזרים בהם, כעבור תקופה של כמה שנים הבלאי המוזכר כבר מתחיל להיות מורגש ויש הצורך ברכישת חדש או שדרוג המטבח הישן, אך האם יש אפשרות לחסוך בהוצאה הגרנדיוזית הזו? מסתבר שאפשר! כמובן שתמיד ניתן לקנות אחד חדש ושלם ממגוון המקומות הקיימים ברחבי המדינה, אך העלות של החלפתו תורגש באופן משמעותי.

חידוש מטבח

אופציית חידוש מטבחים תמיד קיימת!

חידוש מטבחים בעלויות מוזלות נותן לנו את האופציה להחליף ולשפץ בצורה חלקית ובכך לחסוך בעלויות היקרות ובו זמנית להרגיש את הרענון בחדר המטבח שלנו. חידוש  ושדרוג על ידי חברה מקצועית מאפשר לנו בקלות לבחור את צורת החידוש שאנו רוצים, החל משינוי אופי ומיקומים לחלוטין ועד כדי שינויים ושיפוצים קטנים אשר פשוט גורמים לחדר את תחושת החדישות שאני מעוניינים בה מעת לעת. במרבית המקרים, ריהוט מעץ הוא שצובר את הבלאי בצורה המהירה ביותר, אך לדוגמא, התנורים והכיור נשארים שמישים, ניתן לקבל שירותי חידוש אשר יתנו את המענה המידי בשיפוץ והתקנת ריהוט חלקי.

כיצד תרצה לחדש את המטבח?

איזה אפשרויות עומדות לפנינו בתהליך?

ניתן לבצע מגוון רחב מאוד של פעולות באמצעות שירותי חידוש, החל מהחלפת קרמיקה לעץ ובכך לשנות את האופי המודני לאופי כפרי וטבעי יותר, ניתן פשוט לבצע מגוון של שיפוצים קלים אשר יתנו לחלל אווירה יותר נעימה, ניתן להחליף קווי צבע כלליים אשר יחליפו לחלוטין את האופי האפנתי והתחושה הכללית שהינו משרה, החל מיעוץ עיצוב פנימי ועד לעבודות נגרות שונות, חידוש של מטבח קיים יקנה הרגשה טובה במחיר ירוד מאשר קניית חדש, זהו פתרון מושלם למרבית המקרים.


>>>ראו מחירון מטבחים

שדרוג כולל חידוש מטבח וצביעת הקיים

גם עסקי חידוש מטבח קיים, כמו כל עסק כיום, הינם שונים באיכותם, בניתנת השירות ובעוד מגוון רחב של אופיינים אשר ניתן לשפוט אותם על פיו, אנו רוצים לציין את מה שאנחנו מבטיחים להביא לשולחן בעת מתן השירות בכדי להבטיח את סיפוקו של הלקוח ואיכות גבוהה ביותר של העבודה והריהוט.

תחילה אנחנו מעוניינים לציין את המגוון הרחב של המטבחים המקוריים הקיימים אצלינו, שירותי החידוש כוללים צביעה ושדרוג יהפוך לחוויה אפנתית מסקרנת באמצעות דוגמאות רבות הקיימות אצלינו ובאמצעות מגוון רחב של הצעות אשר נוכל להביא, וכל זאת בליווי הנחות מגניבות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

נדאג לשדך לכם את הנגר או החברה המתאימה

בנוסף צוות העובדים של החברות שאנו פועלים עימן הינו צוות איכותי ומנוסה בכל הנוגע למתן יעוץ ושרות למגוון בקשותכם והיענות מהירה ביותר לכל שאלה, הצוות הינו זמין בצורה מיידית לכל הזמנותיכם ודרכנו תוכלו למצוא נגרי מטבחים העוסקים בחידוש, שיפוץ ושדרוג במהירות.

הנכם גם מוזמנים מאד לקבל רושם ראשוני באמצעות השירות הטלפוני המקסים שלנו, אשר יוכל בקלות לתת מענה למגוון שאלות ואף יעוץ ועוד בכל הנוגע לקבלת החלטה לשיפוץ או חידוש, אתם מוזמנים לנסות אותנו כבר כעת!