רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

ציוד למטבחים תעשייתיים

האם אתם מעוניינים להרכיב מטבח תעשייתי? יש לזכור כי מטבח תעשייתי שונה ממטבח רגיל – עליו לספק עשרות ואף מאות מנות תוך זמן קצר מאד, עליו להכיל כמה עובדי מטבח במקביל – ומעל לכל עליו להיות בטיחותי לחלוטין לעבודה, בכדי שלא יקרה אסון. לכן, ציוד למטבחים תעשייתיים חייב להיות מורכב מחומר איכותי במיוחד. הנירוסטה כמובן היא זו שנותנת את המענה המקיף ביותר, יותר מכל חומר אחר שאפשר להעלות על הדעת. הנה דוגמה לכמה מוצרים שנכנסים להגדרה של ציוד למטבחים תעשייתיים, שעשויים מנירוסטה, וישרת ואתכם היטב.

הציוד שאי אפשר בלעדיו

משטחי עבודה – כל מטבח תעשייתי זקוק למשטח עבודה מתאים. על המשטחים אפשר לבצע פעולות שונות של הכנת האוכל כולל קיצוץ, ערבוב, מזיגה, וכיו"ב. המשטח צריך להיות עמיד במיוחד שכן יש עבודה עם כלים שונים – מערוך, סכינים, קוצצים, ועוד. כמובן שהנירוסטה היא מושלמת מבחינה זו, משום שהיא עמידה לשינויי טמפרטורה, עמידה בפני שריטות וחבלות, והיא מספקת משטח יציב במיוחד לעבודה.

כיורים – אין זה מקרי שבתוך ההגדרה של ציוד למטבחים תעשייתיים, לכיורי הנירוסטה יש מקום חשוב כל כך. הכיורים הם חיוניים בכל מטבח, ובמטבח תעשייתי על אחת כמה וכמה. הנירוסטה, משום שהיא עמידה מאד בפני חלודה וקורוזיה, יכולה להיות עמידה גם בפני כמויות עצומות של מים, סבון כלים, וכמובן לכלוכים שונים. העמידות שלה, הופכת את הכיור למקום בטוח לגמרי לעבודה.

מנדפים – כמובן שבכל מטבח תעשייתי חובה שיהיה מנדף – אשר יוציא החוצה את העשן והאדים, ויאפשר עבודה בטוחה יותר ונוחה יותר בתוך המטבח. גם כאן מדובר על ציוד למטבחים תעשייתיים שעשוי מנירוסטה. מאחר שהנירוסטה היא חומר חזק ועמיד, והמנדף חייב לעמוד בתקנות בטיחות מחמירות במיוחד – כלל המנדפים כיום, עשויים מנירוסטה איכותית, היכנסו לכאן למידע נוסף על מנדפים.

וזה כמובן לא הציוד היחיד

מובן שאלו הם לא הפריטים היחידים שעשויים מנירוסטה שנוכל למצוא בתוך המטבחים התעשייתיים. בין השאר, מדובר על עגלות עבודה, על ארונות, מדפים, ואפילו חיפויים מיוחדים עבור הקיר. הנירוסטה אם כן – היא פשוט החומר ששולט במטבח התעשייתי.