רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

צביעת ארונות מטבח במחיר עלות!

הזמן כעת שירות מקצועי של צביעת ארונות מטבח ישנים וקבל הצעת מחיר משתלמות במיוחד, אנו במטבח שלי נדאג שתקבל כמה הצעות מחיר ותבחר בהצעה המשתלמת ביותר בעבורך, השירות כולל צביעה של דלתות ארונות המטבח, צביעת ארונות מטבח באופן מקצועי ובמחירי עלות.

צביעת דלתות של ארונות מטבח ישנים - זה חובה!

אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה ובמהלך השיפוץ גיליתם שכמעט ולא נשאר לכם תקציב לשיפוץ המטבח? אתם לא ממש אוהבים את המטבח הקיים וחייבים שינוי? מה דעתם על צביעת ארונות מטבח? אם אין באפשרותכם להחליף כרגע את המטבח אבל אתם בכל זאת רוצים שינוי, צביעה של דלתות המטבח היא אופציה נהדרת שתשדרג לכם את המטבח בתקציב נמוך.

איך לצבוע ארונות מטבח בלי לשבור תוכנית חסכון

ארונות מטבח כל מה שצריך על מנת לשדרג ולרענן את המטבח הישן שלכם הוא קצת צבע.  החל מצביעת קיר המטבח ועד לצביעת ארונות המטבח. תתפעלו לגלות מה קורה כשצובעים ארונות מטבח. גם המטבח הישן ביותר יקבל מראה חדש, אופנתי ועדכני. אם תרצו, תוכלו לבצע זאת בעצמכם אבל אם אתם רוצים למנוע את כאב הראש, העבודה הלא פשוטה ולקבל עבודה מקצועית ואיכותית ניתן לפנות לבעלי המקצוע בתחום שיעשו את העבודה עבורכם. מדובר על השקעה נמוכה בהרבה מרכישת מטבח חדש, מה גם שתוכלו לקצר את משך זמן ההמתנה למטבח החדש. אחד היתרונות בצביעה של ארונות מטבח ישנים הוא שהמטבח החדש שלכם לא יהיה מטבח מקטלוג. אתם יכולים לבחור בכל צבע שתרצו למטבח שלכם, תוכל  לשלב בין מספר צבעים שונים והכי חשוב להיות בטוחים שהמטבח שלהם הוא מקורי וייחודי, זהו עוד טיפ של פורטל המטבח שלי.

כמה עולה צביעת ארון מטבח? 

חשוב שתדעו שלא משנה מאיזה חומר המטבח שלכם עשוי, עץ, MDF או פורמייקה, אין בעיה לשדרג את המטבח שלכם על ידי צביעתו. כמובן, חשוב שבעל המקצוע יכיר את העבודה עם כל חומרי העץ השונים כדי שתקבלו עבודה מקצועית ואיכותית. אל תתביישו לראות עבודות קודמות ולבקש המלצות. גם אם מדובר רק בצביעה, צריך לדעת איך לעשות זאת באופן שלא יראה חובבני ולא מקצועי, הרי אתם רוצים שהמטבח יראה בדיוק כמו מטבח חדש. כשצובעים ארונות מטבח ניתן לבחור מבין סגנונות שונים של גימורים. מגימור אחיד ונקי לגימור כפרי או אולי אפילו לתת למטבח שלכם מראה וינטג'. אתם רק צריכים לבחור, כמובן שהכל תלוי בתקציב שלכם, כל סוג צביעה שונה לארון המטבח עלול להוסיף עלות ולגרום למחיר גבוה יותר.

היתרון בצביעת ארונות מטבח

יתרון נוסף של צביעת ארונות המטבח לעומת החלפתם בחדשים הוא שאתם בהחלט הופכים להיות אקולוגיים יותר. הטרנד היום הוא לא לזרוק ישן והחליף בחדש אלא לשפץ, לשדרג ולחדש. הצלתם עוד עץ וזכיתם במטבח חדש ומקורי. ידוע שהמטבח הוא אחד מהחדרים המרכזיים בבית, אחרי הסלון. אנו מבשלים בו, אוכלים בו ולפעמים אף מארחים בו. בבתים של היום המטבח הוא חלק בלתי נפרד מהסלון ולכן חשוב לנו שהמטבח ייצג אותנו וישלים את מראה הבית. כבר לא צריך להתפשר ולחכות שתשתחרר לנו איזה קופת גמל כדי שנוכל לשפץ את המטבח. כל מה שאתם צריכים זה לבחור את בעל המקצוע הנכון, את הצבע, הגימור והמראה הסופי שתרצו למטבח שלכם ובעלות מינימלית לזכות במטבח חדש וייחודי שאתם בעצמכם עיצבתם.
 
צביעה של ארונות מטבח