רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבחים בבני ברק

מתכננים לשדרג את המטבח הקיים או להחליף אותו במטבח חדש? הגעתם אל המקום הנכון. דרך 'המטבח שלי' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור עיצוב, חידוש ושיפוץ המטבח בבית.

מטבחים בבני ברק מוצאים דרך השוואת מחירים

ישנם לא מעט סוגים של מטבחים. ניתן למצוא היום עיצובים בסגנונות שונים כאשר כל סגנון מעניק למטבח שלכם מראה אחר לגמרי. בין הסגנונות הנפוצים שניתן למצוא כיום בתחום, נמנים מטבחים בסגנון אנגלי ,מודרני, כפרי וגם סגנון עתיק. דרך האתר תוכלו לבצע השוואת מחירים בין נותני השירות השונים עבור מטבח בעיצובים שונים וזאת על מנת לקבל מחיר אטרקטיבי ולחסוך לעצמכם עלויות. לא מומלץ לבחור בהצעה הראשונה שאתם מקבלים וחשוב לבחון אופציות נוספות בשביל לקבל מידע ולקבל החלטה חכמה ומושכלת.

מטבחים בבני ברק

כמה עולה לעצב מטבח חדש בבני ברק?

כפי שאתם בוודאי מבינים, בכל הקשור לעולם המטבחים, אי אפשר לנקוב בסכום אחיד וקבוע וזאת מאחר ורוב המטבחים מתאפיינים בעיצוב פרטני ותוספות רבות. ישנם משתנים רבים כמו גודלו של המטבח, האבזור, הסגנון העיצובי והאלמנטים השונים המשולבים בו אשר משפיעים על המחיר. הנה מספר דוגמאות שאספנו מספקים שונים הפועלים בבני ברק וזאת על מנת לספק לכם מידע שיסייע בקבלת ההחלטה.
 
סוג המטבח טווח מחירים
מחיר של מטבח מעוצב בסגנון איטלקי
מטבח מעוצב בסגנון נקי ואלגנטי.
9,000 - 15,500 ש"ח
מטבח בסגנון מודרני בבני ברק
מטבח חדשני ומאובזר.
25,000 - 38,000 ש"ח
עלות מטבח מעץ מלא (מחיר למטר רץ) 
מטבח עשוי עץ, איכותי ועמיד.
2,600 - 3,300 ש"ח
כמה עולה לעצב מטבח יוקרתי בשילוב עץ וזכוכית?
מטבח באורך 6 מטרים, ללא שיש.
19,500 - 27,400 ש"ח
עיצוב מטבח מחומר סיבית זול 
עבור אורך של 14 מטרים.
14,200 - 18,400 ש"ח
מטבח בסגנון אנגלי
מחיר עבור מטבח בעיצוב 
14,000 - 30,000 ש"ח

מצאו דרכנו מוצרים משלימים למטבח 

לעיתים, לקוחות רבים זקוקים למוצרים מסוימים למטבח ולא להחלפה של מטבח שלם. דרכנו תוכלו לקבל מענה לעיצוב ארון מטבח חדש, דלפקים וגם מגירות. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם נגרי מטבחים וחנויות אשר מספקים לכם מוצרים בהתאמה אישית בהתאם לסגנון שאותו אתם מחפשים ולצבע הנדרש. ניתן למצוא דרך האתר גם חיפויים לקירות המטבח והדבקה של אריחי קרמיקה בצעים שונים, כולל קרמיקה דקורטיבית.

נגרים, חנויות וגם חברות מטבחים בבני ברק

מעוניינים בחידוש מטבח? כדאי שתבחנו את כל האופציות ותקבלו הצעות מחיר מגורמים שונים. נגרים העוסקים בבניית מטבח, יוכלו לספק לכם התאמה מדויקת לצרכים ומידות ואין ספק שהדגש כאן הוא על האפשרות ליצור מוצר ייחודי ומותאם אישית. לעומת זאת גם לחנויות מטבחים בבני ברק יש יתרון - ניתן לראות את התוצר המוגמר באולמי התצוגה של החנות ולהבין בדיוק מה אתם מזמינים וצפויים לקבל בסוף התהליך. ניתן למצוא מטבחים זולים גם בחנויות וגם אצל נגרים וכדאי לבדוק בעלי מקצוע שונים המספקים שירות באזור בני ברק והמרכז.