רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח צהוב בעיצוב מרהיב

מחפש מטבח בצבע צהוב? בפורטל "המטבח שלי", ניתן למצוא גוונים ייחודים למטבחים כמו הצבע הצהוב ועימו מומלץ לשלב צבעים כמו לבן, כחול, שחור, אפור ועוד, המשיכו לקרוא עוד על הנושא והזמינו את השירות דרכנו עוד היום.

פורמייקה, מלמין או עץ צבוע?

כאשר מדובר על מגירות וארונות מטבח מעוצבים, יש חשיבות לחומר ממנו עשוי המטבח עצמו ובטח אם רוצים להגיע לגוון מסוים, כאשר בפרומייקה או מלמין לא נקבל את אותו הגוון כמו על עץ צבוע בתנור וזאת אם ישנה חשיבות עיקרית לגוון ספציפי, כמו למשל צהוב בננה, באופן כללי נסביר על החומרים כי פורמייקה הפשוט והזול ביותר, אחריו מלמין וכמובן שעץ צבוע (עץ מלא או צביעת עץ בתנור) הוא היקר והאיכותי ביותר, כעת הבחירה שלכם היא האם ללכת על איכות או מחיר.

סגנונות של מטבחים צהובים

מטבח בצבע צהוב היא בחירה נועזת ללא ספק. במיוחד אם הולכים רחוק ומשלבים לו את הצבע הכחול (אוהדי מכבי תל אביב ישמחו), בכל אופן. ישנם סגנונות של מטבחים אשר מתאימים לצבע הנ"ל ובינהם המטבח הכפרי אשר בו הצבע הצהוב הוא הכי נפוץ.כמובן שצבעים וסגנונות הם בעצם בחירה וטעם אישי אך אנו כאן על מנת לספר לכם מה הרוב עושה ומהי הנורמה בשוק המטבחים, נוכל לתת לכם טיפ אישי ולומר כי מטבח מודרני פחות משתלב עם צבעים שאינם עזים או חדים למשל מטבח שחור או לבן.
מטבח צהוב עם לבן

האם צבע המטבח משפיע על מחירו?

בחרתם בצבע הצהוב שהוא לא פופלארי במיוחד במטבחים ולא הרבה אנשים בוחרים בו, לכן קודם כל יהיה לכם קצת קשה יותר למצוא חברה שמספקת את הגוון המדויק שאתם צריכים וייתכן כי הזמנת חומר ייעודית לכם הכולל פורמיקות אקסטרה יכולות לגרום לשינוי במחיר ולעליית מחירים קלה. כאשר חברה משתמשת בעודפי חומרים היא גמישה יותר בהצעת המחיר שלה ויודעת כי היא יכולה לייצר את המטבח במחיר זול יותר. אך כאשר היא צריכה להזמין את כל החומרים מראש הנושא מייקר במקצת את המטבח שלכם. אם ננקוב במספרים מדובר על חריגה של 5% עד 10% מהמחיר של מטבח בצבע פופלארי יותר.

כיצד פועל "המטבח שלי"?

השימוש בפורטל שלנו הוא חינמי לחלוטין וכאמור אין התחייבות כלפינו בשום צורה או דרך. אנו כאן נטו על מנת לתת מידע, מחירים ואם צריך גם דוגמאות לכל נושא. תוכלו כמובן להזמין דרכנו איזה מטבח שרק תרצו ואנו נדאג לכך שתקבלו כמה הצעות מחיר של חברות אשר ישמחו להעניק לכם את השירות המבוקש ובצבע האהוב אליכם. אגב תוכלו לראות בעמוד הבא מבחר צבעים של מטבחים ולבחור את המועדף אליכם מבין כל האפשרויות הפופלאריות.