רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבחים מפוארים

רוצים לבנות מטבח מפואר עם עיצוב מרשים במיוחד? ב"מטבח שלי" תוכלו לקבל פתרונות רבים לכך, החל מעיצובי מטבח מפוארים בסגנון מודרני וחדשני ועד לרמת רטרו, פרובנס וכפרי, כל האפשרויות קיימים במניפת צבעים נרחבת במיוחד, נסו את השירות שלנו ולא תתאכזבו.

מעצבים לכם מטבח מפואר ב"מטבח שלי"

+ עיצוב מטבח מפואר בסגנון פרובנס וכפרי
+ מטבחים מפוארים בסטייל מודרני וחדשני
+ שילוב ארונות, ברזים וכלים נוספים
+ דואגים למחירים טובים לגולשי האתר.

עיצוב מטבחים מפוארים במגוון סגנונות

כשאומרים 'עיצוב מטבחים מפוארים' כל אחד ואחת עשויים לחשוב על דברים מעט אחרים, ולמעשה אין כללים נהוגים להפיכת מטבח ל"מפואר", מכיוון שלכל אחד פרשנות שונה לביטוי, למרות שמשמעותו הרחבה שותפה למרבית האוכלוסיה, באופן מובן. לכן, אם אתם מעוניינים לעצב מטבח מפואר בבית שלכם, איך תדעו להתאים אותו לעיצוב הקיים בבית, וכל שכן - לבן או לבת הזוג שלכם? ההמלצה החמה ביותר שנוכל לתת לכם מבית היוצר של "המטבח שלי" בתור התחלה, היא לדבר על כך כמה שיותר - עם מכרים, עם מעצבי מטבחים ואנשי מקצוע, וכמובן גם בינכם לבין עצמכם, כדי להצליח להבין טוב יותר מה כל אחד מכם רואה בעיני רוחו, וכך לראות מה צריך וניתן לשנות, וכיצד לעשות זאת.

בניית מטבחי פאר במחירים סבירים והגיוניים

בניית מטבחי פאר כבר מזמן אינה חייבת להיות כרוכה בעלויות כבדות המשאירות אחריהן "כתם" ארוך שנים וכואב בכיס; ההיפך הוא הנכון - היום, בזכות מגוון פתרונות יצירתיים כדוגמת יבוא רהיטי איכות מהמזרח הרחוק, שילוב חומרי גלם זולים אך לא פחות טובים, ירידה במחירים בזכות כוח צרכני ועוד ועוד - ניתן להתאים את הרצון והתכנון שלכם למציאות באופן חלק, קל ופשוט, והכי חשוב זול בהרבה מכפי שחשבתם.
מטבח מפואר בצבע שחור

כמה עולה לבנות מטבח מפואר ומודרני?

אז מהם המחירים, אתם שואלים? מחיר מטבח מפואר יכול להתחיל מכמה אלפי שקלים כאשר מוסיפים לו נגיעות חדשות פה ושם (כפי שיפורט בהמשך), או לחלופין הוא יכול להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים במקרה של חידוש מאסיבי של המטבח לרבות כמובן הארונות ושטחי האחסון שבו, כמו גם החלפת האריחים ברצפה והחיפוי על הקירות. כמובן שאין חובה לשנות את כל פני המטבח אם אינכם מעוניינים בכך, אך כדאי לכל הפחות לעבור על סוגי העבודה השונים לפני שתחליטו לכאן או לכאן.

להרשים את האורחים מבלי לקרוע את הכיס

כיצד בכל זאת תצליחו לעשות זאת "ולסדר את המערכת"? באמצעות תקרה גבוהה, אלמנט דקורטיבי אחד ובולט במיוחד (רצוי גוף תאורה או חפץ פונקציונלי אחר, ובלבד  שיהיה כזה ש"אינו מתנצל"), חשיבה מעמיקה על חומרי הגלם של הרצפה ואלמנטים מקוריים נוספים שייצאו מחוץ לקופסה; חשוב להבין כי כדי להשיג תחושה נעימה אך עם זאת מפוארת באמת, לא מספיק להשקיע רק בריהוט ספציפי ובתכנון "יבש" וטכני, אלא רצוי לשרטט, ואז לדמיין, כיצד הכל משתלב יחד - ורק כך תוכלו לגרום למטבח שלכם להיראות מפואר וייחודי באמת, עם נגיעה אישית אך מבלי לוותר על היוקרה והמראה המכובד והקלאסי.