רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח אגוז

מטבח מעץ אגוז יכול להיות משני סוגים: אפריקאי או אמריקא המקביל אליו כמובן הוא חיפוי או ציפוי בצבע אגוז ברמת פורניר בעל גוונים של חום כהה עד חום "מולבן" בהיר, ניתן להזמינו במגוון עיצובים אשר מתאימים לסטייל ה"טבעי" יותר כמו כפרי למשל.

מזמינים דרך "המטבח שלי" מטבח אגוז

המקורי ביותר: בניית מטבח מעץ אגוז אמריקאי או אפריקאי.
תחלופה זולה ומשתלמת: חיפוי פורניר בצבעי אגוז כההים או בהירים.
כחלק משדרוג: החלפת ארונות המטבח בציפוי או בצביעה.
אפשר לקבל מחירים מוזלים ומשתלמים דרך "המטבח שלי" כבר עכשיו.

מטבח בצבע אגוז אנרגטי במיוחד

חדר המטבח הוא מעבר לרק כיור, משטח עבודה, תנור, כיריים, שולחן וכיסאות, הוא ״חדר״ חם עם ריחות ומראות של נוסטלגיה של יצירה ומשמעות לחיים גם אם היא בצורה של חביתה ושוקו לילדים כל בוקר. מטבח הוא מקום אנרגטי ופעיל ואנו משתמשים בו יותר פעמים ממה שאנו מדמיינים, לא רק בשביל בישול, אלא כמקום לשיחות, ללגום איזה משקה, לחשוב, לעבוד וכן הלאה. עקב כך ובהתאם לזאת המטבחים היום עשויים כך שיהיה לנו המתגוררים בבית נעים יותר להיכנס למטבח, נוח יותר הן לעין והן פיזית לעבודה. יותר ויותר אנו רואים מטבחים בסטייל, מסוגננים עם אווירה. אחד מהאלמנטים הבולטים הוא מטבח בצבע אגוז, אלה, מלאים באופי ומקנים לנו אווירה ייחודית ואף יוקרתית ומודרנית, יחד עם שמירה של האופי הנוסטלגי והכל כך האהוב בבית.
מטבח מעץ אגוז מולבן

בניית מטבח מעץ האגוז

מטבחים מעץ אגוז משרים לנו אווירה יוקרתית ומלאה בחום ואהבה, הם מסוגננים, דומיננטיים ופשוט מרשימים, לא תרצו לצאת ממנו כאשר צבע האגוז יהיה לרוב (מן הסתם) בצבעים חומים לסוגיו, לרוב חום כהה אבל לא רק, לעתים אף ניתן לראות ולקבל מטבח עץ אגוז מולבן המקנה אווירה פתוחה יותר, נקייה ואוורירית אשר יתאים מאוד עם אלמנטים שחורים, יחדיו, הצבעים נותנים אווירה אלגנטית וכפרית, מסוגננת ואף מזכירה לנו שילובים (של צבעים משנות ה-70).

שדרוג המטבח ושילוב בין עיצובים

שימוש בעץ אגוז משדרג את המטבח באלפי מונים, הוא מחליף את התצורה הרגילה של המטבח, התצורה העייפה שכבר נמאס להביט ומאפשר להיכנס למראה חדש, רענן ומודרני, שוב עם שימור האופי הנוסטלגי המשפחתי החם, בעצם מדובר על שדרוג מודרני - כפרי באמצעות גווניו החומים הקלאסים עם החמימות הכפרית שהוא מכניס לחלל.
מטבח אגוז אפריקאי

קצת על עצי אגוז האפריקאיים והאמריקאיים

תכונותיו של עץ האגוז בולטות ו״יוצאות החוצה״, העץ הינו חזק מאוד, אך גמיש כך שהוא מתאים להרבה צרכים, מטבחים כמובן, רהיטים ושונים ועוד. סיבה נוספת לעץ שהוא מתאים כל כך היא שאינו מפחד ממים. העץ דומיננטי, עבה, חום ובעל הרבה אופי, לכן ניתן לראות הרבה מטבחי עץ אגוז כהים המשמרים את האופי של חומר הגלם. ניתן לראות גם כן שני סוגים נוספים המאופיינים מהעץ, מטבח עץ אגוז אמריקאי ומעץ אגוז אפריקאי. האחרון, African Walnut בדר״כ מיובא ממערב אפריקה , הינו עץ תמיר המגיע לכ 30-35 מטרים, צבעיו גוונים של חום ולעת זקנה הוא משחיר, העץ בעל ברק טבעי, עץ מאוד ויזואלי וקל לעבודה. הראשון אגוז אמריקאי, American Walnut, בדרך כלל מיובא מצפון ארה״ב ואף קנדה, עצים הגדלים גם כן לגבהים של 30-40 מטרים. שני העצים משמש לעתים לפורניר (חיפוי וציפוי לעץ) ולא מעט ניתן לראות מטבח פורניר בצבע אגוז, אלגנטי, עדין וקל לניקוי.
מטבח אגוז כהה

כל הסוגים והצורות ב"מטבח שלי".

אנחנו בפורטל "המטבח שלי", מציעים לכם מטבחים מכל הסוגים והצורות במגוון עיצובי מטבח, לרבות בצבעי האגוז, כאמור ימלא לכם את הבית באופי וביופי כדאי שצרו עמנו קשר להצעת מחיר מושלמת ומשתלמת שלכם, הגעתם לאתר זה כי אתם מחפשים את הטוב ביותר, דרכנו תוכלו לקבל את הטוב ביותר והגשימו את החלום שלכם עמנו!