רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח סגול במראה מודרני

בין אם אתם מעוניינים במטבח בצבע סגול חציל (כהה) ולבין סגול בהיר, יש לכם בהחלט טעם ייחודי ואלגנטי, ניתן לשלב את הצבע על גבי שיש המטבח או ארונות ואפילו צביעה של קיר למראה אלגנטי ועיצובי במיוחד.

המטבח שלי, כל הצבעים במקום אחד!

צביעה של ארונות מטבח לכל צבע.
פתרונות חידוש באמצעות חיפוי ארונות.
קבלו כמה הצעות מחיר בכל הזמנה.
שירות רחב היקפים בכל אזורי הארץ.

מה משדר הצבע הסגול?

כאשר בונים מטבח ומקדישים לו את הצבע הסגול אתם משדרים ללא ספק ייחודיות, יוקרה, אלגנטיות ומראה מודרני עיצובי. ישנם כאלו אשר יטענו כי צבע סגול חציל מקטין את החלל (דוגמא נהדרת היא מטבח שחור) ואילו כאלו אשר יבחרו סגול בהיר יותר או יעדיפו לשלב סגול ולבן יחדיו, כל האפשרויות פתוחות לפניכם בפורטל של המטבח שלי ואתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלה של ייעוץ והכוונה ועד לרמת הצעות מחיר של חברות, יצרנים ובעלי מקצוע אשר מתקינים ובונים מטבחים מכל סוג.

האם לעשות חיפוי סגול למטבח?

בא לכם לחדש את המטבח שלכם ואתם מתלבטים האם להשתמש בצבע הסגול שהוא כנראה כלכך אהוב עליכם, אנו מבינים את ההתלבטות הקשה ויודעים עד כמה קשה להחליט על צבע, במיוחד כאשר מדובר על צבע כלכך דומיננטי וחזק. ננסה לעזור לכם ונסביר כי חיפוי של ארונות מטבח הוא לא כל השטח ושילוב צבעים נכון יכול להביא לתוצאות מדהימות, אם זאת - כאשר יש לכם מטבח קטן לא היינו ממליצים להשתמש בצבעים כהים אלא ללכת דווקא על גוונים עדינים יותר ואולי כן להשתמש בסגול אבל בהיר ולא ככה ואפילו להוסיף לו צבע לבן.

אז באמת, מה כדאי? סגול חציל או סגול בהיר?

אם יש לכם מטבח גדול אשר התכנון הוא לעצב אותו בסגנון מודרני אז כן, בהחלט סגול חציל, כחול, שחור ואפילו אדום הם צבעים נהדרים לשילוב, על מנת לשבור את העוצמה שלהם היינו ממליצים להשתמש בצבע לבן או אפור אשר משתלב נהדר עם כל גוון, אם מדובר על מטבח קטן יותר שימוש בגוונים עדינים וחלשים יותר יתנו לכם תחושה של מרחב גדול ופחות צפוף, אם אתם מתעקשים על סגול חציל נסו לשלב זאת בשיש או במשטח העבודה של המטבח ולא על גבי ארונות עליונים אשר בולטים יותר לעין וגורמים לחלל להיות דחוס יותר.
מטבח סגול