רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח לבן

מחפש אחר מטבח לבן אלגנטי ובמחיר זול? באמצעות המטבח שלי ניתן למצוא מגוון רחב של מטבחים לבנים בגוונים של פנינה, משי, מאט וגם מבריק, בשילוב עם שיש עם לוק אלגנטי והחשוב ביותר במחיר זול והוגן, צור קשר כעת עם המטבח שלי ונשמח להעניק לך הצעת מחיר.

מה ניתן לשלב למטבח הלבן?

 מטבחים לבנים משולב עם עץ במגוון גוונים.
✔ עיצוב מודרני או כפרי על פי בחירה.
✔ אפשרות לחיפוי זכוכית על המטבח למראה מבריק.
✔ שילוב צבע לבן אפוקסי עם שיש כהה.
✔ מגוון אפשרויות נוספות במחירי מבצע מוזלים!

מצא מטבח לבן ואלגנטי

מי ידע שלבן מגיע בכל כך הרבה גוונים? אם נשפוט לפי הצבע השולט במטבחים, אזי הצבע הלבן רחוק מרחק עצום מכל צבע אחר ואין כל ספק שמטבח לבן הוא נבחר טעם הציבור של כל הזמנים. קשה לטעות כשמדובר בהירות כזו. הלבן "הולך" ומדהים כמה ניתן לעשות איתו. אם אתם מתכננים חלל חדש וחושבים על האופנה עכשיו – חשבו לבן! אם אתם חושבים לטווח הרחוק – חשבו לבן! מטבח לבן משי, פנינה ומבריק מאתגר את כל הטרנדים כיון שכולם חולפים עוברים והוא נשאר. יש החושבים על שילוב עם שיש לבן משעמם ויש אלה שאינם אוהבים את הצבע ויש, כמובן, מקום לכולם.

גלריית תמונות של מטבחים לבנים

מטבח לבן עם שחור
מטבח לבן עם שיש שחור
מטבח לבן בשילוב עץ
לבן בשילוב עץ
מטבח לבן וחום
לבן וחום כהה (אדמוני)
מטבח לבן כפרי מודרני
מודרני
מטבח לבן אפוקסי
עם שיש אפור אפוקסי
מטבח לבן ואפור
מטבח קטן לבן ואפור
מטבח אלגנטי חום עם קצת לבן
לבן ווש (בז') עם חום
מטבח לבן מבריק
לבן מבריק
מטבח לבן עתיק
עתיק

עיצוב מטבח לבן בתוספת שיש

בעיצובים ובטכנולוגיות שקיימות כיום, אפשר לעשות מבחר גוונים בלבן, אפשר גם וגם. אפשר לשלב חומרים וצבעים נוספים. לומר את האמת, זהו צבע שקל מאד להסתדר איתו. הוא משתלב עם הכל, הוא מואר, נקי, אינו לוקח את כל תשומת הלב, נעים לעין, לא תתעייפו מלהביט עליו, והטוב ביותר, יש מגוון בלתי נגמר של מוצרים משלימים שיכולים להשתלב עם מטבחים בגוונים לבנים ומבריקים. הציוד יתאים בכל צבע ואפשר לשלב ציוד בצבע תואם או בצבע נגדי אחר ליצירת קונטרסט. כאשר יש לכם מטבח לבן והמקרר התקלקל, למשל, אז גם אם תחליפו רק את המקרר שלכם לכל צבע אחר, כל ההחלל ייראה לכם חדש לפתע.

העידן המודרני דורש מאיתנו להשתדרג

אז מי אמר שמטבח לבן זה משעמם? בימינו אנו, כאשר הוא חלק עיקרי ובלתי נפרד מהחיים, הוא הופך להיות חלק אינטגרלי מחלל הבית. אפשר להסתכל על זה אחרת – חלל הבית הופך להיות חלק מרכזי. לא עוד מטבח לחוד ואזור אירוח לחוד. לא עוד פינת אוכל לשניים וחצי אנשים במטבחון קטן וצפוף ופינת אוכל גדולה יותר שרוב ימות השבוע משמשת בעיקר להנחת דברי דואר. רעיון הרבה יותר מוצלח לתכנן פינת אוכל מרווחת ומעוצבת כחלק מהחלל והוא יהיה אופנתי, נעים, שימושי ויפה להפליא.

הזמן כעת מטבח בצבע לבן פנינה

אז אם אתם שייכים לאלה שאוהבים מטבחים לבנים בגוון פנינה או משי אבל פוחדים שתחזוקה וניקוי שלו עלולים להיות סיוט – תרגיעו את עצמכם באופן כזה: תחזוקה וניקוי של כל מטבח זה סיוט! פשוט הפשילו שרוולים וגשו למלאכת הבחירה והתכנון או פשוט השענו לאחור ותזרמו יחד עם הרעיונות הנפלאים שלנו ולמבחר הענק שנציג בפניכם. על ידי עבודת הכנה יסודית ותכנון מדוקדק, נהפוך את הבית שלכם ממרופט למדהים. בחרו את הסגנון האהוב עליכם, מקלאסי ועד בן זמננו במגוון עצום של סגנונות ועיצובים והכל בצבע בהיר ונעים.
מטבח לבן ואלגנטי

האם זו בחירה נכונה? מבחינת ניקיון ותחזוקה

לגבי הנקיון, בגלל ריבוי ארונות, מדפים וציוד או בגלל שזה מקום שמבשלים ואוכלים בו ולכן, מטבע הדברים, מתלכלך אולי יותר מכל מקום אחר בבית, מלאכת הניקוי אמנם גדולה, אבל החומרים החדישים נוחים מאד לניקוי ובתום עבודת הנקיון, ישוב המטבח שלכם להיות לבן כשהיה. אם יש לכם אביזרים שאתם רוצים להשוויץ בהם, רהיטים מיוחדים, גאדג'טים שאתם רוצים שיתפעלו מהם, המקום הטוב ביותר לשים אותם זה שם. תוספת צבע או פריטים מיוחדים יכולים להיות חלק מהחלל עצמו או אפשר למשל לשוות למטבח לבן לגמרי מראה רענן באמצעות עיצוב תקרה או קיר או פינה הצבועים בצבע אחר. אלה יכולים להיות שילובים אופנתיים שניתן לשנות בקלות ואין צורך להחליף את כולו.