איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

צביעת ארונות מטבח

הזמן כעת שירות מקצועי של צביעת ארונות מטבח ישנים וקבל הצעת מחיר משתלמות במיוחד, אנו במטבח שלי נדאג שתקבל כמה הצעות מחיר ותבחר בהצעה המשתלמת ביותר בעבורך, השירות כולל צביעה של דלתות ארונות המטבח, צביעת ארונות מטבח באופן מקצועי ובמחירי עלות.

צביעת דלתות של ארונות מטבח ישנים - זה חובה!

אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה ובמהלך השיפוץ גיליתם שכמעט ולא נשאר לכם תקציב לשיפוץ המטבח? אתם לא ממש אוהבים את הקיים וחייבים שינוי? מה דעתם על צביעת ארונות מטבח? אם אין באפשרותכם להחליף כרגע את המטבח אבל אתם בכל זאת רוצים שינוי, צביעה של הדלתות  היא אופציה נהדרת שתשדרג לכם את המטבח בתקציב נמוך.

איך לצבוע ארונות מטבח בלי לשבור תוכנית חסכון

ארונות מטבח כל מה שצריך על מנת לשדרג ולרענן את המראה הישן שלכם הוא קצת צבע,  החל מצביעת קיר או ביצוע חיפוי ועד לצביעת הארונות או רק הדלתות, אתם תתפעלו לגלות מה קורה כשצובעים ואיך גם המטבח הישן ביותר יקבל מראה חדש, אופנתי ועדכני. אם תרצו, תוכלו לבצע זאת בעצמכם אבל אם אתם רוצים למנוע את כאב הראש, העבודה הלא פשוטה ולקבל עבודה מקצועית ואיכותית ניתן לפנות לבעלי המקצוע בתחום שיעשו את העבודה עבורכם.

פירוק דלת ארון לצורך צביעה

חיפוי דלתות הארונות באמצעות פורמייקה

מדובר על השקעה נמוכה בהרבה מביצוע צביעה בתנור, מה גם שתוכלו לקצר את משך זמן ההמתנה, כאשר הסרה והדבקה של הפורמייקה יכולה להתבצע באופן מיידי בביתך לעומת צביעה בתנור אשר דורשת פירוק של הדלתות, הובלתם אל נגרייה או חברה העוסקת בצביעה בתנור ולאחר כמה ימי עבודה הם יחזרו אליכם ויתקנו בשנית.

כמה עולה צביעת ארון מטבח? 

חשוב שתדעו שלא משנה מאיזה חומר המטבח שלכם עשוי, עץ, MDF או פורמייקה, אין בעיה לשדרג את המטבח שלכם על ידי צביעתו. כמובן, חשוב שבעל המקצוע יכיר את העבודה עם כל חומרי העץ השונים כדי שתקבלו עבודה מקצועית ואיכותית. אל תתביישו לראות עבודות קודמות ולבקש המלצות.

גם אם מדובר רק בצביעה, צריך לדעת איך לעשות זאת באופן שלא יראה חובבני ולא מקצועי, הרי אתם רוצים שהוא יראה בדיוק כמו חדש וכשצובעים ארונות מטבח ניתן לבחור מבין סגנונות שונים של גימורים. מגימור אחיד ונקי לגימור כפרי או אולי אפילו לתת לו מראה וינטג'. אתם רק צריכים לבחור, כמובן שהכל תלוי בתקציב שלכם, כל סוג צביעה שונה לארון המטבח עלול להוסיף עלות ולגרום למחיר גבוה יותר.

היתרון בצביעת ארונות מטבח מעץ מלא

יתרון נוסף של צביעת ארונות אשר עשוים מעץ מלא לעומת החלפתם בחדשים הוא שאתם בהחלט הופכים להיות אקולוגיים יותר. הטרנד היום הוא לא לזרוק ישן והחליף בחדש אלא לשפץ, לשדרג ולחדש. הצלתם עוד עץ וזכיתם במקרה חדש ומקורי. ידוע שזהו אחד מהחדרים המרכזיים בבית, אחרי הסלון. אנו מבשלים בו, אוכלים בו ולפעמים אף מארחים בו. בבתים של היום הוא חלק בלתי נפרד מהסלון ולכן חשוב לנו שהוא ייצג אותנו וישלים את מראה הבית.

אפשר לעשות זאת במחיר זול עם ה"מטבח שלי"

כבר לא צריך להתפשר ולחכות שתשתחרר לנו איזה קופת גמל כדי שנוכל לשפץ את המטבח. כל מה שאתם צריכים זה לבחור את בעל המקצוע הנכון, את הצבע, הגימור והמראה הסופי שתרצו ובעלות מינימלית לזכות במראה של מטבח חדיש וייחודי שאתם בעצמכם עיצבתם, מבין כל האפשרויות שנכללות כאן הזולה ביותר היא הדבקת פורמייקה חדשה, לאחר מכן כל ציפוי אחר שהוא סינטטי וכאשר האופציה היקרה ביותר היא ביצוע צביעה בתנור אשר כוללת תהליך ארוך ויקר יותר - אך התוצאה לא משאירה מקום לפשרות.