איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבח פינתי

עיצוב מטבח פינתי תמיד קשה יותר, במיוחד אם הוא קטן במיוחד. אחד הקשיים הוא ארון במטבח פינתי שבדרך כלל יהיה נשלף ולא רגיל, כמו כן הכיור ועוד אלמנטים שמצריכים תשומת לב רבה החל מנושא העיצוב ועד התכנון לנוחות השימוש בו, אם אתם רוצים לקבל אצלנו הצעות מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כך תמצא מטבח פינתי זול במחיר זול!

מטבח פינתי, מעצם מהותו, הוא ברובם המוחלט של המקרים מטבח קטן יחסית בגודלו, אך הוא אולי החסכוני והמשתלם ביותר מבחינת המקום, כיוון שהוא מאפשר שיש בשטח גדול יחסית, ועם ניצול נכון של הפינה - או הפינות - הקיימת בו, ניתן להפוך אותו למקצועי ושימושי באופן יוצא דופן. איך תמצאו מטבח פינתי זול? זה פשוט: באתר "המטבח שלי" תוכלו להזין את הפרטים הראשוניים אודות הסוג או העבודה שאתם מחפשים, ולקבל בתוך שניות שלל הצעות רלוונטיות שיהפכו אותו לפנינה אמיתית ויגשימו לכם את החלום.

מטבח פינתי

עיצוב מטבחים פינתיים לפנים ולחוץ

כאשר אומר "מטבח פינתי" האסוציאציה הראשונה שעולה בראשם של מרבית השומעים היא מטבח בפנים הבית, חמים ואולי גם כפרי, המצויד בכל מה שצריך באופן קומפקטי ובעיקר בעל אווירה ביתית וחמימה. אך האמת היא שניתן לעצב מטבח פינתי גם בחללים שמחוץ לבית, ולבנות גם מטבח גדול בחצר, ליד בריכה או אפילו במרפסת הבית, אם יש לכך מספיק מקום.

אפשר גם בקטן, בניית מטבח פינתי קטן במיוחד

ואם תעדיפו בכל זאת מטבח קטן וקומפקטי, תוכלו למצוא את מיטב המקצוענים המתמחים בבנייה והתקנה גם של כאלו הקטנים במיוחד, פינתיים ולא פינתיים, בכל סביבת עבודה - בפנים ובחוץ, עם הוספת נקודות מים או חשמל ובתוספת של כל ריהוט שרק תרצו ותראו לנכון. המומחיות שלנו היא למצוא עבורכם את מה שאתם זקוקים לו באופן מדויק, וכך כל שיישאר לכם לעשות יהיה לספר לנו על החלומות שלכם.

מטבח מודרני או כפרי? מה מתאים יותר?

קשה להחליט מהו העיצוב ה"נכון" למטבח בבית או בחוץ, ולמען האמת אין ממש דבר כזה "נכון" ו"לא נכון", אלא בעיקר התחושה שלכם ומה שנראה הכי מתאים לבית, לאופי ולתכניות שלכם בנוגע לבית בעתיד. במקרים בהם ממש לא תצליחו לבחור, תוכלו לשלב בין שני הסגנונות (אך מומלץ להיעזר במעצב פנים לשם כך), ולהביא אמירה חדשה ומרעננת מבלי לוותר על אף אחד משני העולמות הקסומים הללו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

האם קיים הבדל בין מחיר מטבח רגיל לפינתי?

על פי רוב, בשל היותו של המטבח הפינתי קטן יותר תהיה נטיה לתמחרו בסכומים נמוכים יותר, אם כי חשוב להבין שהרבה פעמים יינקב עבורו מחיר שנראה גבוה במבט ראשון - וזאת בשל מורכבות העבודה העשויה להתעורר בשל מגבלות המקום, או בשל פרמטרים נוספים שקשורים למגבלות הנ"ל כמו ארון מיוחד, כיור ואפילו מגירות נשלפות, חשוב להכיר את טווחי המחירים, ולבחור בתבונה באיש המקצוע הנכון.

שאלות של גולשים אודות מטבח פינתי

האם אפשר לקבל דרכם שירות של הרכבת מטבח חוץ פינתי?

אנו עובדים עם מגוון רחב של בעלי מקצוע בתחום המטבחים וחלקם גם מספקים שירות של הרכבת מטבח פינתי לגינה.


מה נהוג לשים בפינה של המטבח?

זה מאוד משתנה אבל לרוב תמצאו בחלק הפינה כיריים פינתיים או ארון פינתי שבדרך כלל יהיה נשלף כמובן (הכל תלוי מידות כמובן)


האם מטבח מסוג זה נחשב נוח ונגיש?

אין ספק שהעדיפות היא למטבח שאינו פינתי מכיוון שלא תמיד דרכי הגישה לארון בפינה הוא נוח. מצד שני, סוג זה של מטבח מאפשר ניצול מקסימלי של השטח במטבח קטן ולרוב ניתן לפתור באמצעות ארון מטבח פינתי נשלף את בעיית הגישה.