רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח סקנדינבי

המטבח הסקנדינבי פרץ אל אופנת המטבחים החל משנת 2017 - 2018 והוא מעניק המון ייחודיות ושיק לחלל הבישול הבייתי, כאשר הוא מעוצב בצבע לבן עם שילובים שונים של עץ, ברזל ונירוסטה בעיצוב רטרו מדהים.

למה להזמין מהמטבח שלי?

צוות עובדים מנוסה בכל סגנונות המטבחים
עבודה בפריסה ארצית.
מחירים משתלמים ומוזלים.
עיצוב ייחודי ובהתאמה אישית.

היתרון שאנו יכולים להעניק

כאשר חברתנו מתחילה תהליך עם לקוח, ראשית היא מעניקה לו פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות, בה אנו בוחנים ומסתכלים על דוגמאות שונות ובוחרים מה הלקוח רוצה על מנת לתאם ציפיות, אחר כך בודקים את טווחי המחירים והתקציבים, ככל שהתקציב של הלקוח נמוך יותר אנו מציעים לו פתרונות חלופיים, כמו מטבחים הנכללים במבצע או כאלו מתצוגה.
 
מטבח סקנדינבי מעוצב

השוני במטבח הסקנדינבי

מטבחים אשר מעוצבים בסגנון סקנדינבי מציעים לנו נגיעה מכמה עולומות ועיצובים שונים, כאשר הוא בשילוב מודרני ורטרו יחדיו עם צבע לבן, שילוב של עץ ופריטים ייחודים על גבול המודרני, הוא מעניק ייחודיות שלא נתקלנו בה עדיין בתחום עיצוב המטבחים, מוזמנים לעיין כעת בגלרייה של המטבח שלי ולראות דוגמאות של מגוון עבודות.

עיצוב בסגנון אחר מעניק ייחודיות

נמאס לראות מטבחים בצבע לבן, עיצוב כפרי או מודרני, כל אלו הפכו כבר לסטנדרט ואין ייחודיות כאשר נכנסים אל חלל המטבח אצל המכרים, אתם יכולים להיות אלו שמביאים את ההבדל ובניית של מטבח בסגנון סקנדינבי יכול לתת לכם את המענה הנכון! כמה אנשים כבר ראיתם עם מטבח שכזה? כמעט ואין! זהו סגנון ייחודי אשר משלב מודרניזציה ייחודי עם החום הכפרי, ניתן לראות זאת במגירות, בצבעים ובשילובים השונים של האלמנטים בתוכו.