רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבחים במגוון צבעים שונים

לפניכם מאגר ענקי המכיל מידע, תמונות ומחירים של מטבחים בכל הצבעים הקיימים, לכל שאלה, ייעוץ או הזמנה תוכלו ליצור קשר עם נציג מטעם פורטל "המטבח שלי" ולקבל מענה מלא.

מחפש מטבח לפי צבע מסוים? לחץ על הצבע המתאים לך!

מטבח שחור מטבח לבן מטבח אפור מטבח צהוב
מטבח סגול מטבח כתום מטבח כחול מטבח זהב
מטבח אדום מטבח ירוק מטבח בורדו מטבח ורוד
מטבח חום מטבח תכלת    

מטבחים בצבעים שונים

המטבח שלי הפורטל המוביל בשוק מציע לכם מטבחים בצבעים שונים. מטבחי איכות מעוצבים בכל הגוונים ובכל צבעי הקשת. כיום בעולם המודרני כל אחד יכול לבחור את הצבע המתאים לו. יש לנו מטבחים שחורים ולבנים, או משולבים בסגנון שחור לבן מעורב. יש לנו צבעים ססגוניים עבור הנועזים מבינכם הרוצים להתנסות במשהו חדשני. אם יש בכם תשוקה ורצון להעז אנחנו מציעים לכם לנסות את המטבח האדום. צבעים של מטבחים היא בחירה התלויה באישיות וסגנון המשפחה. אצלנו תוכלו לבחור כל מה שעולה על דעתכם וביחד נעצב את חדר האוכל שלכם בצורה מושלמת. תוכלו לבחור מגוון צבעים למטבחים במחירים מפתיעים.
עגבניות בצבעים

מטבחים בצבעים שונים כל הסוגים וכל הגוונים

יש לנו את כל הסוגים השונים ואת כל הגוונים בעיצובים מפתיעים. הקטלוג שלנו משלב בין הצבע המתאים לבין הסגנון. לדוגמא יש לנו מטבחים אנגלים עם צבעים ייחודיים המתאימים לסגנון המיוחד של חדרי אוכל אנגליים המשרים אווירה קלאסית. יש לנו גם מטבחים אנגלים מודרניים עם צבעים מתאימים. אבל בסופו של דבר אתם אלו המבצעים את הבחירה והתפקיד שלנו הוא להציע לכם מגוון עשיר ורחב ככל שניתן. השילוב של כל מערכת צבעים דורשת מומחיות ויכולת לעיצוב המרחב בהתאם להשקפה אסתטית. יש להתאים את המטבח לכל החדרים האחרים בשביל ליצור תחושה אחידה ונעימה. יש להתאים את הרהיטים ואת כל החפצים הנלווים. ביחד אתכם נמצא לכל שאלה בתחום העיצוב פתרון מתאים בשביל לתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן.