איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבח ריש

השימוש כיום במטבחים שבצורת "ר" גדל והפך לכמעט סטנדרט בכל בית, כאשר ניתן להוסיף בסוף הריש אי למטבח ולקבל פתרון נהדר לתחימת המטבח ולמקומות ישיבה, רוצים גם מטבח בצורת ריש? השאירו פרטים באתר או צרו קשר כעת.

היתרנות של מטבח בצורת ריש

ישנם רבים אשר אוהבים שקיימת תחימה בין הסלון למטבח, בעבר היו עושים זאת באמצעות קיר גבס בחצי גובה, הצבה של פינת אוכל או הצבת אי למטבח ביניהם. בשנים האחרונות עוד ועוד אנשים משתמשים במטבחים בצורת ריש על מנת לקבל את התחימה המבוקשת.

 

היתרון הגדול הוא שהם גם חוצצים בין המטבח לסלון, גם מקבלים עוד שטח עבודה במטבח ואלו אשר משלבים אי - יש להם גם פינת אוכל, כך שבעצם מקבלים כמה דברים וכל זאת אך ורק כי הפכתם את המטבח שלכם לצורת "ר", עוד ניתן לומר כי מקומות האחסון יהיו גדולים יותר ואפשר לוותר על ארונות מטבח עליונים (למי שלא אוהב) ובגדול אתם מרווחים מקום אחסון גדול יותר.

 

מטבח ריש

מה השוני במחיר בין מטבח רגיל לבין מטבח "ר"?

ישנו שוני בעלות כמובן, כאשר מדובר על מטבח בצורת ר הוא ארוך יותר ויש שיש גדול יותר. עוד חומר גלם וכמובן עלות ההתקנה והעבודה גם הם משתנים בהתאם לכך, כמו כן תלוי כיצד אתם מייעדים את החלק הנוסף ב"ר", אם יהיה שם כיור מדובר על עבודת אינסטלציה נוספת, אם עמדת בישול כמובן שגם חשמל ואם מדובר רק על חלק נוסף כמשטח עבודה או לישיבה, יש להתייחס לחומרי הגלם הנוספים, לשעות העבודה וזה הכל, בשיקלול מחירים מהיר אפשר לומר כי ההבדלים במחירים הם בין 20% ל-25% בסה"כ מעלות מטבח רגיל.

איך הפורטל שלנו עובד?

המטבח שלי הוא בעצם פורטל אינטרנטי ענקי המכיל המון מידע על מטבחים מכל הסוגים, תוכלו למצוא אצלנו תמונות, מחירים וכמובן להזמין שירות. היתרון הבולט שלנו הוא בדרך שבה אנו פועלים כאשר מזמינים דרכנו שירות - אנו שולחים לפחות שלושה הצעות מחיר בעבור כל לקוח הדורש שירות, מה שנותן לכם את האפשרות לבצע השוואת מחירים קלה ומהירה ולחסוך בעלות המטבח שלכם ומבלי להתרוצץ בין החברות השונות.

 

מטבח ר

מטבח ריש קטן או גדול - במחיר זול!

בין אם אתם מחפשים מטבח בצורת ר' עבור מטבח גדול, בינוני או קטן, דרכנו תוכלו למצוא זאת. הפורטל שלנו מציע שירות שמטרתו לחסוך לכם כסף באמצעות השוואת מחירים בין בעלי מקצוע שונים בתחום המטבחים, בין אם מדובר בנגריה ובין אם בחברה.

 

על ידי בדיקת המחירים וקבלת הצעות מחיר תוכלו להבין מה בדיוק אתם מקבלי מכל בעל מקצוע וכמה זה צפוי לעלות לכם ורק אז לבחור עם מי להמשיך לעבור. מטבח ריש נחשב לנוח מאוד וגם פריט עיצובי של ממש בחלל הבית ועל כן חשוב לבחור בבעל מקצוע איכותי שיודע לבצע את המלאכה בצורה הטובה ביותר.