איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבח סגול

בין אם אתם מעוניינים במטבח בצבע סגול חציל (כהה) או אפילו סגול בהיר, יש לכם בהחלט טעם ייחודי, אלגנטי ומיוחד. ניתן לשלב את הצבע גם עם שיש המטבח או ארונות ואפילו להזמין צביעה של קיר או חיפוי בצבע זה, למראה אלגנטי ועיצובי בגוונים הסגולים.

מה משדר הצבע הסגול?

כאשר בונים מטבח ומקדישים לו את הצבע הסגול אתם משדרים ללא ספק ייחודיות, יוקרה, אלגנטיות ומראה עיצובי ומודרני. ישנם כאלו אשר יטענו כי צבע סגול חציל מקטין את החלל ואילו כאלו אשר יבחרו סגול בהיר יותר או יעדיפו לשלב סגול ולבן יחדיו, כל האפשרויות פתוחות לפניכם בפורטל של המטבח שלי ואתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלה של ייעוץ והכוונה ועד לרמת הצעות מחיר של חברות, יצרנים ובעלי מקצוע אשר מתקינים ובונים מטבחים מכל סוג בצבע זה.

מטבח סגול

האם לעשות חיפוי סגול למטבח?

בא לכם לחדש את המטבח שלכם ואתם מתלבטים האם להשתמש בצבע הסגול שנחשב לדומיננטי וחזק או לבחור גוון רגוע יותר? ננסה לעזור לכם באמצעות ההסבר הבא: חיפוי של ארונות מטבח בצבע סגול אומנם יכול להכניס את הצבע ולשנות את המטבח מן הקצה אל הקצה אך ישנה חשיבות עצומה לשילובים שעושים ביחד עם צבע זה.

כך למשל, אם השיש שלכם בהיר ולא כהה, הצבע הסגול יהיה פחות דומיננטי. אם תבחרו גוון בהיר יותר של סגול ותשלבו גם אלמנטים של עץ, גם כאן תתקבל תוצאה רכה והעיצוב ישתלב באופן מושלם. גם גודלו של המטבח משפיע מאוד על הבחירה של חיפוי סגול למטבח ובמקרים רבים במטבחים קטנים נהוג לבחור בצבע סגול בהיר בשביל לא ליצור תחושה של הקטנת החלל בשל הגוונים הכהים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

סגול חציל אל מול סגול בהיר

אם יש לכם מטבח גדול אשר התכנון הוא לעצב אותו בסגנון מודרני אז האופציה של צבע סגול חציל בהחלטה עשויה להתאים כמו כפפה ליד. אם מדובר על מטבח קטן יותר, שימוש בגוונים עדינים וחלשים יותר יתנו לכם תחושה של מרחב גדול ופחות צפוף, אם אתם מעוניינים לבחור בצבע של סגול חציל גם כאשר המטבח שלכם קטן, נסו לשלב זאת כחיפוי לקיר ולא על גבי ארונות עליונים אשר בולטים יותר לעין וגורמים לחלל להיות דחוס יותר.