רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מגוון מוצרים משלימים למטבח

בפורטל "המטבח שלי", אנו דואגים שתקבלו מוצרים משלימים למטבח שלכם ולא תצטרכו לחפש במקום נוסף, כאן תוכלו לראות איזה מוצרים משלימים אנו מעניקים ומהם השירותים שאנו מתמחים להם הקשורים לעולם המטבחים.

אלו הם המוצרים המשלימים שלנו:

מאורר למטבח
מאורר למטבח
מנדף למטבח
מנדף למטבח
ארון חדש
ארון מטבח חדש
אי למטבח
אי למטבח
קרמיקה למטבחים
קרמיקה למטבחים
תאורה למטבחים
תאורה למטבח
חיפוי קיר מטבח
חיפוי קיר למטבח
דלפק מטבח
דלפק למטבחים
זכוכית למטבח
חיפוי זכוכית למטבחים
בוצ'ר למטבח
בוצ'ר למטבח
מגירות למטבחים
מגירות למטבח
 

הנה כמה דברים שחשוב לדעת

פורטל המטבח שלי אינו חברה אלא מספק מידע, מחירים ו"משדך" בין חברות, נותני שירות ובעלי מקצוע אל מול הלקוחות - היתרון שיש לנו על פני האחרים הוא כאשר אנו מפנים אתכם הלקוחות אל נותני שירות שונים אנחנו יכולים לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר ובכך בעצם לתת לך מבחר מחירים שונים מבלי שתאלצו להיפגש, לחפש ולהתרוצץ על מנת לקבל הצעה. אנו מאמינים כי באמצעות השוואת מחירים נכונה תמיד ניתן לחסוך בעלויות ובמחירים השונים בכל תחום ולא רק בנושא מטבחים ומוצרים הנלווים אליו, אם אתם רוצים לקבל שירות טוב ומוצר איכותי במחיר הוגן - פשוט פנו אלינו עוד היום.
מוצרים למטבח

משלימים לכם את החסר

שילוב של מוצרים נלווים מבין המפורטים לעיל הוא ללא ספק השלמת נראות החלל שדרוש לכם, כיום ניתן להוסיף אי או בוצ'ר, מאורר, מנדף ואפילו תאורה תואמת למטבחים, כאשר כל אחד מן האלמנטים הנ"ל יכול להתווסף אל מטבח קיים לאחר שיפוץ או אפילו כחלק משדרוג חדש שקיבלתם כרגע בדירה חדשה מקבלן, דרך "המטבח שלי" אתם יכולים לקבל את כלל השירותים המשלימים באזורי פעילות רבים בארץ.