רכישה, שדרוג או תיקון, כדאי להשוות מחירים לפני שמזמינים

עיצוב ושדרוג מטבח קיים בזול

הגיע הזמן לשדרג את המטבח? יש לכם מטבח קיים בביתכם והוא כבר ישן? ניתן להזמין שירות של שדרוג המטבח הקיים והישן שלכם ולחדש אותו, בין אם זה שדרוג חזיתות המטבח, שדרוג הדלתות או כללי לכל המטבח, אנו כאן על מנת להעניק לכם מחיר זול במיוחד, צרו עמנו קשר וקבלו מחירי עלות בעבור שדרוג המטבח שלכם.

שדרוג מטבח קיים במחיר קטן

תחביב הבישול הפך לטרנד וסוחף עימו לא מעט אנשים שקודם לכן לא התעניינו בבישול. תכניות הריאליטי תרמו לכך רבות וגם האהבה והתשוקה של האנשים לאוכל ולא סתם לאוכל, אלא לאוכל טוב. כדי לבשל או לאפות (או גם וגם כמובן) צריך גם תנאים מתאימים. אוזר העבודה צריך להיות נח ומרווח, נקי, מואר, קל לניקוי, בעל יכולת להכיל מגוון מוצרי מזון בהישג יד ובנוסף ציוד המטבח צריך להיות מותאם לדרישות מבחינת גודל ורמת המקצועיות הרצויה. כשמתכננים שדרוג למטבח ישן, צריך לבדוק אם אזור העבודה שלכם פתוח או סגור, האם המטבח הישן שלכם מהווה חלק מאזור אירוח או חלק נפרד לגמרי, אנחנו כאן במטבח שלי נסייע ונייעץ לכם בשמחה.

תכנון, עיצוב ושדרוג מטבח ישן

תכנון ושדרוג מטבח קיים ברמה סטנדרטית הוא פרוייקט חכם ויש צורך בהשקעת מחשבה גם בראייה לעתיד ומידת התאמה מקסימלית  ללקוח. אם לקוח אינו מתעניין בבישול אך אוהב לארח, יש להשקיע בתנור פחות מקצועי וגדול ובמקומו למקם מקרר גדול, נח ורחב. חשוב לתכנן כך שתהיה גישה נוחה ושנוכחות של כמה אנשים במטבח לא תעיק על השוהים בו. עיצוב ושדרוג המטבח שלכם צריך לכלול תכנית תאורה, מיזוג ואוורור, תכנון חכם של אזורי עבודה ועוד, כל זאת כדי שהמטבח ימלא אחר המטרות שאותו אתם רוצים שימלא. בכל אפשרות אחרת, יהפוך המטבח למקום שאינכם אוהבים לשהות בו ולא ישרת את מטרותיכם ולא תפיקו ממנו את המירב והמיטב. שדרוג המטבח אינו מיועד לביצוע עצמי לכאלה שמדי פעם מזדמן להם סוף שבוע פנוי לעבודה. זהו פרוייקט מורכב שאורך שבועות ואפילו חודשים, שצריך להיות אמון בידיים מקצועיות שיכולות לטפל בקבלני משנה נוספים כמו מעצבים, בנאים, נגרים, שרברבים ואפילו אדריכלים.

שדרוג מטבח קטן יהיה במחיר זול יותר!

שדרוג מטבח סטנדרטי זה פרוייקט לא קטן כלל ולכן, לפני שאתם צוללים למשימה הלא פשוטה הזאת, יש לנו כמה טיפים מועילים בשבילכם. ראשית, הגדירו יעדים לשדרוג ועיצוב המטבח – החליטו מה אתם רוצים שיהיה המטבח שלכם בשבילכם. רק אתם יכולים לדעת ולהחליט מה אתם רוצים שיהיה במטבח. אם אתם חובבי בישול ואוהבים לבלות הרבה זמן במטבח בבישולים, בנסיונות חדשים של מתכונים נהדרים, תצטרכו מקום לכיריים מקצועיים ותנור גדול. אם אתם מחובבי האפייה, תצטרכו תנור מקצועי ותרצו אולי למקם אותו בגובה שיהיה לכם נח לעבוד איתו. אם אתם גבוהים או נמוכים, רצוי לתכנן מראש גובה משטח עבודה שלא ישבור לכם את הגב. הגדירו כמות אחסון מזון הרצויה לכם ולפיה תוכלו בהמשך להעזר בהגדרה לביצוע הבחירה המתאימה.
 
שדרוג מטבח ישן

עלות שדרוג מטבח אינה זולה, קחו זאת בחשבון.

אם אתם מארחים הרבה ועיקר האירוח סביב אוכל, הרי זה שיקול משמעותי כשמתכננים שדרוג מטבח קיים הכולל חזיתות, דלתות ועיצוב מחדש. מטבחי גורמה מאובזרים בציוד מטבח משוכלל, גדול, משטחי עבודה קלים רחבים ונוחים לניקוי. צריך להתמקד במטרות של הכנת אוכל, בישול, ניקוי והגשה וכאשר בוחרים ציוד מטבח, יש להתמקד בביצועים הרצויים של הציוד. טיפ נוסף הוא – הגדירו תקציב ודבקו בו, אחרת עלות שדרוג המטבח יכולה להיות לא זולה כלל (ראו מחירון). הכינו רשימה נוספת של דברים שהייתם רוצים להוסיף לשדרוג המטבח ומהם המחירים של כל דבר, אבל לא ממש חייבים. לאחר הגדרת המטרות והתקציב גשו לבחירת העיצוב והחומרים. יש לבחור בהתאם למטרות וליעדים אותם הגדרתם. עם רשימת יעדים מוכנה יקל עליכם לבחור את החומרים המתאימים.