איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבח שחור

הצבע השחור נכנס בשנים האחרונות לאופנת המטבחים החדשים וניתן לראותו לא פעם בשילוב עם חומרי גלם של זכוכית או עץ. ישנם כאלו אשר מעדיפים שחור מט וישנם שאוהבים את הגוון המבריק יותר. רכזנו עבורכם בעמוד זה מידע הכולל בין היתר תמונות ומסביר גם על יתרונות המטבחים השחורים.

מטבח שחור - הבחירה החדשה והמפתיעה

לא פעם אנו שומעים אנשים שסבורים כי מטבח שחור מחשיך את הקומה ויוצר אווירה דרמטית. אז בואו ננפץ את הסטיגמה הזאת אחת ולתמיד, מטבח בצבע שחור הוא אופציה אלגנטית, יפה ושכמובן משדרת יוקרה ומודרניות. מטבחים רבים משלבים את הצבע השחור באזורים השונים החל מארונות המטבח, השיש ואפילו כצבע של החיפויים שעל הקיר.

הצבע השחור אומנם דומיננטי מאוד אך אם יודעים לשלב אותו עם גוונים נוספים הוא יכול לשדרג את המטבח שלכם בכמה רמות ולגרום לו להיות שונה מרוב המטבחים המשעממים והפשוטים שקיימים כיום בכל בית. 

קטלוג תמונות של מטבחים שחורים

מטבח שחורכיור שחור למטבחמטבח שחור לבן

שיש שחור למטבח
מטבחים בצבע שחור, היתרונות המרכזיים

למטבחים בצבע שחור יש יתרונות מרכזיים כולל מגוון רחב של דגמים בעלי אופי ייחודי. אם אתם צריכים עזרה בלבחור נכון את מה שמתאים לכם, תמיד תוכלו לפנות אלינו לקבלת יעוץ. כעת ננסה להציג בפניכם את הסוגים המרכזיים ואת יתרונות המטבחים השחורים:

✔ מטבח שחור לבן: מטבחים עם אופי נועז המשלבים את הצבעים באופן מושלם. ניתן לשלב את הצבעים באופן הרמוני או לבחור צבע דומיננטי אחד כך שהצבע השני ישתלב בתוכו. מטבח לבן עם גוונים שחורים או שחור עם גוונים לבנים. אופציה זאת היא בעלת יתרון לכל מי שמחפש מראה עז ודרמטי. אם אתם מחפשים מראה סולידי יותר ניתן לפנות לאופציה הבאה.

✔ עם עץ: כאן תוכלו לשלב את החמימות של העץ עם הצבעים העזים של השחור. יש אופציה לעיצוב מטבח כפרי עם גוון שחור ביחד עם בנייה בעץ. אופציה זאת היא יותר סולידית ויש לה יתרונות רבים. אחד מהם הוא השילוב המיוחד בין עזות המבע של השחור לבין חמימות העץ.

✔ מטבח שחור בשילוב זכוכית: הזכוכית והצבעים השחורים הולכים מעולה ביחד. הם יוצרים אווירה אסתטית ומוקפדת המשרה אלגנטיות על כל החלל של חדר האוכל. כמו כל סוגי המטבחים בצבע שחור הם שומרים על מראה חדשני ומעוצב לאורך שנים רבות והזכוכית רק מוסיפה עוד טעם ליופי. תוכלו לשלב  זכוכית שחורה או חיפוי קיר זכוכית רגילה בהתאם לטעם האסתטי שלכם.

✔ שחור מבריק: זאת האופציה הקלאסית והאלגנטית המשלבת את כל היתרונות של מטבחים בצבע שחור. היתרון המרכזי הוא פרקטי הלכלוך אינו נראה על המשטח השחור המבריק והוא תמיד שומר על מראה מוקפד ואלגנטי.

✔שחור מט: אופציה יעילה לשילוב נכון בין חמימות לבין הצבע השחור. המט נותן תחושה יותר חמימה מאשר המטבחים המבריקים. הבחירה כמובן היא בידיים שלכם בהתאם לטעם האישי ולסגנון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

האם קיים הבדל במחיר המטבח השחור?

בין כל צבע לגוון הצבע קיים הבדל וזה בשל עבודה עם חומרים אחרים, למשל צביעה בתנור לא תיתן לנו צבע שחור מבריק, אך שימוש בחומר פולימר או בחירה של מטבח מזכוכית - כן תיתן לנו צבע שחור מבריק, לעומת זאת שחור מט לא ניתן לבצע עם זכוכית כי תמיד יהיה לה אפקט "מבריק". מכאן נובע שינוי המחירים בין כל גוון שחור, אך זה לא הכל! סגנון העיצוב, גודל, כמות ארונות ומגירות, כל אלו הם גם פקטור משמעותי המשפיע ישירות על מחירי המטבחים השחורים ובפרט על כולם,

אז האם מטבח שחור יקר יותר? תלוי באיזה גוון בחרתם - אם הלכתם על הסטנדרט ניתן לעבוד עם פורמייקה ואפילו חומר אקרילי אחר אשר מחירם יהיה זהה לצבע סטנדרט רגיל, אם בחרתם בגוון אשר מצריך אתכם להשתמש בחומר איכותי יותר - ככה הנראה תצטרכו לשאת בהוצאה נוספת לצורך השדרוג.