איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

בניית נישה במטבח

נישות במטבח הן דבר נפוץ ביותר בבתים רבים במדינת ישראל. לא מעט מטבחים כוללים בתוכם נישה ובמקרים רבים, יותר מנישה אחת. לנישות יש תפקיד עיצובי ופרקטי והן הופכות את המטבח שלנו גם ליפה יותר וגם לנוח, הרבה יותר. 

מה תפקידן של נישות במטבח?

בניית נישה במטבח הנה בעלת מספר ייעודים שונים, מעבר למראה האסתטי של המטבח. ניתן להזכיר בניית נישה למקרר, בניית נישה לתנור ובניית נישה למדיח כלים. עבור העוסקים בעיצוב מטבחים, נישות במטבח הן לא פחות מעולם ומלואו.

 

יש לציין, נישה הנה גומחה בה ניתן למקם חפצים שימושיים לפעילות במטבח. בניית נישה במטבח יכולה להיבנות מקיר גבס, או כחלק מהנגרות הכללית המתבצעת על ידי נגר מטבחים. ניתן לבנות נישות צבעוניות, נישות בחיפוי חומרים מסוגים שונים, נישות עם תאורה דקורטיבית ועוד.

 

בניית נישה במטבח

מחיר בניית נישה במטבח

מחיר בניית נישה במטבח מורכב מחומר פלוס עבודה. כשמדובר בנישה מגבס, עלות החומר נמוכה יחסית והמחיר למטר רבוע בממוצע הנו 180 ₪. כשמדובר בעץ מלא, העלות שונה לחלוטין והרבה יותר יקרה. מחיר מטר רבוע מעץ בממוצע הינו 450 ₪.

 

בפורטל המטבח שלי אתם יכולים למצא מידע חיוני נוסף, אודות כל הקשור לבניית נישה במטבח לרבות, ספקים, עלויות וטיפים שונים. היכנסו לדף השארת פרטים וקבלו תוך זמן קצר מספר הצעות מחיר לבניית נישה במטבח. 

מהי נישה דקורטיבית?

במקור שלה, הנישה אמורה לייצר מטבח מעוצב ויפה יותר, המושך תשומת לב חיובית. נישה דקורטיבית יכולה להיות צבועה בדפנות שלה בצבעים חזקים, הגורמים לכך שלא ניתן יהיה לפספס אותה ויזואלית. צבעי הנישה יכולים להיות מותאמים לכיסאות בר למשל, לאי במטבח, או לכל פריט משמעותי אחר הממוקם במטבח.

 

בנוסף, ניתן לחפות את דפנות הנישה בחומר ממנו בנוי האי שבמטבח ועל ידי כך, מייצרים הרמוניה ויזואלית בין אזורים שונים במרחב. נישה דקורטיבית איננה מיועדת למכשיר חשמלי כלשהו אלא, לחפצי נוי כדוגמת, צלחת פירות, עציץ, פסל וכו'. 

 

נישה במטבח

מהי נישה מוארת?

גם הנישה המוארת, מטרתה לייצר מראה עיצובי יפה יותר של המטבח כלומר, מדובר בנישה דקורטיבית הכוללת גופי תאורה. גופי התאורה משתלבים היטב בארונות מטבח ובנישות. גופי התאורה מדגישים באמצעות אלומת אור נסתרת, אלמנטים דקורטיביים כגון פסלים, תמונות וחפצי נוי שונים. 

מהי נישה פרקטית במטבח?

נישה פרקטית דרך נהדרת לשדרג את המטבח. מדובר על נישה המשמשת למיקום מכשירים חשמליים בעזרתם ניתן לעבוד במטבח, לבשל, לאפות ולאחסן.

 

ישנן נישות למכונות קפה, לברי מים, תנורי אפיה, טוסטר אובן, מיקרוגל, מיקסר ועוד. חשוב לציין, נישה פרקטית יכולה להיות גם דקורטיבית, אין שום סתירה בין שני הצרכים השונים הללו. 

נישות אותן ניתן לפתוח ולסגור

ישנן נישות המשמשות לאחסנה של כלי מטבח, פרודוקטים שונים ועוד. ניתן לתכנן נישה בעלת דלתות הרמוניקה, או דלת  עם תריס נגלל, למעלה ולמטה.

 

מטרת הנישות הללו, היא לאפשר לנו לסגור חללים קטנים, בהם לא תמיד קיים סדר מושלם ויפה לעין של התכולה. בחיי היומיום שלנו, הנישה כנראה תהיה יותר פתוחה מסגורה אולם, בזמן אירוח של אנשים, נדאג לסגור את הנישה ולהקנות למטבח מראה יפה ומסודר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

היתרונות והחסרונות של נישות במטבח

בניית נישה במטבח, על פי רוב, מייצרת מראה יפה ומסודר למטבח וזהו יתרון גדול. נישה מייצרת נגישות טובה למוצרים וכלים שונים המסייעים לנו במטבח. ישנם מעצבים שטוענים שנישה, היא התכשיט היפה של המטבח אולם, ישנו גם חסרון מסוים בנישה.

 

היות והנישה היא חלל פתוח, היא צוברת כמויות יחסית גדולות של אבק ולכן, קיים צורך שוטף בניקוי אבק בנישה, על מנת של יצטבר ויהפוך למטרד.