רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח קלאסי

רוצים לעשות מטבח קלאסי? ניתן לעשות מטבח קלאסי ומודרני בצבעי בסיס, כמו לבן, שחור, אפור ובכמה צבעים סטנדרטים, כמו כן יש מגוון עיצובים קלאסיים מומלצים לדוגמא פרובנס, מודרני, מעץ ועוד! והכל במחירים חסרי תקדים ואף הזולים בארץ!

מטבחים קלאסיים במחירים מפתיעים זה "המטבח שלי"

+ מטבח קלאסי מעוצב עשוי פורמייקה
+ צבעי בסיס כלולים החל מצבע לבן, שחור, שמנת וגם דמוי עץ
+ עיצובים מיוחדים: פרובנס, מודרני, עץ ועוד!
+ מחירי מבצע למזמינים דרך "המטבח שלי"

מטבח קלאסי ומודרני בצבע לבן פשוט

רבים ניסו ועודם מנסים, לעמוד על טיבו של המושג החמקמק הנקרא "מטבח קלאסי". יש מי שיראו בו עיצוב בעל נגיעות עתיקות מעודנות, ולעומתו יש מי שיראו בו דוקא את התגלמות השילוב שבין כלל העיצובים כולם: מעט עדין, מעט מודרני, מעט כפרי ומעט עתיק, אך מעל לכל ביתי וחמים - כמו שמטבח "קלאסי" צריך להיראות. האמת היא שקשה להכריע מה מבין שתי האפשרויות הללו הוא הנכון, מה גם שכל אחת משתיהן מתפצלת לאינספור סגנונות, וריאציות ותת-ז'אנרים משלה, ומכיוון שקצרה היריעה מלפרט את כולם, הבאנו לכם סקירה כללית של העיצובים השונים, מפי המעצבים ואנשי המקצוע של אתר "המטבח שלי".

עיצוב מטבחים קלאסיים בשילוב סגנון אנגלי

סגנון העיצוב הראשון שנתמקד בו הוא מטבח קלאסי בסגנון אנגלי, שבו על פי רוב ייעשה שילוב בין גוונים בהירים ונעימים, בעלי ניחוח מעט עתיק ומכובד (כמו שמנת למשל), עם ריהוט מעץ מלא וכהה, כך שתיווצר ניגודיות יפיפיה והשלוב בין השניים ייצור מראה חדש, מקורי ומפתיע. מטבח קלאסי לבן או בגווני שמנת שמשולבים בו אלמנטים אלגנטיים שכאלה משאיר רושם רב בקרב השוהים בו, ויש בו תחושת חמימות מיוחדת שקשה להסבירה במילים - מלבד הרצון להישאר במטבח עוד ועוד. הסוד הגדול ליצירת חלל בעל מראה ייחודי שכזה טמון למעשה כל כולו במינונים: שמירה על חדירת אור מרובה המשרה אווירה קליקה לחדר מצד אחד, אך מנגד חשוב להקפיד שמינון הצבע הכהה יהיה מעט יותר דומיננטי מהבהיר במבט העין, כך שהמראה העתיק יתפוס, בכל זאת, מקום משמעותי יותר וכך יביא איתו את אמירתו המיוחדת.
מטבח קלאסי

מטבח בסגנון קלאסי מודרני

סגנון נוסף, לעיצוב המטבח ומרהיב לא פחות, הוא הקמת מטבח קלאסי מודרני, שכשמו כן הוא מאחד בין שני העולמות הלכאורה-מנוגדים הללו, ובורא יצירה חדשה מרעננת, מקורית וצעירה מאין כמוה - אך זאת מבלי לוותר על רחישת הכבוד ל"דור הישן". מדובר באחד האתגרים הגדולים עבור אדריכלים ומעצבי פנים, אך בעזרת יד אוהבת ונגיעה עדינה וקשובה למרחב, ניתן ליצור פנינה עיצובית אמיתית, כזו שתיצור הבעת השתוממות בקרב הצופים בה, גם לאחר מספר רב של פעמים שיראו את המטבח המעוצב. 

מהו המחיר להקמת מטבח קלאסי?

מחיר מטבח קלאסי אינו חייב להיות גבוה כלל, אם תבחרו לעשות שינויים בכמה אלמנטים ספציפיים בקפידה ובתחכום. למעשה, במקרים "קיצוניים" שכאלה המחיר יכול לעלות אפילו כמה מאות שקלים, אך במקרה של חידוש המטבח באופן מלא, סביר להניח שתהליך זה ינוע בין 8,900 ל- 25,000 שקלים לפרויקט.

מטבחים פשוטים עם קלאסה מעץ מלא

במקרים אחרים ואולי אף הפוכים ממה שתואר קודם לכן בנוגע לריהוט בסגנון העתיק, ניתן להוסיף רהיטים מעץ מלא במקרים נוספים למטבח - אך הפעם לא בסגנון עיצובי "כבד" יחסית ועתיק, אלא בדיוק להיפך, עם ריהוט בהיר וכפרי השם דגש על פשטות וחיבור לטבע. אנשים רבים נוטים לחשוב בטעות באופן אוטומטי, כי צמד המילים "עץ מלא" משמעו ריהוט בצבעים כהים ומראה "כבד", זאת בעוד הרבה פעמים דוקא ההיפך הוא הנכון, והאסוציאציה בדמות מטבח מעץ מלא הופכת ללא רלוונטית בעליל, כאשר כל מהותו של העץ המלא (מלבד פונקציונליות ועמידות כמובן) היא לשדר עוצמה, עמידות ואיכות, ללא קשר הכרחי לסגנון עיצובי מדויק כזה או אחר.  

מצא מטבחים קלאסיים במבצע ובמחיר הזול ביותר

מחפשים מטבח קלאסי במבצע? הגעתם למקום הנכון. עם מגוון נותני השירות והחברות המקצועיות שבאתר "המטבח שלי" תוכלו לדעת שתמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים, וגם אם אינכם יודעים בדיוק במה לבחור, תוכלו להתייעץ עם מיטב המומחים שבאתר ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות מחברות אמינות ומקצועיות בלבד. הזינו את פרטיכם ותראו בעצמכם כיצד הכל כבר נעשה בשבילכם!