רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח מאלומיניום במחיר הנמוך בארץ

ישנם כמה אפשרויות כאשר מדברים על מטבח אלומיניום, יש המתכוונים רק לארונות מטבח עשוי אלומיניום, כאלו שרק לדלתות, ישנם המשלבים בין אלומיניום לפורמייקה וכאלו שרוצים רק "קנט" או מסגרת ולנו ב"מטבח שלי" יש את כל הפתרונות בעבורך!

עושים מטבחי אלומיניום עם "המטבח שלי"

ניתן להזמין ארונות אלומיניום בלבד.
שילוב בין פורמייקה לאלומיניום בין אם זה קנט, מסגרת או דלת ארון.
מטבחים שלמים עשוי אלומיניום עמידים במיוחד למסעדות.
ב"מטבח שלי" תקבלו את המחיר הנמוך ביותר - בוודאות!

מתעניינים במטבח אלומיניום?

שילוב מתכת בעיצוב הבית אמנם אינו חדש בעולם העיצוב - במטבחים באופן כללי ובחללי הבית השונים באופן כללי, אך עם זאת נראה כי משנה לשנה חומר הגלם המיוחד הזה אכן צובר יותר ויותר תאוצה, ובצדק - מדובר בפתרון עיצובי יפיפה, בעל קווים מודרניים ונקיים - אך לא פחות חשוב מכך, עם יתרונות פונקציונליים רבים אחרים, המותאמים אולי יותר מכל לחלל המבטח שבבית, ומשלל סיבות.

עמידות, נוחות ומזעור נזקים

בתוך כך, בולטת במיוחד בשנים האחרונות האפשרות הנוחה והמצוינת של התקנת מטבח אלומיניום באופן ספציפי מבין כל שאר המתכות, בשל עמידותו הרבה של האלומיניום - ולא רק בפני נזקים אפשריים, אלא גם מפני פגעי הזמן, כך שבהתקנתו אפשר להיות בטוחים שהוא יחזיק לאורך שנים רבות. גם אתם חושבים על הזמנת מטבח אלומיניום? באתר המטבח שלי תמצאו מטבחים רבים ואת כל מה שאתם צריכים לשיפוץ או לבניה.
מטבח אלומיניום

כל היתרונות במקום אחד

למטבח אלומיניום יש למעשה רק יתרונות. מלבד יופיו והאיניות שהוא נהנה ממנה, מטבח אלומיניום יכול גם להתאים את עצמו כמעט לכל סביבה עיצובית באשר היא - בין אם שאר החללים בבית דומים לו ובין אם לא; מבחינה זו מדובר באחד מחומרי הגלם הנוחים והטובים ביותר לעבוד איתם, מכיוון שהוא נתון לעיצוב בהרבה מאד צורות וסגנונות, כך שגם במקרה של שיפוץ בית ישן בעל סגנון וינטג', ההבדל לא יורגש באופן חד וחלילה צורם. מלבד זאת, מטבחים מאלומיניום נהנים מעוד שני יתרונות נוספים: ראשית, איכות ועמידות שקשה להתחרות בהן - אותן ניתן לשלב למעשה בכל פריט שרק תרצו, ניתן להתקין  ארונות מטבח אלומיניום כמו למשל ארון תריס או גלילה ואפילו רק דלת אלומיניום, אם יש בכך צורך וכמובן רצון מצדכם.

ומה עם שילוב סגנונות?

כמובן שמידה ואינכם מעוניינים לשלב אך ורק אלומיניום במטבח שלכם, או שאתם חוששים ממראה "תעשייתי" וקר מדי, תמיד תוכלו לשלב בו חומרי גלם נוספים, כראות עיניכם ועל פי הסגנון העיצובי האהוב עליכם. זכרו כי מטבחי אלומיניום אף פעם אינם שווי ערך באופן מוחלט לסביבה "מתכתית" כולה, ולמעשה טווח האפשרויות והמקום לטון האישי שלכם בעיצוב הוא אינסופי ממש. בין השאר, תוכלו לשלב מטבח פורמייקה עם אלומיניום  זהו סגנון אשר נקרא "אקלקטי" אך למרות זאת יש לזכור שבכל מקרה שכזה רצוי מאד להתייעץ עם מומחה לעיצוב פנים או לאיש מקצוע דומה מהתחום, בכדי להבטיח את שמירתם המוחלטת של האלמנטים השונים בחלל, לאור שילובם יחד ולאור השימוש הייחודי שלו המערב כבדרך קבע מים, אדים ותנאי חום וקור קיצוניים.