איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח ישן במחיר קטן, צור קשר כעת עם המטבח שלי ואנו נדאג שתקבל הצעת מחיר בעבור שיפוץ מטבח קומפלט בעלות נמוכה ומשתלמת במיוחד, אצלנו תקבל לפחות 3 הצעות מחיר ותוכל לשפץ את המטבח בזול.

בואו נדבר על מחיר שיפוץ מטבח:

כאשר מחלטים שמשפצים את המטבח הישן הדבר הראשוני שחושבים עליו הוא המחיר, כאשר אם הייתם רוצים להתחדש הייתם כבר דואגים לרכוש אחד חדש לחלוטין מבלי לחשוב על עלויות וכיצד תוכלו לחסוך, אז מכאן אנו מניחים שמחירי השיפוץ בהחלט חשובים לכם ואתם צריכים לדעת בדיוק - כמה עולה לשפץ מטבח ישן, לא ניתן לומר בפה מלא מחיר מדוייק אך  ללא ספק ניתן להעריך טווחי מחירים על פי הצעות מחיר, בהתבססות על מחירונים ובעיקר על פי המידע הקיים באתר "המטבח שלי", יאללה לעניין:

  • מחיר שיפוץ ארונות מטבח: נע בין 90 - 250 שקלים בעבור כל ארון (כאשר הזול ביותר הוא החלפת פורמייקה בארון והיקר ביותר הוא צביעה וחידוש מלא).

  • עלות שיפוץ מטבח קומפלט (מתומחר על פי מטר רץ) נע בין 1,200 - 2,900 שקלים - תלוי עד איזה רזולוציית שדרוג אתם מתכננים.

  • מחיר החלפת שיש: עולם השיש הוא ענקי! המחירים מתחילים ממש משתנים על פי סוג, אך המבוקש ביותר הוא "אבן קיסר" ומחירו הממוצע הוא 1,200 ש"ח למטר.

  • החלפת הכיור: כולל פירוק, הובלה והרכבה של כיור חדש: החל מ-500 שקלים לרמת סטנדרט.

  • מחיר החלפת חיפוי קיר למטבח: בין 60 ל-250 ש"ח בעבור בריקים או אריחי קרמיקה.


התקנת קיר במטבח

לשפץ את המטבח בעלות נמוכה במיוחד!

רבים מאיתנו נתקלים בשיקולים רבים בנוגע למטבח בביתנו, זהו תחום אשר אנו מעוניינים שיהיה מרחב יעיל למגוון הבישולים והפעולות שאנו רוצים לבצע בו, ובו בזמן גם היינו מעוניינים שיקנה הרגשה נעימה באמצעות עיצובו ובשל המגוון הגדול מאוד של העיצובים הקיימים בשוק אשר הינו רחב מאוד, אך לעתים ההוצאה ברכישת מטבח חדש הינה עצומה ולא פרופורציונלית לחלוטין, אך רבים שכוחים כי ניתן לקבל שירותי שיפוץ למטבח קומפלט דרך "המטבח שלי" ולחסוך במחירים ובעלויות השונות.

כך תשפצו מטבח קיים במחירי עלות

שיפוץ מטבח קיים בביתכם יאפשר לכם  לבצע מגוון רחב של פעולות בכדי לשנות את אופיו הכללי, להחליף מגוון רחב של רהיטים וגם אפילו לתקן ולשנות באופן אפקטיבי את המראה שלו ואת המרחב, על מנת לשפץ בזול את המטבח במקרים רבים מאוד – החל מהחלפת קרמיקה או שינוי צורתה ואופיה עד כדי הזזת הארונות והמגירות ובכך לתת לו מראה אחר לחלוטין.

שיפוץ מטבח כולל התקנת שיש חדש

חידוש הבלאי בארונות, בשיש ואפילו החלפת כיור

מעבר לכך, אין זה סוד כי הוא הינו חדר אקטיבי אשר משומשים בו חומרים רבים אשר גורמים לבלאי מהיר במגוון כליו ורהיטיו, השירותים יאפשרו לכם לרענן את צנרות המים, הביוב ותשתיות החשמל באופן כללי באמצעות תיקונים רבים ואלמנטים עיצוביים ניתן להקנות לחדר אווירה חדשה ללא הצורך אפילו ברכישת רהיט בודד. בנוסף שיפוץ כולל למטבח על ידי חברה מקצועית יוכל בקלות להבטיח לכם כי הוא יתוקן בצורה מיטבית ועל ידי כך תובטח תוחלת חיים ארוכה יותר משל מגוון הרהיטים השונים.

הזמן תכנון וגם שיפוץ מטבח קומפלט

אז למה לכם באמת לבחור דווקא בנו בתור נותני שירות תכנון ושיפוץ מטבח ביתכם? אנו נציין מספר סיבות לכך; נתחיל בזמינות שלנו בכל הנוגע לשליחת אנשי מקצוע לביתכם, החל כבר משיחת הטלפון הראשונה, יש באפשרותנו לשלוח לביתכם איש מקצוע יעיל אשר מנוסה במגוון עבודות מסוג זה ועוד אשר יוכל בקלות ובאפקטיביות לעזור בכל הנוגע לשיפוץ המטבח קיים והישן שלכם.

יש לכם מטבח ישן? הזמינו ייעוץ מקצועי

אך תמיד מומלץ להתחיל דווקא מיעוץ ראשוני עם אנשי מקצוע מטעמינו. יעוץ ראשוני לגבי השיפוץ בעלות נמוכה בביתכם יוכל בקלות לעזור לכם לגבש החלטה לגבי הפעולות שתרצו לבצע בו, תוכלו לבחור להתבונן בדגמים מוכנים ולקבל רעיונות ואף להתיעץ עם איש מקצוע שיוכל להכווין את הרעיונות שלכם אל ביצוע אופטימלי של השיפוץ אותו תרצו לבצע, גודלו יקבע על פי התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע. זה יכול להיות שיפוץ קטן ואף גדול, החל מהוספת אי קטן למטבח או החלפה או צביעת ארונות ישנים במטבח ועד לרמת קומפלט כאשר הכל כלול.
 

מטבח משופץ

מבצעים גם שיפוץ למטבחים קטנים בזול

בנוסף אנו דוגלים בחדשנות בכל הנוגע בניתנת שירותי שיפוץ למטבח קטן, הדבר יתבטא בעיקר במגוון הרחב של האופציות הקיימות בעסקינו, תוכלו בקלות להוסיף רהיטים או להחליף ריהוט קיים, לשפץ רהיטים מעט בלואים ואף לשדרג מגוון רחב של ריהוט המטבח בביתכם. יתרה מזאת אנחנו דוגלים במחירים הוגנים ביותר, זאת אנחנו גורמים לכם להרגיש באמצעות מגוון הנחות שלא ישאירו אותכם שאננים. כמובן שגם תוכלו בקלות להתקשר אלינו כבר עכשיו ליעוץ והכוונה על ידי איש מקצוע אשר ישמח לתת לכם תשובות ועצות.