רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח אפור

מחפש אחר מטבח אפור כהה או בהיר? באמצעות "המטבח שלי" תוכל לראות ולהזמין מטבחים בצבע האפור במגוון שילובים מדהימים כמו עץ, זכוכית, ארונות מיוחדים ועוד, המשך לקרוא ואף הזמן את השירות עוד היום.

איזה מטבחים מתאימים לצבע האפור?

יש לא מעט סגנונות של מטבחים אשר יכולים להשתלב נהדר עם הצבע האפור, בינהם המטבח המודרני, הכפרי, אנגלי ועוד. כמו כן, הכל תלוי בהתאמה ובטעם האישי שלכם, ניתן לעשות רק את ריצוף או החיפויה ואפילו רק הארונות בצבע האפור, בין אם זה גוון כהה יותר או בהיר יותר הצבע הזה משתלב נהדר עם כל אחד מהצבעים השונים בדומה לצבע הלבן והשחור, גם האפור הוא ניטרלי ומשתלב נהדר עם אפשרויות רבות.

תמונות ודוגמאות של מטבחים אפורים

מטבח אפור ואדוםמטבח אפור כהה

שיש אפור בהיר למטבחארונות מטבח אפורים

הטרנד החדש, מטבחים אפורים

מטבח בצבע אפור הוא חידוש מעניין הלוקח את הצבע שנחשב אפרורי ומשעמם והופך אותו למרתק ומעניין. כיום יש בשוק מגוון גוונים של אפור המשתלבים היטב עם הריהוט ועם חלל הבית. היום בעולם המודרני והטכנולוגי צבעים שפעם היו נחשבים ללא רלוונטיים תופסים את מרכז הבמה. מטבח אפור כהה הוא בחירה נועזת ההופכת להיות פופולארית יותר עם השנים. יש משהו קלאסי בצבע העדין שמשתלב בקלות עם ארונות המטבח העשויים עץ.

עיצוב יוצא דופן - אפור "מעושן"

אחד העיצובים המרהיבים הוא עיצוב באפור מעושן המקנה תחושה של עדינות ועוצמה רכה ובעיקר טוב טעם משובח ואסתטיקה נקייה. יש לנו כיום מטבחים עם שיש אפור בעלי גוון אלגנטי היוצר תחושה של יוקרה. המטבח שלי מציעה עבורכם עולם חדש ומופלא של גווני אפור לחדר האוכל שלכם. באמצעות השירות האישי והמקצועי שלנו המכוון לכל לקוח באופן אישי אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם לעצב מחדש, לשדרג או לרכוש את המטבח האישי שלכם.

מטבח בצבע אפור הגוונים המרכזיים

ישנם שלושה גוונים מרכזיים של הצבע האפור היכולים להשתלב בכל חלל. מטבח אפור בהיר, אפור כהה ואפור בשילוב גוונים לבנים. כל אחד מהגוונים יש לו אופי מיוחד ואתם בתור לקוחות יכולים להתרשם מהתמונות באתר בשביל לראות כיצד כל גוון ייחודי משתלב עם סגנון המטבח ועם הארונות והציוד הנלווה. יש לנו גם מטבחים בצבע לבן למי שהסגנון האפור אינו מתאים עבורו אבל הוא מעוניין באותן תחושות שהוא יוצר.

מטבח לבן ואפור

שילוב בין אפור לצבע לבן הוא הקלאסי ביותר

מטבח לבן יוצר תחושה נקייה ואסתטיקה פשוטה וקלאסית ובעיקר תחושה אוורירית ופתוחה. את המטבחים האפורים שלנו ניתן לשלב עם צבעים שונים ולשבור את האחידות שהצבע יכול ליצור. תוכלו להוסיף חיפוי זכוכית בצבע לקיר, תוכלו לשלב בתוכו עץ או צבעים נועזים בשביל לשבור את התחושה וליצור משהו חדש ומעניין הבנוי על הבסיס האפור. בסופו של דבר אפשרויות העיצוב הן בלתי מוגבלות ותמיד תוכלו לבחור שילובים שונים ומעניינים בהתאם לטעם האישי שלכם. ישנם כאלו המעדיפים מטבחים קטנים היוצרים תחושה של חמימות מול השולחן וישנם כאלו המעדיפים חללים בעלי גוונים מודרניים היוצרים מבע קלאסי עז.

שילובי צבעים בלתי נגמרים

אומנות העיצוב היא תחום מרתק בפני עצמו בו שילובי צבעים וחומרים מקבלים משמעות חומרית בחלל. העיצוב הוא אומנות המשלבת בתוכה אלמנטים מתחום הפיסול עם חוש לצבע מתחום הציור ביחד עם פרקטיות שימושית המתאימה לחיי היום יום. עיצוב ובניית מטבחים מעץ הוא שילוב בין תחום הבנייה והארכיטקטורה לתחום העיצוב המודרני של בתים ומתחמי עבודה. הכל מתחיל בשילוב של חומרי הגלם השונים. עץ או קרמיקה ובצבעים ובגוונים המשולבים ביחד. חשיבה נכונה על כל הפרמטרים הנדרשים בשביל תהליך הבנייה תוביל את חדר האוכל שלכם להיות בסופו של יום המקום הנוח ביותר בבית. בו תוכלו אחרי יום עבודה מפרך לשהות בנחת עם המשפחה.