רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח ריש

השימוש כיום במטבחים שבצורת "ר" גדל והפך לכמעט סטנדרט בכל בית, כאשר ניתן להוסיף בסוף הריש אי למטבח ולקבל פתרון נהדר לתחימת המטבח ולמקומות ישיבה, רוצים גם מטבח בצורת ריש? השאירו פרטים באתר או צרו קשר כעת.

למה כדאי להשתמש בפורטל "המטבח שלי"?

אנו נדאג שתקבלו לפחות שלושה הצעות מחיר.
אצלנו השירות הוא בפריסה כלל ארצית.
השוואת מחירים לקבל מחירים סבירים והגיונים.
מגוון רחב של עיצובים ודוגמאות מחברות שונות.

היתרנות של מטבח בצורת ריש

ישנם רבים אשר אוהבים שקיימת תחימה בין הסלון למטבח, בעבור היו עושים זאת באמצעות קיר גבס בחצי גובה, הצבה של פינת אוכל או הצבת אי למטבח בינהם, בשנים האחרונות עוד ועוד אנשים משתמשים במטבחים בצורת ריש על מנת לקבל את התחימה המבוקשת, היתרון הגדול הוא שהם גם חוצצים בין המטבח לסלון, גם מקבלים עוד שטח עבודה במטבח ואלו אשר משלבים אי - יש להם גם פינת אוכל, כך שבעצם מקבלים כמה דברים וכל זאת אך ורק כי הפכתם את המטבח שלכם לצורת "ר", עוד ניתן לומר כי מקומות האחסון יהיו גדולים יותר ואפשר לוותר על ארונות מטבח עליונים (למי שלא אוהב) ובגדול אתם מרווחים מקום אחסון גדול יותר.

מה השוני במחיר בין מטבח רגיל לבין מטבח "ר"?

ישנו שוני בעלות כמובן, כאשר מדובר על מטבח בצורת ר הוא ארוך יותר ויש שיש גדל יותר, עוד חומר גלם וכמובן עלות ההתקנה והעבודה גם הם משתנים בהתאם לכך, כמו כן תלוי כיצד אתם מייעדים את החלק הנוסף ב"ר", אם יהיה שם כיור מדובר על עבודת אינסטלציה נוספת, אם עמדת בישול כמובן שגם חשמל, אך אם מדובר רק על חלק נוסף כמשטח עבודה או לישיבה, יש להתייחס לחומרי הגלם הנוספים, לשעות העבודה וזה הכל, בשיקלול מחירים מהיר אפשר לומר כי ההבדלים במחירים הם בין 20% ל-25% בסה"כ מעלות מטבח רגיל.

איך הפורטל שלנו עובד?

המטבח שלי הוא בעצם פורטל אינטרנטי ענקי המכיל המון מידע על מטבחים מכל הסוגים, תוכלו למצוא אצלנו תמונות, מחירים וכמובן להזמין שירות. היתרון הבולט שלנו הוא בדרך שבה אנו פועלים כאשר מזמינים דרכנו שירות - אנו שולחים לפחות שלושה הצעות מחיר בעבור כל לקוח הדורש שירות, מה שנותן לכם את האפשרות לבצע השוואת מחירים קלה ומהירה ולחסוך בעלות המטבח שלכם ומבלי להתרוצץ בין החברות השונות.

מטבח ריש