איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

ציפוי שיש מטבח

מהו מחיר ציפו ישיש למטבח? האם יש אחריות על ציפוי? בלאי? כל המידע והשוואת מחירים לצורך ציפוי שיש למטבחים.

ציפוי שיש למטבח עושים דרך המטבח שלי

כאשר מדברים על ציפוי שיש מטבח, עוסקים למעשה באריכות הימים של השיש והמראה היפה והמבריק שלו, המשפיע על חזות המטבח כולו. מעבר לארונות המטבח האמורים לספק לכם מקום לאחסון ומראה נעים לעין, קיים הרצון לשמר את המראה היפה והרענן של המטבח לאורך שנים רבות. המטבח, המהווה את לב ליבו של כל בית, עלול להינזק בעיקר במשטח השיש שבו, עליו מתבצעות מרבית עבודות הבישול וההכנה לבישול.


מי מאתנו לא הפיל בטעות משהו על השיש, או לא נזהר מספיק בעת חיתוך על השיש וכו', פעולות שייצרו, באופן מידי, סדקים וחריצים לא יפים. על מנת לא לפחד על מראה השיש קיים, ציפוי שיש, מגן עליו מפני סדקים, חריצים ותבלינים המשאירים כתמים מכוערים. מגן זה יעניק יציבות למראה השיש וימנע סדקים ומפגעים הפוגמים במראה השיש. פורטל המטבח שלי, מציג בפניכם מידע חיוני אודות ציפוי שיש איכותי, אנשי המקצוע שירכיבו אותו וכן הלאה.
 

ציפוי שיש למטבח

מהו מחיר ציפוי שיש במטבח ?

  • מחיר ציפוי שיש במטבח עומד בממוצע על סך של 750 ₪ למטר רץ. שטחו של משטח שיש ממוצע במטבח עומד על 6.5 מטרים ולכן, מחיר העבודה כולה יעמוד על סך של 4,875 ₪ בממוצע. כמובן שמתקינים שונים גובים מחירים שונים, הדבר נכון בעיקר בכל הקשור לעלות מחיר ההתקנה ולא לעלות הציפוי עצמו.
     
  • מתקיני שיש הנחשבים למומלצים במיוחד, עשויים לגבות מחיר עבודה גבוה יותר ממתקינים מוכרים פחות. בדיוק בשל סיבה זו, מומלץ להשאיר פרטים, במקום המיועד לכך בפורטל המטבח שלי, לקבל מספר הצעות מחיר ממתקיני ציפוי שיש במטבח, לבצע השוואת מחירים ולהזמין את המתקין המתאים לכם ביותר, הן מבחינת היכולת המקצועית שלו והן, מבחינת המחיר אותו הוא גובה עבור השירות.


מחיר ציפוי שיש למטבח

מחיר ציפוי שיש למטבח: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

האם תקבלו אחריות לציפוי השיש שהותקן?

מרבית יצרני ציפוי השיש למטבחים מספקים אחריות ולא סתם אחריות אלא, מדובר באחריות לכל החיים. ברוב המקרים לא תידרשו לנצל אחריות זו, בעיקר אם אתם בצד של הזהירים במטבח. אולם, כמו שצוין קודם. לכן, ציפוי השיש לא תמיד מחזיק לכל החיים ובמקרים מסוימים מומלץ לבצע החלפה שלו.


הערה חשובה – ישנם מתקינים שלא יספקו לכם אחריות כלשהי עבור התקנת ציפוי השיש אלא אם, מדובר בחיפוי לאבן או חומר דמוי שיש, ישנם מתקינים שבעבור ההתקנה תקבלו אחריות של 3 שנים או שנה בלבד.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות על עבודה:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

האם ציפוי השיש צובר בלאי לאחר מספר שנים?

התשובה היא לצערנו כן, גם ציפוי שיש מתבלא עם הזמן, הופך לציפוי שיש ישן במטבח ויש צורך לחדשו ולהחליפו. מכיוון שהציפוי מוצמד לאבן השיש, ניתן לבצע החלפה שלו, בצורה יחסית קלה, בכל שלב בו תקבלו החלטה שהגיע הרגע לעשות זאת. עלות ההחלפה של ציפוי שיש, נמוכה בהרבה מעלות החלפה של שיש ולכן, מדובר באלמנט קריטי שאסור לוותר עליו בעת הרכבת שיש חדש במטבח.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

מהו ציפוי הקסם המגן על השיש?

ציפוי שיש במטבח מקנה שכבת הגנה שקופה, בעובי 100 מיקרון, שמטרתה לייצר הגנה מיטבית על השיש. ציפוי שיש למטבח מגן על השיש מפני שריטות, חומציות ומפגעי בלאי שונים. מדובר בציפוי העשוי מחומר הפוליאסטר, חומר עמיד בפני חום וניתן לפגוש בו על גבי שולחנות אירוח מקצועיים, שולחנות בר בבתי קפה, שולחנות במסעדות, בתי מלון, משטחי שיש שונים ועוד.


ציפוי השיש שומר על מראה שיש מבריק לאורך שנים רבות והדבר חשוב ביותר במקומות העוסקים בשירותי אירוח שונים אולם, גם בבית שלנו אנו רוצים ששיש המטבח, ישמור על מראה בוהק ויפה לעין במשך שנים. ציפוי השיש המודרני אינו מכיל כימיקלים, הוא אטום באופן מוחלט בפני נוזלים, קל לניקוי והוא אכן מעניק הגנה, ברמה גבוהה מאוד למשטח השיש.