איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבח חוץ

מחפש אחר מטבח חוץ במחירי עלות? אנחנו כאן על מנת להעניק לך מחירים משתלמים במיוחד, פנה אלינו עוד היום וקבלן מידע על מטבחי חוץ. אנו תמיד מנסים לספק מחירי עלות ולהיות הזולים ביותר, אז למה אתה מחכה? פנה אלינו עוד היום והזמן מטבח חוץ לחצר הגינה.

בניית מטבחי חוץ בחצר הגינה בעיצוב ביתי

אם אנחנו אוהבים לשהות בחוץ ובנינו פרגולה או מרפסת יפה ואנחנו מזמינים אורחים לארוחה או לקפה ועוגה במרפסת ונכנסים הבית להוציא מהמקרר, לשים מים לקפה, להוציא כוסות וצלחות, לחמם חלק מהאוכל שהתקרר ולהוציא מהתנור את תפוחי האדמה המוקרמים שהכנו, אז למה לא לעשות את הכל בגינה או בחצר הבייתית שלנו.

אם עד לא מזמן מטבחי חוץ היום נחלתם של עשירים מאד, כוכבי קולנוע או מנהלי חברות גדולות שכתבו עליהם בירחונים אמריקאים, אז היום הם כבר לא והם ברי השגה והטרנד היפה והכל-כך נח, תופס תאוצה בקרב בעלי בתים פרטיים או מרפסות. מטבחי חוץ משלימים את התכנית למקסם את השהייה באוויר ובאור ואף, עם תכנית תאורה מתאימה, גם בשעות החושך. בנוסף הם יכולים להכיל גריל מקצועי שלעולם לא נחלום להכניס לתוך הבית.

 מטבח חוץ בגינהמטבח חוץ

מטבח חוץ, כבר לא יקר כלכך!

אז כשמארחים בחוץ, הסוד הוא גם לשים את כל מרכיבי האירוח גם כן, את אמצעי ההכנה וההגשה ואפילו את אביזרי הניקוי. מטבחי חוץ זולים צריכים להיות עשויים מחומרים עמידים בפני שמש וגשם, מה שהופך את התכנון והעיצוב שלהם לאתגר מיוחד ושונה מעיצוב רגיל.

ניתן לשקול שילוב של מבחר חומרים מתאימים כמו פלדת אל-חלד, אבן, אריחים שונים, טיח. אפשרי להרכיבם גם על משטחי דק. אם יש משטח כזה, חייבים לוודא שהדק יכול לעמוד בעומס. תכנון מטבח חיצוני בגינה חשוב כיון שהמטרה לאחסן שם צרכי אירוח שונים, כלי בישול ואפיה, ואת הציוד המתאים וכן מיכלי אשפה.

בנוי מחומרים עמידים לתנאי הגינה

רוב האנשים לא יחזיקו בו מזון ומשקאות לשבוע אלא ליום אחד ואולי לארוחה אחת בלבד. לפיכך הציוד, יכול להיות קטן יחסית, אבל מיוחד מבחינת עמידותו בתנאי גינה וחצר. אם מקרר ביתי רגיל יעמוד בשמש, המזון שבתוכו לא יחזיק מעמד והמקרר עצמו גם לא. יש ציוד ומוצרים משלימים המתאמים למטבח ורצוי לבדוק גדלים ומחירים לפני שנכנסים לתכנון כזה. לרוב, הבחירה למטבח חוץ תהייה בניית מטבח נירוסטה או מטבח אבן, פלדלת אל-חלד ושאר החומרים שציינו למעלה. 


מטבח חוץ

הזמן מטבח חוץ וקבל מחירים זולים!

תפקידנו לשדרג לכם את חווית האירוח וחווית השהייה בחוץ. בין אם יש לכם מרפסת נוחה או חצר נחמדה, בין אם אתם מארחים לברביקיו או לארוחה מבושלת בחוץ, מטבחי חוץ זה פתרון נפלא בשבילכם. לא מדובר בחלל גדול מאד אבל מאד נח שאפשר לבשל כשהאורחים נמצאים, אולי אף לשתף אותם בחוויית הבישול ולא לעמוד במטבח הביתי כשכולם בחוץ.

 

אפשר להגיש ישר מהמרפסת לשולחן בלי לטייל בידיים רועדות עם מגשים כבדים ואוכל שמתקרר במהירות. אין ספק שאיכות האירוח משתפרת כשהמארחים נמצאים ליד האורחים ולא עובדים על תקן מלצרים על הקו בית - חצר ולא נהנים כלל מהאירוח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

קירוי מלא או חלקי למטבחי החוץ

כאשר מטבחי חוץ מקורים או מקורים חלקית, אפשר לבלות בחוץ כמעט בכל מזג אויר ובכל שעה. אם נגמר המקום במקרר הביתי או בארון הכלים עמוס מדי, תוכלו להשתמש בו גם כמקום אחסון נוסף. כמו כן צריך שתהיה תשתית בדיוק כמו לכל מטבח גינה – מים וחשמל. יש צורך לבצע עבודות הכנה לפני הבנייה ובזמן התכנון חייבים לוודא תכנון צנרת לאספקת מים לצורך שימוש בכיור חוץ ומדיח כלים וכן לבצע תכנון חשמלי מתאים והעברת קו חשמל שיעמוד בעומס הציוד המופעל.