איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

סוגים של מטבחים

כאן תוכל למצוא ולאתר את כל סוגי המטבחים הקיימים בשוק, פורטל המטבח שלי מספק מגוון רחב של פתרונות למטבח ובכל העיצובים החדשניים והמודרנים שקיימים בשוק, בחר לך סוג של מטבח וגלה עליו עוד.

לחץ על סוג המטבח למידע נרחב​:


מחפש מטבח מחומר מסוים? קבל מידע לפי סוג החומר:

ב"מטבח שלי" תמצאו המון סוגי מטבחים

ברשות פורטל המטבח שלי יש מידע עצום בנוגע סוגי המטבחים השונים, החל מסגנונות עיצובים ועד לרמת חומרים שונים, עיצובים על פי תקופות (מודרני, עתיק, רטרו ועוד) ושילובים שונים, תוכלו להיכנס אל אחד מן הסגנונות ולמצוא בתוך העמוד מידע מקיף על סוג המטבח, תמונות ודוגמאות ולעיתים מידע מפורט על מחירים ועלויות של כל אחד מהם, כמו כן - דרך המטבח שלי ניתן להזמין שירות בכל אחד מן האזורים השונים במדינה ולקבל עד שלוש הצעות מחיר. כאשר השירות שאנו מספקים הוא ללא תוספת של תשלום וכמובן שאין לכם התחייבות לבחור באחד מן החברות, היצרניות או הנגריות הפועלות עימנו ומספקות את המוצר המושלם בעבורכם.

קיר מטבח חדש

כל הסוגים במקום אחד

סוגי המטבחים משתנים בכל שנה ומתווספים עוד ועוד עיצובים, סגנונות, חומרים ואפשרויות רבות לעיצוב המטבח הבייתי אנו בפורטל "המטבח שלי" שמים דגש על כך ותמיד מתעדכנים ומוסיפים עוד אפשרויות לגולשים הבאים לאתר, תוכלו להמשיך לעקוב אחרי העמוד הנ"ל ולראות שבכל עת מתווספים עוד עיצובים חדשים העדכניים ביותר לשנת 2023, כמו כן ניתן לראות תמונות שלהם באתר, לבדוק מחירים וכמובן להזמין שירות בהתאמה אישית.