רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח בצבע כחול

מטבח כחול זה לא מילה גסה, ישנם המון עיצובים המתאימים ומשלבים נהדר עם גווני הכחול הרבים אשר בינהם נראה: כחול כהה, רויאל ואפילו בהיר משתלבים נהדר עם חומרי גלם שונים ומטבחים ספציפים כמו המודרני והכפרי.

איזה שילובי צבעים מתאימים לצבע הכחול?

צבע כחול כהה משתלב עם יותר צבעים בשל זהותו הדומה לצבע שחור, הוא יכול להתאים עם שילוב צהוב, אפור וכמובן לבן, אך אם בחרתם בכחול רויאל או אפילו גוון קצת יותר בהיר שילובי צבעים יהפכו להיות בעייתים יותר ותצטרכו לשלבם או עם גוונים מאותו הצבע או עם צבע דומיננטי אחר כמו שתיארנו קודם לכן, את שאר הגוונים ניתן לשלב על עץ, שיש ואפילו בארונות ועד לרמת הידיות הכל עניין של טעם והתאמה אישית.

סגנונות עיצוב אשר מתאימים למטבח כחול

שבוחרים מטבח בצבע כחול אתם מגבילים את עצמכם מכל סגנונות המטבחים ומתמקדים בעיקר בסגנון המודרני והעכשווי שבתוכו כמובן ישנם המון סוגים של עיצובים כמו למשל מטבח אינטגרלי, אטלקטי, צרפתי וגם איטלקי. אך מעבר לכך יש את המטבח שבשנת 2017 כבש כל בית בישראל וזהו המטבח הכפרי אשר דווקא הוא מוביל בביקושו בשילוב עם הצבע הכחול וזאת בזכות השילוב בין העצים עם צבע כחול בהיר.

איזה גוונים כחולים יש?

כחול כהה
כחול כהה: צבע אשר דומה באישיות שלו לצבע שחור ואפילו אפור כהה מאוד ומשתלב עם כל מניפת צבעים, זאת בהחלט אפשרות למי שרוצה לגוון ולא ללכת על צבעים סטנדרטים וכן להכניס קצת צבע שונו לביתו מבלי "להתפזר" יותר מידי, המראה הוא ללא ספק אלגנטי ומתאים למטבח מודרני.

כחול רויאל
כחול רויאל: מתחיל להתחמם, זאת בחירה אמיצה ללא ספק ומי שרוצה להכניס צבע שוני במחלוקת זאת אופציה נהדרת בעבורו. כחול רויאל משקף את המטבח המודרני של היום ולא תמצאו מטבח אחר שמתאים לו יותר מזה. כיום הצבע לא נפוץ כלכך אך אנו מאמינים כי בהמשך הדרך נראה אותו יותר ויותר בכל בית בישראל.

כחול בהיר
כחול בהיר: גוון בהיר אשר נושק לכיוון התכלת הוא מוביל המהפכה של המטבחים הכפריים אשר חזרו לאופנה וכבשו אותה בשנים האחרונות, בין עץ לשיש התכלת מצליח לחבר הכל ביחד ולתת מראה קלאסי ושונה אשר הופך כל סטנדרט לרמה אחרת וממנף את הסגנון הכפרי למקום עכשווי וחדשני יותר.

שילוב של חומרים במטבח הכחלכל

בואו נאמר זאת בפה מלא, פורמייקה לא מתאימה לצבע כחול בהיר, זה מראה לא איכותי ונותן קונוטצייה זולה. לכן אנו ממליצים רק על צביעת עץ בתנור לגוונים כאלו בהירים. מעבר לכך יש לנו גם את השיש אשר צבע כחול כהה מתאים לו והוא ישתלב נהדר עם ארונות בגוון בהיר יותר, הכל תלוי בסגנון המטבח ובעיצוב שבחרתם לעצמכם. אנו לא ממליצים לעשות את הבחירות האלו בעצמם אלא להתייעץ עם נגר מטבחים או לפחות איש מקצוע מהתחום אשר יודע פחות או יותר מה מתאים למה, לדעתנו למשל שילוב של אי במטבח כחול יכול להיות נהדר והוא יכול לשבור ולהכניס אור לחלל כהה יותר.