רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח בצבע ורוד

קצת מפתיע מטבח ורוד לא? הנה העיצובים, הסגנונות והחומרים אשר יכולים להשתלב עימו בצורה נהדרת, ניתן לקבל עד שלוש פניות של חברות ויצרנים המספקים את הצבע הלא רגיל הזה בעיצובים שונים.

מה משדר מטבח בצבע ורוד?

אחד הצבעים המאתגרים ביותר בתחום העיצוב הוא הצבע הורוד. מצד אחד זהו צבע נעים המשדר חום ומאפשר לנו להרגיש בנוח אך מצד שני הוא סנטימנטלי מאוד ומשדר תחושה רומנטית שלא תמיד מתאימה. מי שבוחר לעצב את המטבח שלו בורוד בוודאי מחובר אל הצבע והוא יודע שזאת בחירה לא שגרתית. כיום בעולם המתפתח של סגנונות העיצוב למטבחים והם מאפשרים לכם לשלב את הצבעים האהובים עליכם במגוון רחב של סגנונות.
מטבח ורוד מבריק

מטבח ורוד  מודרני או כפרי?

תוכלו לרכוש או לעצב מטבח כפרי בשילוב עם ורוד המשלב את הבנייה בעץ עם הגוון המיוחד. מטבח עץ יוצר שילוב מעניין בין הצבע והטקסטורה של העץ לבין האופי המאתגר של הצבעים הורודים. אם יש לכם עניין בשילובים קלאסיים תוכלו תמיד לעצב מטבח לבן ורוד המשרה אווירה נעימה ורגועה ויוצר תחושה של שלווה.

אפשר רק ארונות מטבח ורודים

בשנים האחרונות חלה מהפכה בכל התחום של עיצוב מטבחים. כל פריט וכל רהיט בחלל המעוצב זוכים לתשומת לב ייחודית. ארונות המטבח קיבלו מעמד משמעותי מעבר לעניין הפונקציונאלי. כיום הצבע של הארונות הפך להיות מאוד משמעותי במסגרת השילוב עם חלל חדר האוכל כולו. אם בחרתם לעצב את הארונות של שלכם בצבע ורוד תוכלו לשלב זאת עם כל צבע שנראה לכם מתאים. השילוב הפופולארי ביותר הוא כמובן עם הצבע הלבן אך האופציות השונות הן מגוונות להפליא.

אי למטבח בצבע ורוד בשילוב עם הסלון

הבחירה לעצב את חדר האוכל בצורת אי הפכה להיות מאוד פופולארית בשנים האחרונות. בחירה זאת מעמידה בפניכם אתגר לא קטן מבחינת שילובי הצבעים. ההתאמה בין הצבעים של הסלון לחדר האוכל יוצרת שילובים מעניינים ומאתגרים מאוד. אם בחרתם לעצב את המטבח שלכם בצבע ורוד השיקול הזה משפיע כמובן על כל צבעי הדירה. אם אתם רוצים לתכנן נכון תמיד תוכלו להסתמך על נסיון של חברים קרובים ובני משפחה אבל בסופו של דבר רק בעלי מקצוע יוכלו לייעץ לכם כהלכה. השירות שלנו מציע לכם ייעוץ והכוונה בנוגע לתכנון ולבנייה כולל אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

המטבח שלי, כל הפתרונות תחת קורת גג אחת!

המטבח שלי מציעים לכם את כל השירותים הנדרשים במחירים מפתיעים. עיצוב בסגנונות שונים תוך מתן ייעוץ והכוונה בנוגע לבחירה המתאימה. באמצעות שיטה מיוחדת של השוואת מחירים אתם זוכים לשירות איכותי במחיר מצוין על ידי מיטב החברות שבשוק. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להתאים לכם את המטבח שלכם.