רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

איך לחדש ארונות מטבח

אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה ובמהלך השיפוץ גיליתם שכמעט ולא נשאר לכם תקציב לשיפוץ המטבח? אתם לא ממש אוהבים את המטבח הקיים וחייבים שינוי? מה דעתכם על שיפוץ ארונות מטבח? אם אין באפשרותכם להחליף כרגע את המטבח אבל אתם בכל זאת רוצים שינוי, צביעה של המטבח היא אופציה נהדרת שתשדרג לכם את המטבח בתקציב נמוך.

שדרוג ורענון המטבח

כל מה שצריך על מנת לשדרג ולרענן את המטבח הישן שלכם הוא קצת צבע.  החל מצביעת קיר המטבח ועד לצביעת ארונות המטבח. תתפעלו לגלות מה קורה כשצובעים ארונות מטבח. גם המטבח הישן ביותר יקבל מראה חדש, אופנתי ועדכני. אם תרצו, תוכלו לבצע זאת בעצמכם אבל אם אתם רוצים למנוע את כאב הראש, העבודה הלא פשוטה ולקבל עבודה מקצועית ואיכותית ניתן לפנות לבעלי המקצוע בתחום שיעשו את העבודה עבורכם. מדובר על השקעה נמוכה בהרבה מרכישת מטבח חדש, מה גם שתוכלו לקצר את משך זמן ההמתנה למטבח החדש. אחד היתרונות בשיפוץ ארונות מטבח ובצביעתם של הוא שהמטבח החדש שלכם לא יהיה מטבח מקטלוג. אתם יכולים לבחור בכל צבע שתרצו למטבח שלכם, תוכלו  לשלב בין מספר צבעים שונים והכי חשוב להיות בטוחים שהמטבח שלהם הוא מקורי וייחודי.

מאיזה חומר המטבח שלך עשוי?

חשוב שתדעו שלא משנה מאיזה חומר המטבח שלכם עשוי, עץ, MDF או פורמייקה, אין בעיה לשדרג את המטבח שלכם על ידי צביעתו. כמובן, חשוב שבעל המקצוע יכיר את העבודה עם כל חומרי העץ השונים כדי שתקבלו עבודה מקצועית ואיכותית. אל תתביישו לראות עבודות קודמות ולבקש המלצות. גם אם מדובר רק בצביעה, צריך לדעת איך לעשות זאת באופן שלא יראה חובבני ולא מקצועי, הרי אתם רוצים שהמטבח יראה בדיוק כמו מטבח חדש. כשצובעים ארונות מטבח ניתן לבחור מבין סגנונות שונים של גימורים. מגימור אחיד ונקי לגימור כפרי או אולי אפילו לתת למטבח שלכם מראה וינטג'. אתם רק צריכים לבחור. יתרון נוסף של חידוש המטבח לעומת החלפתו בחדש הוא שאתם בהחלט הופכים להיות אקולוגיים יותר. הטרנד היום הוא לא לזרוק ישן והחליף בחדש אלא לשפץ, לשדרג ולחדש. הצלתם עוד עץ וזכיתם במטבח חדש ומקורי.

חשיבות המטבח בבית

ידוע שהמטבח הוא אחד מהחדרים המרכזיים בבית, אחרי הסלון. אנו מבשלים בו, אוכלים בו ולפעמים אף מארחים בו. בבתים של היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מהסלון ולכן חשוב לנו שהמטבח ייצג אותנו וישלים את מראה הבית. כבר לא צריך להתפשר ולחכות שתשתחרר לנו איזה קופת גמל כדי שנוכל לשפץ את המטבח. כל מה שאתם צריכים זה לבחור את בעל המקצוע הנכון, את הצבע, הגימור והמראה הסופי שתרצו למטבח שלכם ובעלות מינימלית לזכות במטבח חדש וייחודי שאתם בעצמכם עיצבתם.

למידע נוסף על חידוש ארונות מטבח לחצו על הלינק.