רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבחים מיוחדים

מחפשים אחר מטבח מיוחד? רוצים משהו ייחודי לכם ומותאם? בעזרת המטבח שלי תוכלו להגשים את החזון והחלום העיצובי שלכם ולממש אותו במטבח הביתי, ניתן לקבל עבודות נגרות מותאמות, מטבחים בעלי מראה ייחודי ומיוחד ובתוספת אלמנטים מעניינים וחדשניים.

מטבח מיוחד במחיר שפוי תמצאו רק ב"מטבח שלי"

+ עיצוב מטבח מיוחד בהתאמה אישית
+ פתרונות ואפשרויות מרובות על פי דרישת הלקוח
+ ביצוע השוואת מחירים מהירה בין 3 חברות ונגריות שונות
+ מאגר תמונות, רעיונות וייעוץ לגולשי המטבח שלי.

מה מייחד את המטבח שלך? הנה כמה רעיונות:

כולם רוצים שהמטבח שלהם יהיה שונה, ייחודי ומיוחד ולכן אלמנטים שונים אשר נמצאים במסגרת התקציב יכולים לסייע לנו לקבל תוצאה אחרת ושונה, בין אם זה שילוב צבעים מרענן, הוספת אלמנטים של תאורה, צביעת הקירות ואפילו יצירת אי בצורה שונה, אנו ב"מטבח שלי" יכולים לתאם בינכם ולבין חברות ואל מול נגריות מטבחים אשר ישמחו לתת את הידע שלהם ומגע ייחודי למטבח שלכם, תמיד העלאת רעיוניות משותפת יכולה ליצור דברים מיוחדים אשר יהיו רק ייחודים לכם, למשל אם אתם עושים חיפוי זכוכית במטבח, ניתן להדפיס על גבי הזכוכית עצמה תמונות של המשפחה, ניתן לשלב צמחייה באזורים שונים במטבח ולחשוב על דברים מגוונים נוספים שאף אחד לא חשב לעשות קודם לכן.
מטבח מיוחד

מטבחים מיוחדים מבלי לקרוע את הכיס

באפשרותכם לקבל מספר הצעות מחיר דרך "המטבח שלי", כך שאתם יכולים לבצע השוואת מחירים בתוך כמה רגעים בלבד ולקבל מחירים שונים, תוכלו להתייעץ גם לגבי סוג החומר עימו תעבדו, סוג הציפוי, צבעים, סוגי הידיות, הפרזול ועוד על מנת לדעת כיצד ניתן להוזיל את העלות שלכם ולתת דגש במקומות שכן חשובים לכם יותר, למשל תוכלו במקום עץ מלא לעשות ציפוי מקסי, פורמייקה או פוליגל שמוזיל משמעותית את המחיר, אך אם  זאת להוסיף אי למטבח, דלפק או בוצ'ר ולקבל מראה אחר לגמריי, ישנם עוד אפשרויות כמו שילוב של זכוכית באזורים מסויימים, דלתות במקום מגירות ועוד רעיונית, העלויות משתנות וגמישות מאוד בתחום ולכן חשוב לבחון היטב את הנושא מכל זווית אפשרית, מה שיאפשר לכם בסופו של דבר לקבל מחיר טוב ומטבח מיוחד בהתאמה.

עיצוב מותאם אישית מחומרי גלם שונים

על מנת לקבל מוצר מיוחד, צריך להשתמש בחומרים שונים, למשל אם תרצו גימורי בעץ תצטרכו להשתמש בעץ מלא ולא בתחליף כמו ציפוי, אם תרצו ידיות אינטגרליות ישנם כמה אפשרויות כמו שילוב אלומיניום עם העץ, ניתן תמיד לשלב זכוכית בארונות המטבח וכמובן לעשות חיפוי לקיר המטבח מקרמיקה ומחומרים נוספים. אצלנו כלל האפשרויות פתוחות לפניכם ונשמח להפנות אליכם חברות מטבחים מעולות שישמחו לספק את הייעוץ הדרוש.

רוצים מטבח כפרי מיוחד? נסו לשלב בין סגנונות עיצוב 

על מנת לקבל תוצאות שונות וייחודיות לכם ובעצם ליצור עיצוב מטבח כפרי מיוחד ושונה מן האחר, רצוי לא ללכת על "הסטנדרט" ולצאת מהקופסא ובעצם לשלב בין כמה עולמות עיצוב שונים, ניתן לקחת את הסגנון המודרני ולשלב אותו עם הכפרי, להוסיף תאורות מודרניות ביחד עם אלמנטים של מטבחי פרובנס ולשלב בין מראה הייטקי חדשני למראה עתיק ובעצם לקבל עיצוב מיוחד ומרהיב!