איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

ליטוש שיש למטבח

רוצים ללטש את השיש? להסיר כתמים ולחדש אותו? בהמון מקרים זה יכול לסייע לשדרוג המטבח. גלו מהו מחיר ליטוש שיש במטבח וערכו השוואת מחירים ממש כאן.

ליטוש שיש למטבח עם המטבח שלי

 ליטוש שיש למטבח זו פעולה שמומלץ לבצע אחת למספר שנים, על מנת לרענן את מראה המטבח. ליטוש שיש למטבח משנה מאוד את המראה המרחבי של מטבח הבית ובנוסף, הוא מקנה לבית כולו מראה חדש  ומעודכן. פורטל המטבח שלי, מביא בפניכם את המידע החיוני ביותר אודות מטבחים לרבות, ליטוש שיש. כאן, אתם יכולים להשאיר פרטים ולקבל הצעות מחיר מספקים מובחרים, המבצעים ליטוש, תיקון וכמובן חידוש שיש למטבח, להשוות מחירים ולבצע הזמנת שירות.
 

ליטוש שיש למטבח

מדוע כדאי לבצע ליטוש שיש למטבח?

 ליטוש משטח שיש למטבח חיוני, לא רק בכדי לספק מראה חדש ורענן למטבח המתיישן אלא, גם מפאת מחירו היקר של השיש. כלומר, החלפת שיש קיים בשיש חדש היא פעולה המחייבת משאבים כספיים משמעותיים, לעומת ליטוש שיש למטבח, פעולה שתחסוך לכם הרבה מאוד כסף ותייצר תוצאה מספקת ביותר.


הסיבות היחידות שיביאו לכך שההמלצה תהיה לבצע החלפה מלאה של שיש המטבח הן: שברים בשיש, כאלה שהנראות שלהם ממש פוגמת במראה הכללי של השיש ובמצב בו השיש שלכם ממש ישן, העיצוב שלו מזמן יצא מהאופנה והוא גורע משמעותית מהמראה הכללי של הבית. בכל מצב אחר בו מדובר בשיש לא מאוד ישן, מומלץ לבצע ליטוש שיש למטבח ולהימנע מהחלפת שיש שתעלה לכם הרבה מאוד כסף.

מהו מחיר ליטוש שיש במטבח?

מחיר ליטוש שיש במטבח, נע בין 80 - 200 שקלים למ"ר. עבודת הליטוש כוללת ניקוי יסודי של כתמים בשיש, באמצעות טכנולוגיית ליטוש חדשנית ומתקדמת, המתופעלת על ידי איש מקצוע. טיפ חשוב, על מנת להימנע מכתמים קשים בשיש, חשוב לא להשתמש, כאשר מנקים את השיש, בחומרים חזקים מדי כגון: חומצות מלח ומסירי שומנים למיניהם. משך עבודת הליטוש תלויה בגודל משטח השיש.


מחיר ליטוש שיש במטבח בממוצע

מחיר ליטוש שיש במטבח בממוצע: 140 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

מהן הסיבות לכך שצריך ליטוש שיש במטבח?

ישנם גורמים שכיחים במיוחד, המביאים אנשים לרצות לבצע ליטוש שיש למטבח. אחד הגורמים המרכזיים הנו, כתמים קשים, שלא נוקו באופן מידי והפכו לכתמים כרוניים, אותם לא ניתן לנקות בשום צורה. כתמים מסוג זה נגרמים כתוצאה משימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים, תבלינים שנשפכו על השיש ולא נוקו כראוי, שמנים שנשפכו על השיש ולא נוקו בצורה מלאה, רטיבות שלא זוהתה בזמן ועוד.


כדי להתגבר על הכתמים שנוצרו בשיש, חשוב ביותר, להזמין חברה מקצועית שתבצע ניקוי שיש איכותי, כמה שיותר מהר. פעולת הליטוש מתבצעת עם ציוד ליטוש עדין וחדשני, בתוספת חומרי ניקוי ייעודיים, המתאימים לסוג השיש במטבח שלכם. במקרה של שריטות, סדקים, שברים וכתמים, פנו במהירות האפשרית לחברה מקצועית שתבצע ליטוש מיטיב.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

האם ניתן לבצע ליטוש שיש לכל סוג שיש?

התשובה לשאלה זו היא כן, ניתן לבצע ליטוש שיש לכל סוגי השיש הקיימים במטבח. אולם, אופן הביצוע, משך הביצוע והמחיר, משתנים בהתאם לסוג השיש שלכם. ישנם סוגי שיש הדורשים טיפול עדין ומיוחד יותר, שבדרך כלל יהיה גם יקר יותר.