רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

עיצוב מטבח בסגנון יפני

רוצה מטבח אחר? אוהב את הסגנון היפני? לנו יש פתרון מעולה בשבילך, מטבחים מעוצבים בסגנון יפני בהתאמה אישית על פי הצרכים שלך, אנו דואגים לשלב מודרניות ואת נגיעות העיצוב של הסוד היפני, המשך לקרוא וראה תמונות ואף הזמן שירות.

המטבח שלי מעצבים בסגנון יפני!

מתן עד שלוש הצעות מחיר!
שקיפות במחירי השוק - ראה מחירון
עבודות חידוש, שדרוג והתאמה אישית.
עבודה בפריסה כלל ארצית.

אז איך  מעצבים מטבח בסגנון יפני?

מטבחים יפניים הם שילוב מיוחד בין אופן הבנייה המודרני לבין האסתטיקה הקלאסית של יפן העתיקה. בהתאם לתרבות היפנית מטבח בסגנון יפני משלב בתוכו ערכים של ניקיון ומינימליזם ביחד עם קפדנות רבה בנוגע לכל פרט בעיצוב החלל. אם אתם אוהבים סדר וארגון נקיים ללא קישוטים מיותרים ובמידה ותחושת שלווה ושקט היא עניין מרכזי בחיים שלכם ואתם רוצים שהבית שלכם יעוצב בהתאם לכך, תוכלו להפיק המון מצורת העיצוב המיוחדת של התרבות היפנית. הקווים הנקיים והנוקשים  משדרים ארגון וסדר, משטחי העבודה הבולטים והנקיים מחפצים, הגוונים המינימליסטים של אפור או שחור. כל האלמנטים האלו בתוספת של הריהוט המתאים יכולים להפוך את המטבח האישי שלכם למקום אירוח יפני של ממש.

המטבח היפני מטבח יפני מודרני

מטבח יפני מסורתי מטבח יפני קלאסי

רוצה לראות תמונות של מטבחים נוספים? - לחץ כאן

מטבחים בסגנון יפני, כל דבר מונח במקומו

עיצוב החלל הוא העניין המרכזי בעולם האסתטי של יפן. במטבחים העיצוב בא לידי ביטוי בשילוב שבין הגודל לבין המרכיבים השונים המעצבים את המרחב. קודם כל השימוש בכמות הרהיטים הוא מינימאלי. כלל יסוד במטבחים יפניים הוא המקום הספציפי של כל פריט. אין כאן שום דבר מיותר. כל רהיט וכל חפץ יש לו תפקיד ופונקציה מוגדרים. אין מקום לקישוטים או לדקורציה באמצעות חפצים. הנקיות של המרחב והתחושה שהוא נותן הם המקנים למטבח את ייחודיותו.

החל מקש ועד לרצפה המסורת עוברת וממשיכה

התכונות המרכזיות של אומנות העיצוב היפני הם השימוש בחומרים טבעיים, צבעים ניטראליים, תכניות ריצוף מרווחות המאפשרות שטח ריצוף מרווח בין הרהיטים ושימוש במחצלות קש לרצפה בעיקר מחצלות טאטאמי. מטבח יפני הוא שילוב מעניין בין אופן הבנייה הקלאסי של מסורת ארוכת שנים עם חידוש ומודרניות. שילוב בין מראה מודרני ייחודי לבין מראה חם ומשפחתי.

המטבח שלי - אומנות העיצוב המודרני

אם אתם מעוניינים לרכוש מטבח, לשדרג או לתקן, המטבח שלי הוא הפתרון הנוח והמשתלם ביותר עבורכם. אנחנו חברה המתמחה בייצור מטבחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר כיום בשוק. סגנונות העיצוב שלנו מותאמים לכל אחד. בהתאמה אישית לכל לקוח תמיד תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. המחירים הם כמובן בהתאם לאני מאמין שלנו מחירים הוגנים וזולים שווים לכל נפש. טווח המחירים שלנו נע בין הזול ביותר לבין מחירים סטנדרטים המקובלים בשוק. מעוניינים לשמוע עוד פרטים? לקבל מידע בנוגע למבצעים המיוחדים שלנו ולאפשרויות העיצוב השונות? מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד? צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.