רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבחים במבצע

מחפש אחר מטבחים במבצע עד 2,000 ש"ח? רוצה מטבח מתצוגה? קטן, גדול או בינוני זה לא משנה, אצלנו ב"המטבח שלי" תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים במבצע סוף שנה או לכבוד פסח, יש לנו מבצעים בכל עת ולכן אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ותמיד להתעדכן במחירי המטבחים שלנו המשתנים, המשיכו לעקוב אחרי המבצעים החדשים של שנת 2019 באתר.

המטבח שלי מעניק מגוון מבצעים!

 רצוי לבדוק לקראת סוף השנה ולתעדכן במבצעים!
 אפשר למצוא מטבחים במבצע כולל שיש והתקנה.
 מגוון סוגים כמו: חוץ וגינה, אנגלי, כפרי ומודרני.
 הזמנה מתצוגה תחסוך לכם עלויות רבות.
 ניתן למצוא מטבחים החל מ-2 מטרים.
   ✆ להז מנת מטבח במבצע כולל שיש - לחץ כאן וצור קשר כעת  

מטבח במבצע

בחר את סוג מטבח שמתאים לך:

מטבח כפרי
מטבח כפרי
מטבח אנגלי
מטבח אנגלי
מטבח לבן
מטבח לבן
מטבח מודרני
מטבח מודרני
מטבח מעץ
מטבח מעץ
מטבח אינטגרלי
מטבח אינטגרלי
מטבח פורמייקה
מטבח פורמייקה
 

מטבחים במבצע במחירים סוף שנה!

תמיד מעניין לבדוק מטבחים במבצע, כמובן שישנם יעדים במהלך השנה שהכי כדאי לבדוק והם לקראת סוף שנה או לפני חג הפסח, מחירי מטבחים של אחרים גם בגלל שסביר להניח שיהיה שונה משלנו באופן מפתיע. מטבח זה החדר החשוב ביותר בכל בית. כולנו אוהבים לשבת בו לקרוא עיתון או ספר יחד עם כוס קפה, להפגש במטבח בעבודה פגישה שנראית לא רשמית אבל יעילה ונעימה הרבה יותר מפגישה בחדר ישיבות מנוכר. גם בפוליטיקה אנחנו שומעים לעיתים על פגישה בו. יש מספיק סיבות טובות לכך ובין היתר כיון שאוכל ושתיה מחברים בין אנשים והאווירה הלא פורמלית שלו עשויה לתרום לאווירה פחות מכבידה בין המשתתפים. יש האומרים בחיוך שישיבה בו גורמת לפוליטיקאים להיראות יותר נורמליים.

מחירי מטבחים במבצע בשנת 2018 - 2019

מחירי מטבחים במבצע בשנים 2018 - 2019 יכולים להיות מעניינים כיון שהם מכילים לפעמים גם מגוון גאדג'טים שמעניינים את כולנו, גם אם אנחנו לא בדיוק חובבי בישול ואפיה, או כלים מעניינים, פתרונות אחסון מיוחדים. אנחנו יודעים שכאשר שוקלים להחליף מטבח ומנסים להחליט על השקעה באזור החדש בדרך כלל הם מחפשים מטבח עד סכום מסוים, מדובר בהחלטה חשובה ומשמעותית מאד לכל אחד. החלטה כזאת משמעותה הוצאה כספית לא קטנה וטרדה גם כן לא קטנה. אלה מאיתנו שיש להם אפשרות ומקום מתאים, בוחרים יותר ויותר לייצר בבית שני מטבחים כן, שמעתם טוב. שנים – האחד, מיועד לא מעט למטרות תצוגה, ליצירת תדמית קלילה יותר, או לארוחות משפחתיות קלות יותר ואפילו לאירוח שירגיש פחות פורמלי. מטרת השני היא לשמש יותר לצרכי עבודה, יכיל מכשירים הממוקמים בצורה נוחה למי שנוהג לבשל או לאפות באופן תדיר. למטבחים במבצע מתצוגה יש שימוש שוטף ויום יומי בחיי כולנו ואם נשכיל לתכנן אותם בהתאם למנהגי ונוהגי יושבי המקום, לעולם יהיו הומים, מעניינים, נעימים ושוקקי חיים.
מטבח מתצוגה

יש גם מטבחים קטנים במבצע (עד 2 מטר)

כשאנחנו עובדים על מטבחים קטנים במבצע, אנחנו באמת נלהבים. מטרתנו שתהיו סמוכים ובטוחים שנטפל בכם מההתחלה ועד הסוף, כפי שאנחנו פועלים תמיד עם לקוחות שמחליטים לרכוש מטבח קטן במבצע. תקבלו שירות מלא, החל מעזרה בהגדרת מטרות, דרך תכנון ועיצוב לטעמכם, המשך בייצור איכותי ומקצועי, התקנה על יד צוות כשרוני וכלה בשירות מעולה למשך שנים. קודם הזכרנו שאם נשכיל לתכנן מטבחים במבצע כראוי, יהפכו למקום שוקק חיים ומעניין. ובכן, כשאנחנו מדברים אתכם על הגדרת מטרות, או על קדם תכנון ותכנון, אנחנו מדברים בדיוק על זה. נעבוד בחריצות ונשקיע בשלב הזה יחד אתכם.

מטבח במבצע כולל שיש כן, יש דבר כזה!

נלמד להכיר ולייחס חשיבות לכל פעולה שאתם עושים בבית ונתמקד, כמובן, בפעילות שלכם סביב המטבח. נלמד מה יש לכם היום ומה חסר לכם. איפה נחמד לכם לשבת ואיך אתם אוהבים את ארוחת הבוקר או הערב שלכם, למשל ניתן להוסיף אי למטבח במחירים מוזלים. נלמד כיצד אתם אוהבים לארח והאם נוהגים אורחים, שכנים, חברים של הילדים או בני משפחה ככה סתם "לקפוץ" אליכם וכבר יושבים קצת לשתות משהו ואולי אף לנשנש. כשמתכננים מטבחים במבצע כולל שיש באים בדיוק כדי לעשות עבודת הכנה שתעזור להגדיר את מטרות המטבח שאתם רוצים שיהיו לכם וכל זאת כדי להפוך את המטבח למקום שאתם הכי אוהבים להיות בו. אנחנו מכבדים את רצונותיכם ומבינים שמדובר אולי בהשקעה הכי חשובה שתעשו לבית שלכם ולכן, מכאן אנחנו נקח את הפרוייקט לביצוע באופן כזה שיאפשר לכם להיות רגועים ולהפוך את העניין אפילו לחוויה.