איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבח אגוז

מטבח מעץ אגוז יכול להיות משני סוגים: אפריקאי או אמריקאי המקביל אליו כמובן הוא חיפוי או ציפוי בצבע אגוז ברמת פורניר בעל גוונים של חום כהה עד חום "מולבן" בהיר, ניתן להזמינו במגוון עיצובים אשר מתאימים לסטייל ה"טבעי" יותר כמו כפרי למשל.

מטבח בצבע אגוז אנרגטי במיוחד

חדר המטבח הוא הרבה יותר מכיור, משטח עבודה, תנור, כיריים, שולחן וכיסאות, הוא ״חדר״ חם ומיוחד, עם ריחות ומראות של נוסטלגיה, של יצירה ומשמעות לחיים. מטבח הוא מקום אנרגטי ופעיל ואנו מבלים בו לא מעט זמן כמדי יום, לא רק לצורך בישול והכנה של המזון אלא גם בשביל ללגום איזה משקה או לשבת לאכול.

המטבחים כיום מעוצבים בצורה כזו שגורמת לנו להרגיש בנוח כאשר אנחנו נכנסים לתוכם וזה קורה בעיקר בזכות העיצוב האסתטי והצבעים בהם אנו בוחרים להשתמש. מטבח בצבע אגוז מייצר אווירה מיוחדת ונוסטלגית אך יחד עם זאת יוקרתית ומודרנית ולכן הוא נחשב לאחת הבחירות המובילות בשוק המטבחים.


מטבח מעץ אגוז מולבן

בניית מטבח מעץ האגוז

מטבחים מעץ אגוז משרים לנו אווירה יוקרתית ומלאה בחום ואהבה, הם מסוגננים, דומיננטיים ופשוט מרשימים. כאשר צבע האגוז יהיה לרוב (מן הסתם) בצבעים חומים לסוגיו, לרוב חום כהה אבל לא רק, לעתים אף ניתן לראות ולקבל מטבח עץ אגוז מולבן המקנה אווירה פתוחה יותר, נקייה ואוורירית אשר משתלבת מאוד עם אלמנטים שחורים. ביחד, הצבעים נותנים אווירה אלגנטית וכפרית והופכים כל מטבח למיוחד מאוד.

שדרוג המטבח ושילוב בין עיצובים

שימוש בעץ אגוז משדרג את המטבח באלפי מונים. הוא מחליף את התצורה הרגילה והעייפה של המטבח ומאפשר להכניס מראה חדש, רענן ומודרני. יחד עם זאת הוא שומר על האופי הנוסטלגי, המשפחתי ועל החמימות ומאפשר לבצע שדרוג מודרני - כפרי באמצעות גווניו החומים הקלאסים עם החמימות הכפרית שהוא מכניס אל חלל הבית.

מטבח אגוז אפריקאי

קצת על עצי אגוז האפריקאיים והאמריקאיים

תכונותיו של עץ האגוז רבות ולמעשה מדובר בעץ חזק מאוד מצד אחד אך יחד עם זאת גם מאוד גמיש כך שהוא מתאים לשימושים רבים במטבח.יתרון נוסף של עץ זה הוא העובדה שהוא עמיד למים ולכן הוא מעולה למקום כמו המטבח בו יש לא מעט מגע עם נוזלים ומים בעקבות העבודות והבישולים. יחד עם זאת לעץ האגוז יש נוכחות והוא מאוד דומיננטי וחשוב לזכור זאת כאשר משלבים אותו במטבח.

ניתן לראות גם כן שני סוגים נוספים המאופיינים מהעץ, מטבח עץ אגוז אמריקאי ומעץ אגוז אפריקאי. האחרון, African Walnut בדר״כ מיובא ממערב אפריקה , הינו עץ תמיר המגיע לכ 30-35 מטרים, צבעיו גוונים של חום ולעת זקנה הוא משחיר. העץ בעל ברק טבעי, עץ מאוד ויזואלי וקל לעבודה. הראשון אגוז אמריקאי, American Walnut, בדרך כלל מיובא מצפון ארה״ב ואף קנדה, עצים הגדלים גם כן לגבהים של 30-40 מטרים. שני העצים משמש לעתים לפורניר (חיפוי וציפוי לעץ) ולא מעט ניתן לראות מטבח פורניר בצבע אגוז, אלגנטי, עדין וקל לניקוי.

מטבח אגוז כהה

כל הסוגים והצורות ב"מטבח שלי".

אנחנו בפורטל "המטבח שלי", מציעים לכם מטבחים מכל הסוגים והצורות במגוון עיצובי מטבח, לרבות בצבעי האגוז, שכאמור ימלא לכם את הבית בתחושה של חמימות. קבלת הצעות המחיר דרך האתר אינה כרוכה בעלויות ואינה מחייבת אתכם ולכן אנו ממליצים להשאיר פנייה בטופס המצורף ולהתחיל לקבל הצעות ממיטב הנגרים שמבצעים עבודות תוך שימוש בעץ אגוז.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

מטבח פורניר אגוז - פתרון מושלם ואסתטי!

כפי שהסברנו קודם לכן, פורניר הוא למעשה ציפוי וחיפוי לעץ. פורניר אגוז נעשה נפוץ יותר ויותר ונחשב לפתרון אלגנטי לחלל המטבח. דרך "המטבח שלי" תוכלו למצוא בין היתר בעלי מקצוע אשר מספקים פתרונות לחידוש, עיצוב ושיפוץ מטבחים עם עץ אגוז עם ציפוי מסוג זה. אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים לפני שבחרתם את בעל המקצוע שלכם וזה כלל לא משנה אם החלטתם ללכת על נגר מטבחים או אולי על חברה שמספקת שירותי מטבחים שונים.