איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

החלפת דלתות מטבח

החלפת דלתות מטבח במחיר זול ומשתלם במיוחד, באתר של "המטבח שלי" תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר בעבור החלפה של דלתות לארונות המטבח הקיים שלכם, ניתן להחליף ציפוי או להחליף עץ בזכוכית, פנה אלינו כעת ואנו מבטיחים שתקבלו הצעת מחיר משתלמת של נותני שירות העוסקים בתחום החלפת דלתות של ארונות מטבח ובמחירים מעולים.

החלפת דלתות למטבח קיים במחירי עלות

המטבח הקיים שלכם כבר ישן, מתפרק, כבר לא אופנתי והצבע מעצבן אתכם? אולי מתקלף הציפוי מהדלתות או שהתנפחו מרטיבות? תהא הסיבה אשר תהא, הגיע הזמן להחליף את דלת המטבח. אבל, רגע, להחליף דלתות למטבח שלם זה כאב ראש נורא, אורך המון זמן ובנוסף, גם התקציב כרגע לא מאפשר לכם לעשות את זה, אז מה עושים… מחכים? למעשה, אין סיבה לחכות כמה שנים ולחיות עם אותו המטבח שלא כיף לכם להכנס אליו. יש אפשרות מעולה והיא לבחור באופציה זולה, מהירה, בלי לפרק את המטבח הקיים ולהכנס להרפתקת שיפוץ יקרה. האופציה הזאת היא פשוטה מאד – לבצע החלפת דלתות מטבח במחירי עלות.

מחירון החלפת דלתות מטבח

כמה עולה להחליף דלתות במטבח?
 • החלפת פורמייקה בארון המטבח (12 דלתות)

  כולל קילוף של הישנה והדבקת חדשה


  990 - 1,430 ש"ח
 • ציפוי ארונות במלמין על ידי נגר (18 דלתות)

  ביצוע הדבקה או ציפוי של מלמין


  1,620 - 2,800 ש"ח
 • החלפת דלתות מטבח פולימר (8 דלתות)

  פירוק והחלפה של הקיימות בחדשות (ללא חומר)


  700 - 1,100 ש"ח
 • שדרוג ארונות לעיצוב בסגנון פרובנס (10 דלתות)

  עשוי בדרך כלל מעץ בצביעה בתנור עם גימורים


  2,400 - 3,400 ש"ח
 • עלות החלפת ציפוי קיים בציפוי חדש (14 דלתות)

  רק עבודה ללא חומרים - על ידי נגר מטבחים


  900 - 1,820 ש"ח

הדפס מחירון

החלפת ציפוי לדלתות המטבח בזול!

בעצם אתם בוחרים דגם ואם תרצו גם צבע שונה ממה שהיו לכם וזה חדש וכל המטבח לפתע ירגיש לכם כמו חדש. ויש עוד סיבות, למשל, מה עושים אם המדפים והארונות במצב טוב. למה בעצם לשפץ את כל המטבח? נכון מאד. אין סיבה להחליף מטבח שלם אם בסך הכל הוא במצב טוב ואם לא מתאים לכם להוציא את הסכום הנדרש לבניית מטבח חדש לגמרי.

עלות החלפת דלתות מטבח תלויה בלא מעט גורמים כמו גודלו, החומר ממנו עשוי, אביזרים נוספים, רמת המתקנים, רמת הגימור ועוד. בגדול, כשמחליפים מטבח שלם, כבר עושים שינוי חלוקה ומבנה חדש, אולי מנצלים את ההזדמנות ומחליפים צנרת או חלק ממנה, משנים מיקום כיור ומחליפים לחדש, ברז חדש.

העלויות יכולות להיות מאד גבוהות. אם אין יכולת כלכלית לממן סדר גדול כזה של החלפה שכזאת או אין כוחות להתחיל בפרוייקט בסדר גודל שכזה, אז אין סיבה להסס. החלפת דלתות מטבח לארונות בין אם זה ציפוי או הקלפה בזכוכית, זה פתרון נהדר גם לבעלי דירות שכורות. ניתן לחדש מטבח בדירה ולשוות מראה חדש ונקי וכך להשכיר דירה במצב טוב יותר.

החלפת דלת לארון המטבח כמה זה יעלה?

תחשבו על זה, זה גאוני! מדובר בתהליך קצר. אתם בוחרים דגם לפי טעמכם, אנחנו מודדים ולאחרי זמן קצר למדי, אנחנו מגיעים אליכם להתקנה. נפרק את הדלתות והחלק הקדמי של מגירות המטבח ונרכיב במקומם פנלים חדשים לגמרי, בעיצוב שאתם בחרתם וכמו שאמרנו כבר, זה מרגיש ממש כמו חדש.

לקוחות רבים כבר הודו לנו על החלפת דלתות של ארונות המטבח. יש מקרים בהם נמליץ ללקוחות ללכת בכוון של החלפת דלתות מטבח לזכוכית. דברו איתנו, נשמע את מבוקשכם, נראה את המטבח שלכם ואם הוא במצב לא כל כך רע, אז בעצם אין סיבה לרוץ ולבצע שינוי גדול ברגע לא מתאים בחיים, ניתן גם לבצע צביעת ארונות מטבח ולא לבצע החלפה כוללנית.

לא תמיד אפשר להחליף את הדלתות..

אם המדפים מספיק חזקים ובמצב טוב, אם באופן כללי המטבח שמור ובמצב טוב, אבל הדלתות, הצבע והדוגמא לא מוצלחים כל כך או מתקלפים או פשוט לא לטעמכם, אז החלפת ציפוי של דלתות המטבח היא פתרון מעולה. יש מקרים בהם לקוחות נכנסים לדירה חדשה, רוצים לעשות שינוי אבל מחליטים לדחות את ההוצאה הגדולה בכמה שנים טובות. הרי לרכוש דירה זה עסק יקר מאד ולא תמיד נשאר תקציב לשיפוצים.

במקרים רבים, נמליץ ללקוחות לבצע שינויים הכרחיים קלים, כולל החלפת דלתות מטבח במחיר עלות. זה משדרג את הבית, משנה את צורתו, נותן לכם הרגשה של עיצוב שלכם ולא משהו שמישהו אחר בנה, וכל זאת במהירות גבוהה ובעלות נמוכה, מהרו והיכנסו אל מחירון המטבחים שלנו על מנת לגלות מהם העלויות לפרויקט שכזה, כמו כן חשוב לציין כי במטבחים מוכנים מסוג איקאה, הום סנטר ועוד לא תמיד ניתן להחליף את הארונות או לבצע ציפוי.
 

דלתות מטבח בצבע לבן
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה