איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

פרסום לחברות ונגריות מטבחים

שלום! אם אתה נגר, יצרן מטבחים או חברה לעיצוב מטבחים, אתה יכול להרוויח עוד לקוחות! כפי שהגעת אלינו, עוד רבים אחרים מגיעים ומה שהם מחפשים זה נותן שירות מתחום המטבחים, החל מבנייה, עיצוב ועד לשיפוץ וחידוש. אז רוצה עוד לקוחות לעסק? המשך לקרוא.

פרסום ושיווק למטבחים - לא קיבלת? לא שילמת!

במידה והנך מחפש פרסום למטבחים ודרכי שיווק למטבחים החל מהקמת מטבח ועד לשדרוג או שיפוץ, אתה יכול לקבל דרכנו עוד לקוחות! אנו משתמשים במודול הטוב ביותר בעבורכם - לידים! בשיטת לא קיבלת? לא שילמת! לא מכירים את המושג לידים? בפסקה הבאה נסביר לכם בדיוק כיצד זה עובד ומדוע זאת שיטת שיווק המטבחים הטובה ביותר.
 

לידים למטבחים

מה זה לידים למטבחים?

ליד למעשה הוא פנייה אשר מגיעה מלקוח אשר מחפש שירות ספציפי באזור ספציפי. זוהי הגדרה הפשוטה ביותר למושג "ליד חם". אז כאשר אתם רוצים לפרסם, כיום השיטה הזו היא הטובה והמשתלמת ביותר, איך בדיוק נראה ליד? ככה:


ליד לדוגמא:

שם הלקוח: ישראל ישראלי

מספר טלפון: 0500000000

שירות מבוקש: הקמת מטבח חדש בגודל 7 מטרים, בסגנון כפרי.

עיר מגורים: תל אביב

  • כל פנייה / ליד מטבחים שתקבלו יראה פחות או יותר כך. השיטה לקבל אותם כיום היא באמצעות אפליקצייה, הודעת ווצאפ או הודעת SMS.

מה היתרונות שיש לנו להציע?

  • לידים חמים בלבד!
  • מחיר קבוע שאינו משתנה.
  • קבלת ליד באופן מהיר, החל מהיום הראשון.
  • לא קיבלת? לא שילמת!
  • לידים ממוקדים לפי אזור וסוג השירות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

פרסום ממוקד לנגריות מטבחים וחברות

בפורטל המטבח שלי דואגים שאתם אלו אשר מבקשים לידים או פרסום ממוקד למטבחים, תקבלו בדיוק את מה שאתם מחפשים. כך שבתהליך הגדרתכם, תתבקשו לספק את אזורי הפעילות בהם תרצו לספק שירות, איזה סוגי עבודות תרצו ומהו אופן קבלת הליד. בנוסף, יהיה ניתן להגדיר את שעות הפעילות שלכם ולהקפיא את השירות כאשר אתם בחופשה.