איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אי למטבח

התאמה, הוספה והכנת של אי למטבח קיים או חדש, תוכל להזמין דרך המטבח שלי, אנו מאגדים סוגים רבים של מוצרים המשלימים את המטבח שלכם, אם הנך מעוניין להזמין אי למטבח במחיר זול, תוכל ליצור קשר עם המוקד שלנו ולקבל הצעות מחיר זולות בעבור הוספת אי למטבח קיים, או בעבור הכנת אי למטבח חדש, והכל עם מחירים זולים ומשתלמים.

מה המחיר של אי למטבח?

מחיר אי למטבח (לפי מידות)
 • אי למטבח בעיצוב כפרי

  120 ס"מ אורך ברוחב 74 ס"מ, כולל מקומות אחסון ושיש.


  7,200 - 8,450 ₪
 • דגם פשוט מעץ אלון כולל שיש

  115 ס"מ אורך ברוחב 64 ס"מ, עיצוב סטנדרטי + שיש.


  5,200 - 6,800 ₪
 • מעץ מלא בעיצוב פרובנס

  165 ס"מ אורך ברוחב 65 ס"מ, כולל שיש ומגירות.


  8,200 - 9,550 ₪
 • אי כולל שולחן אוכל מתקפל

  120 ס"מ אורך ברוחב 75 ס"מ, שולחן קטן שמתקפל לתוך האי.


  9,200 - 11,300 ₪
 • אי גדול למטבחים עשוי עם פלטת עץ איכותית

  125 ס"מ אורך ברוחב 220 ס"מ


  14,000 - 19,000 ₪

הדפס מחירון

 

הזמנת אי למטבח במחיר זול!

אי במטבח קיים יכול להוות סוג של חציצה בין המטבח להמשך השטח, בין אם זה סלון או פינת אוכל. הוא יכול להיות בגבהים שונים ובעיצובים שונים ומטרותיו הן לפי בחירת הלקוח. אזור עבודה נוסף  – ניתן למקם בו כיור, בנוסף לכיור הקיים. אפשר שכולו או חלקו יהוו משטח עבודה לבשלנים. בחלקו התחתון ניתן למקם מדפים או מגירות לאחסון כלים שונים ובצד אחר ניתן למקם כסאות בגובה המתאים ובכמות לפי רצון ומקום פיזי ולהשתמש במשטחו כשולחן אכילה לכל דבר. כיון שאי במטבח משמש בדרך כלל גם משטח עבודה, נהוג לעשות אותו גבוה יותר משולחן רגיל ובשל גובהו, הוא מהווה תוספת מקום גדולה מאד לשטח האחסון, בדומה לשיטה בה ניתן להשיג מטבחים זולים אפשר גם להזמין איים למטבחים.
אי למטבח מעץ

הוספה של אי למטבח, איזה המלצות צריך?

אם האי גדול מספיק ומחליטים למקם בו כיור, יש צורך לדאוג לאינסטלציה מתאימה ולכן הכנתו יקרה יותר ומורכבת מעט יותר. אם מבנה חלל המטבח אינו מאפשר ניצול מיטבי לאורכו או לרוחבו, יהיה חכם אם כן להוסיף אי ובאמצעותו להפוך את המטבח לצורה ריבועית יותר, כאשר אדם שעובד בו לא יצעד לאורך משטח העבודה אלא יסתובב ויוכל לעבוד עליו. כאשר בוחרים להשתמש בתוספת של אי למטבח כשולחן אכילה, לפחות מצד אחד שלו נמקם כסאות נוחים. אנשים רבים משתמשים בו לארוחות בוקר משפחתיות וכך ההגשה לשולחם קרובה מאד למכונת הקפה, לכיור ולארונות, והיושבים מארחים לחברה למבשל או המגיש ולמרות העבודה שהם ישובים ובצד השני עומד מישהו, בגלל גובהו, הם כמעט באותו הגובה ויכולים לשוחח בהרגשה נעימה יותר.

תכנון נכון של גובה האי על פי מידות הכסאות והמטבח עצמו

כאשר יושבים ליד שולחן בגובה רגיל, היושבים מעט מנותקים מהמגיש וכך הוא או היא הופכים להיות מנותקים מעט מהיושבים. הוספת אי למטבח הוא תוספת חשובה, מכמה בחינות – עיצוב, תכולה, תוספת מרחב עבודה והנאה חברתית - משפחתית רבה יותר המשלבת את מי שמבשל ומגיש לשולחן.
 

אי למטבח

אי למטבח בהתאמה אישית למטבחים קיימים

גם אם בינתיים החלטתם לא לשדרג את כל המטבח, התאמתו יכול לשמש תוספת שימושית ויעילה בשבילכם. בדירות רבות המטבח נמצא בחדר או בשטח נפרד. כיון שהוא הופף במשך השנים להיות חלק חשוב ומרכזי יותר בכל בית, אנשים מעוניינים לשבור קיר ול"צרף" את המטבח לשטח פתוח יותר. אם אין לכם מספיק שטח לארונות, או אין מקום לפינת אוכל גדולה או שאתם מעוניינים בסוג של חציצה בין המטבח לשאר הבית, אם אתם מעוניינים במקום אחסון נוסך לכלים, כיור נוסף, אפשרות הפרדה של חלב ובשר או תוספת של אזור ישיבה קרוב למטבח אבל לא ממש בתוכו, אי במטבח במחיר זול זה הפתרון המשתלם ביותר בעבורכם, ב"מטבח שלי" אנו דואגים שתקבלו מחירים זולים בעבור רכישת מטבחים חדשים ושירותים נלווים נוספים.

אז כמה עולה אי למטבח?

השאלה הזו כמובן לא פשוטה למענה, כאשר ישנם המון סוגים, מדיות וגדלים לאיים למטבחים, כמובן שתוספת מקומות ישיבה לידו מומלצת מאד ובגלל הישיבה הגבוהה, חשוב מאד לבחור כסאות נוחים וחזקים כדי שהיושבים, בייחוד קטני הקומה שביננו, ישבו בבטחה למרות שהרגליים אינן נוגעות ברצפה. הישיבה בגובה מול מי שעומד במטבח, מכין, טורח, מבשל, אופה, מכין קפה ומגיש ליושבים, למעשה הופכת את האי לסוג של מקום מפגש נעים המאפשר שיחה "בגובה העיניים" ואינו דורש מבט מאולץ ולא נח לכוון מעלה. כאשר הוא אינו בשימוש לצרכי אכילה, הוא יכול לשמש כפינת עבודה ארעית במקום שבו הרבה מאד אנשים הכי אוהבים להיות בו.
אי שחור למטבח

אי למטבח או פינת אוכל, מה עדיף?

כאשר אנו עוסקים בתהליך תכנון המבטח שלנו אנו שוקלים האם כדאי להוסיף אי למטבח במקום שולחן אוכל, נכון פינת אוכל בהחלט יכולה לעזור לנו להפריד בין המתחמים ולתת לנו פינה ברורה בה אנו אוכלים ונהנים מהאוכל המוכן שלנו, אם זאת ניתן להוסיפו על מנת לחסוך במקום בדירה, באמצעות הפיכתו למעין משטח עבודה בעת הצורך ופינה לאכילה כאשר צריך אותו, ניתן להשיג אי למטבח בצורת "ח" או "ר" ובמידה ויש בעיה עם המיקום הוא גם יכול להיות נייד על גלגלים, כיום ניתן לשלב כתוספת עיצובים בסגנון כפרי, מודרני, אנגלי וכן הלאה במידות שונות כמו 2 מטר אורך יותר או פחות, תלוי אם יש לכם מטבח קטן או גדול.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה