איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

קרמיקה למטבח

מחפש אחר קרמיקה דקורטיבית למטבחים? בואו והתייעצו עם המומחים של המטבח שלי ואנו מבטיחים שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעת מחיר זולה משמעותית בעבור קרמיקה למטבח במחיר לפי מטר. צרו קשר ואנו נדאג להתאמת חיפוי קרמיקה למטבח שלכם.

קרמיקה דקורטיבית למטבח במחיר זול

כשאנחנו נכנסים למטבח ביתי, הדבר הראשון שעולה מול עינינו וצד אותן הם האריחים שעוטפים את המקום. אנחנו כמובן נתייחס לשיש ולארונות וכן לשולחן שנמצא בו או בפינת האוכל החיצונית, אך האריחים, מעצם היותם המרכיב העיקרי במטבח, המרכיב אשר תופס את מרבית החלל במקום, הוא הדבר הראשון שיצוד את עינינו.

לשמחתנו, יש כיום לא מעט מקומות בהם ניתן לרכוש אריחי קרמיקה למטבח במחירי עלות ויתרה מזו, יש לא מעט מקורות בהם אנחנו יכולים לקרוא אודות אריחים אלו, ממה הם עשויים, כיצד עלינו להחליט באילו אריחים לבחור על פי סגנון העיצובי וטעמנו האישי, באמצעות התייעצות עם מומחים של "המטבח שלי" לגביי התאמה.

קרמיקה זכוכית למטבח

מחירון אריחים מקרמיקה למטבחים

סוג האריח וטווח המחירים

מחיר קרמיקה לבנה למטבח - סטנדרט

אריחים בגודל 33X33 (מבריק או מט)


החל מ-39 ש"ח למטר
כמה עולה לעשות חיפוי קרמיקה מודרני?

שיטת חיפוי מודרנית "FISH BONE" כולל חומרים


החל מ-450 ש"ח
מחיר חיפוי קיר זכוכית למטבח (קרמיקה שקופה)

חיפוי זכוכית כולל הדבקה, אריחים קרמיים מזכוכית (30*10)


החל מ-600 ש"ח למ"ר
עלות קרמיקה לקיר בצבעים שונים: אפור, אדום, שחור, שמנת

גודל של אריח 33*33 ס"מ - כולל עבודה


החל מ-250 ש"ח למטר רץ
קרמיקה דקורטיבית בסגנון כפרי או פרובנס

אריחים קטנים יותר בגודל 12*12 - כולל עבודה


החל מ-450 שקלים
מחירי חיפוי קיר דמוי אבן במטבח

חומר "סינטטי" דמוי אבנים (בריקים) חומרים ועבודה


החל מ- 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

כיצד בוחרים קרמיקה בחוכמה?

ישנם מספר פרמטרים שמשפיעים על בחירת חיפוי בקרמיקה למטבח בשנת 2023. אנחנו נוציא מתוך הרשימה את הפרמטר הכספי שכן מדובר בפרמטר אובייקטיבי שכל אחד קובע לעצמו מה הגבול שהוא מוכן לעמוד בו. אך מלבד הפרמטר הכספי יש פרמטרים אחרים שאפשר וצריך לבחור על פיהם קרמיקה למטבח, כמובן שעלות, מידות וסוג זה חלק מהם.

  • עיצוב הקרמיקה – על מנת להקל על עצמנו בתהליך הבחירה, אנחנו צריכים לבחור קרמיקה שמתאימה לעיצוב, כעת עולה השאלה, האם אנחנו מתחילים את עיצוב המטבח בקרמיקה או בארונות. הרבה יותר קל אם נקבע את צבע הארונות ועל פיהם נוכל לבחור את הצבע. זה לא צריך להיות צבע תואם, בשביל שיהיה ניגוד קל בעין כשמסתכלים על המטבח, אך רצוי שזה יהיה צבע קרוב, כלומר שלא יהיה מצב שכהה ובהיר יהיו ביחד.
     
  • גודל - בשאלת העיצוב אנחנו גם נתייחס לעניין הגודל. עלינו להחליט האם אנחנו בוחרים אריחים קטנים או גדולים. ההמלצה היא לבחור אריחים גדולים, שיוצרים תחושה של מרחב וגם קל יותר להרכיב, לפרק ולנקות אותם.
     
  • ניקיון – אלמנט משמעותי הוא ניקיון האריחים. לשם כך מוטב לבחור אריחים חלקים ולא מחוספסים שנחשבים קשים יותר לניקיון. יש גם לוודא באילו חומרים מוטב לנקות את האריחים.
  • סוג האריחים – הסוג המומלץ הוא אריחי גרניט פורצלן, הם נחשבים עמידים וחזקים יותר מכל סוג אחר. בכל מקרה, רצוי לבחון מספר סוגים, הן לחיפוי הקיר והן לריצוף, על מנת שנוכל למצוא את האריחים המתאימים לנו ביותר.

הדבקת אריחי קרמיקה מאבן

חשיבות בחירת סוגי קרמיקה למטבח

לכן כשאנחנו הולכים לבחור סוגי קרמיקה, יש לנו מספיק מידע שיכול לעזור לנו להחליט אילו אריחים לרכוש, מאיזה סוג, באיזה צבע, ובאיזה גודל. במאמר זה אנחנו מבקשים להציג בפניכם כמה פרמטרים וכלים שיעזרו לכם לבחור אריחי קרמיקה בצורה חכמה.

 

אך לפני זה חשוב לציין, ההחלטה באילו אריחי קרמיקה דקורטיבית למטבח נבחר, היא פועל יוצא של איך אנחנו מבקשים לעצב, כלומר, אנחנו לא יכולים להתבסס רק על האריחים לפי מידות באופן נקודתי, בדומה לשאר החלקים במטבח אותם אנחנו צריכים לבחור במהלך תהליך העיצוב, גם במקרה הזה אנחנו צריכים להחליט באילו אריחים לבחור על פי העיצוב הכולל של החלל, גודל, תקציב ועוד.