איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

מטבח סקנדינבי

המטבח הסקנדינבי פרץ אל אופנת המטבחים בשנים האחרונות והוא מעניק המון ייחודיות ושיק לחלל הבישול הבייתי, כאשר הוא מעוצב בצבע לבן עם שילובים שונים של עץ, ברזל ונירוסטה בעיצוב רטרו מדהים.

המטבח הסקנדינבי - עיצוב שלא משאיר אדישות

סוג זה של מטבח מאופיין אומנם בלא מעט צניעות ושקיפות, כמו העובדה שאחד הדברים הבולטים בו הוא כל נושא תליית כלי מטבח בחלל הפתוח של המטבח, למשל תליית מחבתות או סירים על הקירות ולא בתוך מגירות וארונות כמו בסגנונות אחרים, אך יחד עם זאת מדובר בעיצוב עוצמתי שמשדר הרבה מאוד אופי ולא משאיר אנשים שמסתכלים עליו אדישים. המטבח הסקנדינבי אומנם אינו נפוץ כמו סגנונות עיצובי מטבחים אחרים אבל הוא ללא ספק משאיר את החותם שלו ומשפיע על כל חללי הבית האחרים. 

 

מטבח סקנדינבי מעוצב

השוני במטבח הסקנדינבי

מטבחים אשר מעוצבים בסגנון סקנדינבי מציעים לנו נגיעה מכמה עולומות ועיצובים שונים, כאשר הוא בשילוב מודרני ורטרו יחדיו עם צבע לבן, שילוב של עץ ופריטים ייחודים על גבול המודרני, הוא מעניק ייחודיות שלא נתקלנו בה עדיין בתחום עיצוב המטבחים, מוזמנים לעיין כעת בגלרייה של המטבח שלי ולראות דוגמאות של מגוון עבודות.

היתרון של פורטל "המטבח שלי"

באתר המטבח שלי, אנו מסייעים לך במציאת בעל המקצוע אשר יכול לספק לך את הפתרון לבניה והרכבה של מטבח סקנדינבי. דרכנו תוכל לקבל מגוון הצעת מחיר ולבצע השוואה בין נותני השירות השונים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

מטבח בסגנון סקנדינבי - עיצוב בסגנון אחר

נמאס לראות מטבחים בצבע לבן, עיצוב כפרי או מודרני, כל אלו הפכו כבר לסטנדרט ואין ייחודיות כאשר נכנסים אל חלל המטבח אצל המכרים, אתם יכולים להיות אלו שמביאים את ההבדל ובניית של מטבח בסגנון סקנדינבי יכול לתת לכם את המענה הנכון! כמה אנשים כבר ראיתם עם מטבח שכזה? כמעט ואין! זהו סגנון ייחודי אשר משלב מודרניזציה ייחודי עם החום הכפרי, ניתן לראות זאת במגירות, בצבעים ובשילובים השונים של האלמנטים בתוכו.