רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

הזמן מנדף למטבח מחירים זולים!

מחפש אחר מנדפים למטבח ביתי? צרו קשר כעת עם המטבח שלי ונוכל לספק לכם מנדפים למטבח במחירים זולים ומשתלמים במיוחד!

מה הם מנדפים למטבח ביתי?

מנדף למטבח הוא מתקן עשוי נירוסטה, שתפקידו לנדף את ריחות השמן והטיגון. הוא פועל כפי שעבדו בעבר הארובות של הקמין, בהן העשן היה יוצא החוצה ולא מצטבר בבית. המנדף עשוי הנירוסטה קל לניקוי והוא עמיד בפני מים ולכן אינו מחליד, אלה חשובים מאוד במטבח היות ולכלוך מצטבר בקלות ומים יכולים להגיע לכל מיני מקומות. שמירה על מנדף נקי היא אינה פשוטה, ומצריכה ציוד מיוחד. שמירה על ניקיון היא קריטית בהיבט הבטיחותי, במידה והמנדף מלוכלך העשן שנוצר מהבישול יישאר במטבח.  מנדף הוא אחד המתקנים החשובים ביותר במטבח, בעיקר אם אנו נוהגים לבשל באופן קבוע. המנדף תורם לנטרול ריחות רעים מהמטבח, וכן לבטיחות שלנו בעת הבישול.

איך נבחר מנדפים למטבח במחיר שפוי?

כאשר אנו בוחרים מנדף למטבח נשים דגש על מספר גורמים. זוהי בחירה שאנו עושים לעיתים רחוקות ומנדף ילווה אותנו לאורך שנים רבות. נמליץ להתייעץ עם מומחים בתחום של חברת המטבח שלי, טרם קבלת החלטה.

מידות: ראשית יש להתאים את המנדף לאזור בו הוא אמור להתמקם, לא נרצה מנדף גדול מדי שלא יתאים למידות המטבח, וכן לא נרצה מנדף קטן מדי שלא יצליח לקלוט את רוב האדים והעשן שעולה מהבישול.

שטח פנוי: מומלץ לבחור מנדף שאינו חוסם את המטבח, וכן להשאיר לצד המנדף שטח פנוי כדי למנוע התחממות של גופים במטבח.

מיקום: לפני שנמקם את המנדף רצוי מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע. נתייעץ לגבי המכשור והציוד שנמצא בסביבת המנדף, וכן לגבי תלהיכי הבישול שיתבצעו תחת המנדף. כך נתאים את המנדף למיקום הטוב ביותר. יש לזכור כי למיקום יש חשיבות מכרעת בתפקוד המנדף, מטרתו הרי להוציא עשן ואדים מהמטבח שלנו ולכן לרוב נמקם אותו מעל תנור, מדיח או כיריים.

תקציב: ישנו מגוון רחב ביותר של מנדפים ולכן גם טווח מחירים גדול. נגדיר תקציב מראש, ויש לזכור שישנם גם תשלומי אחזקה והתקנה של המנדף.

עיצוב: המנדף הוא עצם גדול ומשמעותי במטבח, והמטבח הוא לעיתים קרובות חלק מהחלל המרכזי של הבית. לכן נשים דגש על הנראות והעיצוב שלו. המנדף הוא עצם גדול מאוד ולכן הוא משפיע על עיצוב המטבח כולו. נשתדל לשמור על קו עיצובי נעים בעת בחירת המידות ובכך נבחר מנדף שאינו בולט בצורה קיצונית מהארונות והמדפים במטבח.

רעש: מנדף למטבח עלול ליצור רעש רב ולהפוך למטרד. רצוי לבחור מנדף שקט ככל שניתן.