רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח בעיצוב אורבני

העיצוב האורבני מתאפיין בצבעוניות ובמראה עירוני, הוא שילוב של עץ, זכוכית, משטחי בטון ושטחים חלקים. למעשה זהו עיצוב מודרני המשולב עם אלמנטים שונים המאפיינים אותו בייחודיות שאין כמותה, רוצים גם מטבח בעיצוב אורבני? פנו אל פורטל המטבח שלי והתחילו לקבל הצעות מחיר למטבחים בסגנון אורבני.

הכירו את סגנון העיצוב האורבני

הסגנון והעיצוב האורבני מגיע אלינו דרך המהפכה התעשייתית המשלבת אסתטיקה בשטחי עבודה, למעשה "עיצוב אורבני" הוא עיצוב עירוני אשר מתאפיין בשילוב בין עץ, בטון, זכוכית ומשטחים חלקים בעלי אופי מודרני, יש כמה אפשרויות בעיצוב אורבני, אפשר לקחת אותו אל כיוון המודרני או הרטרו. כיום השילוב הנפוץ ביותר הוא עיצוב אורבני מודרני אשר נותן מראה חדשני עם צבעוניות ייחודית.

כיצד מתאפיין מטבח אורבני?

ניתן לפשט את העיצוב האורבני במטבחים, ככל הנראה יהיה שם משטח מעץ טבעי או כ"אי למטבח", חיפוי לקיר או דלפק. חיפוי בטון גם כן יהיה משולב והוא יכול להיות כחלק מחיפוי הארונות או אחד מהקירות, משטחי זכוכית ואף צבעים חלקים כמו לבן, אפור או שחור. המעצבים אוהבים להוסיף לפאן האורבני גם צמחייה ולכן הצבע הירוק גם כן ישלוט כאן וייתן איזון לכלל הצבעים החזקים. אגב ניתן לעצב מטבח אורבני בצבע כהה או בצבע בהיר ועל פי בחירת הלקוח ניתן לשלב ולבחור איזה חומרי גלם נוספים להשתמש בהם ואיפה.
מטבח אורבני

כמה צריך לעלות עיצוב מטבח אורבני?

מטבח בעיצוב אורבני לא נחשב לזול, יש כאן מספר אלמנטים המחייבים שימוש בחומרי גלם איכותיים כמו למשל שימוש בעץ טבעי, חיפוי בטון שאינו זול וצבעי מטבח חלקים מה שכמעט מחייב אותנו להשתמש במטבח צבוע בתנור ולא בשילוב של פורמייקה. לאלו שרוצים לחסוך - ניתן לזמין חיפוי נאנו לארונות המטבח במקום צבע בתנור. מחיר מטבח אורבני נע בין 5,000 - 8,000 שקלים למטר. ( מטבח של 7 מטר יעלה בין בממוצע כ- 50,000 ש"ח). להצעת מחיר יותר מדוייקת יש לאפיין לחלוטין את המטבח שלכם, את המידות ושילוב החומרים השונים - מומלץ לבצע השוואת מחירים.

מזמינים דרך 'המטבח שלי' וחוסכים!

כיצד ניתן לחסוך? השאירו פרטים או פשוט חייגו אל נציגי פורטל 'המטבח שלי' - הם יעבירו את המידע שלכם לעד שלושה נגרים או חברות מטבחים שונות אשר מספקות שירות באזורכם, ככה תוכלו לקבוע ייעוץ ולאפיין את המטבח שלכם מול כמה נותני שירות שונים, דבר שבסופו יאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור במי שנראת לכם כמתאימה והזולה ביותר.