רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

סוגי קרמיקה למטבחים במחירי עלות 2017

מחפש אחר קרמיקה דקורטיבית למטבחים של 2016 - 2017? בואו והתייעצו עם המומחים של המטבח שלי ואנו מבטיחים שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעת מחיר זולה משמעותית בעבור קרמיקה למטבח במחיר לפי מטר, צרו קשר ואנו נדאג להתאמת קרמיקה למטבח שלכם.

קרמיקה דקורטיבית למטבח במחיר זול

כשאנחנו נכנסים למטבח ביתי, הדבר הראשון שעולה מול עינינו וצד אותן הם האריחים שעוטפים את המקום. אנחנו כמובן נתייחס לשיש ולארונות וכן לשולחן שנמצא במטבח או בפינת האוכל החיצונית, אך האריחים, מעצם היותם המרכיב העיקרי במטבח, המרכיב אשר תופס את מרבית החלל במקום, הוא הדבר הראשון שיצוד את עינינו. לשמחתנו, יש כיום לא מעט מקומות בהם ניתן לרכוש אריחי קרמיקה למטבח במחירי עלות ויתרה מזו, יש לא מעט מקורות בהם אנחנו יכולים לקרוא אודות אריחים אלו, ממה הם עשויים, כיצד עלינו להחליט באילו אריחים לבחור, ההשפעות של האריחים על המטבח והסביבה ועוד, באמצעות התייעצות עם מומחים של המטבח שלי לגביי התאמה של קרמיקה למטבח.

חשיבות בחירת סוגי קרמיקה למטבח

לכן כשאנחנו הולכים לבחור סוגי קרמיקה למטבח, יש לנו מספיק מידע שיכול לעזור לנו להחליט אילו אריחים לרכוש, מאיזה סוג, באיזה צבע, ובאיזה גודל. במאמר זה אנחנו מבקשים להציג בפניכם כמה פרמטרים וכלים שיעזרו לכם לבחור אריחי קרמיקה בצורה חכמה. אך לפני זה חשוב לציין, ההחלטה באילו אריחי קרמיקה דקורטיבית למטבח נבחר, היא פועל יוצא של המטבח אנחנו מבקשים לעצב, כלומר, אנחנו לא יכולים להתבסס רק על אריחי קרמיקה למטבח לפי מידות באופן נקודתי, בדומה לשאר החלקים במטבח אותם אנחנו צריכים לבחור במהלך תהליך העיצוב, גם במקרה הזה אנחנו צריכים להחליט באילו אריחים לבחור על פי העיצוב הכולל של המטבח, גודל, תקציב ועוד.

כיצד בוחרים קרמיקה בחוכמה

ישנם מספר פרמטרים שמשפיעים על בחירת אריחי קרמיקה למטבח בשנת 2017. אנחנו נוציא מתוך הרשימה את הפרמטר הכספי שכן מדובר בפרמטר אובייקטיבי שכל אחד קובע לעצמו מה הגבול שהוא מוכן לעמוד בו. אך מלבד הפרמטר הכספי יש פרמטרים אחרים שאפשר וצריך לבחור על פיהם אריחי קרמיקה למטבח, כמובן שעלות, מידות וסוג זה חלק מהם.

עיצוב הקרמיקה – על מנת להקל על עצמנו בתהליך הבחירה, אנחנו צריכים לבחור קרמיקה שמתאימה לעיצוב, כעת עולה השאלה, האם אנחנו מתחילים את עיצוב המטבח בקרמיקה או בארונות. הרבה יותר קל אם נקבע את צבע הארונות ועל פיהם נוכל לבחור את צבע הקרמיקה. זה לא צריך להיות צבע תואם, בשביל שיהיה ניגוד קל בעין כשמסתכלים על המטבח, אך רצוי שזה יהיה צבע קרוב, כלומר שלא יהיה מצב שכהה ובהיר יהיו ביחד. בשאלת העיצוב אנחנו גם נתייחס לעניין הגודל. עלינו להחליט האם אנחנו בוחרים אריחים קטנים או גדולים. ההמלצה היא לבחור אריחים גדולים, שיוצרים תחושה של מרחב וגם קל יותר להרכיב, לפרק ולנקות אותם.

ניקיון – אלמנט משמעותי הוא ניקיון האריחים. לשם כך מוטב לבחור אריחים חלקים ולא מחוספסים שנחשבים קשים יותר לניקיון. יש גם לוודא באילו חומרים מוטב לנקות את האריחים.

סוג האריחים – הסוג המומלץ הוא אריחי גרניט פורצלן, הם נחשבים עמידים וחזקים יותר מכל סוג אחר. בכל מקרה, רצוי לבחון מספר סוגים של קרמיקה למטבח, הן לחיפוי הקיר והן לריצוף, על מנת שנוכל למצוא את האריחים המתאימים לנו ביותר.