רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

מטבח שחור

הצבע השחור נכנס בשנים האחרונות לאופנת המטבחים החדשים וניתן לראותו בשילוב עם זכוכית או עץ, ישנם כאלו אשר מעדיפים שחור מט וישנם שאוהבים את הגוון המבריק יותר, המשיכו לקרוא מהם היתרונות, ראו תמונות ואם תרצו - הזמינו דרכנו עוד היום.

מהו היתרון היחסי שלנו על פני האחרים?

✱ שירות כלל ארצי נרחב במיוחד.
✱ במטבח שלי אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר!
✱ באמצעות שיטת השוואת המחירים, אתם באמת יכולים לחסוך.
✱ כל אפשרויות העיצוב, הסגנונות והצבעים נמצאים אצלנו.

מטבח שחור הבחירה החדשה והמפתיעה

המטבח השחור מחשיך ויוצר אווירה דרמטית. כל אלו הם רק סיפורים בפועל אם יודעים איך לעצב נכון את החלל. מטבח בצבע שחור הוא אחת האופציות המפתיעות ביותר בתחום העיצוב והוא יכול להיות אופציה מודרנית המשלבת אלמנטים קלאסיים. זהו שילוב של אלגנטיות פשוטה עם תחושה של יוקרה. במטבח שלי יפנו אליכם את החברה המתמחית בעיצוב של מטבחים קטנים במחירים שווים לכל נפש. יש לנו קטלוג תמונות מגוון עבור כל לקוח או לקוחה. המטבח נועד בראש ובראשונה לאפייה ולבישול אבל כולנו יודעים היום שיש חשיבות עליונה לעיצוב. מטבחים מעוצבים הם הפנים של הבית. אין כמו ארוחה עם כל המשפחה במטבח שמתאים בדיוק לאופי שלכם.  החשיבות של תכנון בצורה נכונה היא אצלנו בראש סדר העדיפויות. ביחד אתכם נמצא את הפתרון המתאים עבור חדר האוכל שלכם.

קטלוג תמונות של מטבחים שחורים

מטבח שחורכיור שחור למטבחמטבח שחור לבן

שיש שחור למטבח
מטבח שחור, היתרונות המרכזיים

למטבחים בצבע שחור יש יתרונות מרכזיים כולל מגוון רחב של דגמים בעלי אופי ייחודי. אם אתם צריכים עזרה בלבחור נכון את מה שמתאים לכם תמיד תוכלו לפנות אלינו לקבלת יעוץ. במאמר קצר זה ננסה להציג לפניכם את הסוגים המרכזיים ואת יתרונות המטבחים השחורים:

✔ מטבח שחור לבן: מטבחים עם אופי נועז המשלבים את הצבעים באופן מושלם. ניתן לשלב את הצבעים באופן הרמוני או לבחור צבע דומיננטי אחד כך שהצבע השני ישתלב בתוכו. מטבח לבן עם גוונים שחורים או שחור עם גוונים לבנים. אופציה זאת היא בעלת יתרון לכל מי שמחפש מראה עז ודרמטי. אם אתם מחפשים מראה סולידי יותר ניתן לפנות לאופציה הבאה.

✔ עם עץ: כאן תוכלו לשלב את החמימות של העץ עם הצבעים העזים של השחור. יש אופציה לעיצוב מטבח כפרי עם גוון שחור ביחד עם בנייה בעץ. אופציה זאת היא יותר סולידית ויש לה יתרונות רבים. אחד מהם הוא השילוב המיוחד בין עזות המבע של השחור לבין חמימות העץ.

✔ מטבח שחור בשילוב זכוכית: הזכוכית והצבעים השחורים הולכים מעולה ביחד. הם יוצרים אווירה אסתטית ומוקפדת המשרה אלגנטיות על כל החלל של חדר האוכל. כמו כל סוגי המטבחים השחורים הם שומרים על מראה חדשני ומעוצב לאורך שנים רבות והזכוכית רק מוסיפה עוד טעם ליופי. תוכלו לשלב  זכוכית שחורה או חיפוי קיר זכוכית רגילה בהתאם לטעם האסתטי שלכם.

✔ שחור מבריק: זאת האופציה הקלאסית והאלגנטית המשלבת את כל היתרונות של מטבחים שחורים. היתרון המרכזי הוא פרקטי הלכלוך אינו נראה על המשטח השחור המבריק והוא תמיד שומר על מראה מוקפד ואלגנטי.

✔שחור מט: אופציה יעילה לשילוב נכון בין חמימות לבין הצבע השחור. המט נותן תחושה יותר חמימה מאשר המטבחים המבריקים. הבחירה כמובן היא בידיים שלכם בהתאם לטעם האישי ולסגנון.

האם קיים הבדל במחיר המטבח השחור?

בין כל צבע לגוון הצבע קיים הבדל וזה בשל עבודה עם חומרים אחרים, למשל צביעה בתנור לא תיתן לנו צבע שחור מבריק, אך שימוש בחומר פולימר ואפילו זכוכית - כן תיתן לנו צבע שחור מבריק, לעומת זאת שחור מט לא ניתן לבצע עם זכוכית כי תמיד יהיה לה אפקט "מבריק". מכאן נובע שינוי המחירים בין כל גוון שחור, אך זה לא הכל! סגנון העיצוב, גודל, כמות ארונות ומגירות, כל אלו הם גם פקטור משמעותי המשפיע ישירות על מחירי המטבחים השחורים ובפרט על כולם, אז האם מטבח שחור יקר יותר? תלוי באיזה גוון בחרתם - אם הלכתם על הסטנדרט ניתן לעבוד עם פורמייקה ואפילו חומר אקרילי אחר אשר מחירם יהיה זהה לצבע סטנדרט רגיל, אם בחרתם בגוון אשר מצריך אתכם להשתמש בחומר איכותי יותר - ככה הנראה תצטרכו לשאת בהוצאה נוספת לצורך השדרוג.