רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח פרובנס

מטבחי פרובנס הנם בעלי מראה חצוי, הם משלבים עיצובים מודרניים עם עיצוב כפרי ובכך אנשים אשר אוהבים את שני עולמות העיצוב נהנים מהם, ניתן לשלב גם אי ואפילו סגנון נוסף "אנגלי", ב"מטבח שלי" אם תרצו סגנון מפואר או משהו פשוט וזול אפילו מפורמייקה תוכלו להשיג, פשוט השאירו פרטים ונדאג להתאים לכם את החברה הנכונה לכם.

מטבחי פרובנס בסגנון עיצובי ייחודי

+ מטבחי פרובנס מודרני ואנגלי כחלק מהעיצוב
+ שילוב סגנון כפרי בגוונים בהירים כמו לבן ושמנת
+ אצלנו תקבלו מחירי מבצע הכי זולים בכל הארץ!
+ ניתן לעשות מטבח מעץ מלא, צבוע ואפילו פורמייקה פשוטה
+ עתיק? מבריק? קלאסי? כל הסגנונות במקום אחד.

מטבחי פרובנס בעיצוב כפרי ומרשים

רבים אולי אינם יודעם היכן בדיוק ממוקדם בצרפת מחוז פרובנס היפיפה, אך הרבה מאד יודעים מהו הסגנון הנהוג בו בכל הנוגע לעיצוב מטבחים, בזכות האהדה ההולכת וגוברת לבנייה ועיצוב של מטבחים כפריים פרובנס בבתים ישראלים בפרט, ובבתים שונים ברחבי העולם בכלל. לעיצוב מטבח פרובנס אין בהכרח כללי "מותר" ו"אסור" מובחנים ומדויקים, אך ניתן לתארו בקווים כלליים כך: גווני לבן ושמנת, ריהוט מבריק (לרוב) וקלאסי עם נגיעות כפריות או עתיקות, ואולי מעל לכל - רמות גימור גבוהות במיוחד וחשיבה על כל פרט ופרט באופן יסודי. מטבח בסגנון פרובנס הוא לרוב מטבח בעל מראה יוקרתי ומזמין, המשלב בצורה עדינה ויוצאת דופן בין כמה סגנונות עיצוביים המובאים מעולמות שונים.

כמה עולה לבנות מטבח פרובנס?

חשוב להבין כי עיצוב מטבח פרובנס אינו נוגע רק בשאלות של גימור או הוספת עיטורים פה ושם, אלא במקרים שאתם מעוניינים להקים מטבח שכזה בביתכם, סביר להניח שתצרכו לחדש את הרהיטים המצויים במטבח שלכם, ואולי אפילו להחליף או לחדש אלמנטים נוספים בבית - כגון חיפוי לקירות, ריצוף והתקנת מכשירים וכלים שונים מחדש. לכן כדי לעשות זאת נכון, כדאי לקחת את טווחי המחירים בחשבון, ולזכור כי מחיר מטבח פרובנס ינוע על פי רוב בין 1,200 ש"ח ל- 2,600 ש"ח למטר, ובהקשר זה יותר ממומלץ לבדוק את טווחי ההצעות הניתנים לכם דרך פורטל "המטבח שלי", המעמיד לרשותכם אינספור נותני ישירות ואנשי מקצוע מהתחום, עם אחריות לעבודה איכותית ומחירים שלא ניתן למצוא במקום אחר.
מטבח פרובנס

הצבע המתאים ביותר למטבחי פרובנס לבן או שמנת?

כיצד תדעו במה לבחור - בצבע לבן או בצבע שמנת? במיוחד אם יש בביתכם מספר מכשירים וכלים בשני הצבעים וקשה יהיה לבחור רק באחד מהם, המלצתנו באתר "המטבח שלי" היא להעדיף את הצבע שכבר דומיננטי במבטח ובבית שלכם, אם זהו מטבח פרובנס לבן או דוקא שמנת. עשו זאת מטעמי חסכון (כדי לייתר את הצורך ברכישת סט חדש וגדול של כלים בצבע שאין לכם) ולמעלה מכך, מכיוון שבאופן הפשוט ביותר - אם זהו הצבע הדומיננטי כבר בבית או במבטח שלכם, סביר להניח שזהו גם הצבע שאתם נמשכים אליו יותר מטבעכם, וההחלטה העיצובית בדבר הצבע צריכה לבוא בראש ובראשונה ולפני הכל, מתחושת הבטן הנכונה שלכם. 

עיצובי מטבחי פרובנס בסגנון מודרני וחדשני

כיצד ניתן לחדש גם בעולם שנראה כי כבר לא ניתן לחדש בו? הרי מטבחי פרובנס קיימים כבר למעלה ממאתיים שנה בעולם המערבי, וכל יופיו של הסגנון האלמותי הזה טמון לכאורה בכך שהוא לא משתנה. - אם כך אתם סבורים כך, כנראה שעוד לא הכרתם את מגוון העיצובים והחידושים הסגנוניים שפותחו בשנים האחרונות, ושניתן למצוא בין היתר באתר "המטבח שלי": עם נגיעות עדינות ודיוק מחושב בפרטים הנכונים, ניתן לשלב באופן מושלם בין שני העולמות, וליצור מטבח מסוג חדש - מרהיב ביופיו ובעל מראה מרענן וחד פעמי. איך תעשו זאת? אנו מקווים שאתם כבר יודעים את התשובה: בחיפוש קצר ומהיר במיוחד, תוכלו למצוא מגוון חברות איכותיות ויצירתיות ואף לעיין בתיקי עבודה שונים של עבודות עבר, וכך לבחור בחברה שהכי מצאה חן בעיניכם, ולהתחיל להגשים איתה את החלום בנוגע למטבח בבית שלכם.

שילוב אלמנטים כמו חיפוי, ידיות וקרמיקה להשלמת העיצוב

מעוניינים בביצוע עבודות נוספות מלבד עבודות עץ והתקנת רהיטים במטבח הביתי שלכם? אין בעיה - גם בכך אנו מתמחים, ולמעשה תוכלו להזין כל סוג של עבודה נלווית הנדרשת בעיצוב ובניית המטבח (ובסביבתו), ובתוך מספר שניות "יזרמו" אליכם שלל הצעות איכותיות מחברות הבנייה, הנגרות והעיצוב המובילות בארץ. אנשי השירות השונים יוכלו לייעץ לכם בנוגע לתכנון והעיצוב הראשוני, לחוות דעת אודות מחירים לפני ביצוע השיפוץ או הבנייה, ומעבר לכך כמובן גם לתכנן מא' ועד ת' את המטבח החדש שיהיה שלכם - אם רק תרצו בכך. פורטל "המטבח שלי" אינו מוגבל לתחום שירות אחד מסוים, ולמעשה תוכלו למצוא בו שלל חבילות לאנשי מקצוע שונים, מסלולי תשלום ייחודיים ותחומי שירות במגוון שקשה למצוא בכל מקום אחר.