איך תרצה שיראה המטבח שלך? קבלו עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

תיקון שיש במטבח

מחפשים אחר אנשי שיש לביצוע תיקון סדק בשיש? יש לכם שבר ממש? אפשר להזמין גם שירות לתיקון שבר בשיש. קבלו את כל המיד עהנחוץ על שיש סדוק ושבור ממש כאן.

תיקון שיש שבור וסדוק במטבח שלי

האם אתם צריכים לבצע תיקון שיש במטבח, כגון תיקון של סדק בשיש? במידה וכן, אתם נמצאים במקום הנכון. פורטל המטבח שלי מציג בפניכם את המידע החיוני ביותר, אודות תיקון שיש + שבר בשיש. בנוסף, אתם תמצאו כאן פרטים אודות ספקים שונים המבצעים תיקונים אלה, תוכלו לקבל מהם הצעות מחיר, תוך זמן קצר, באמצעות השארת פרטיכם במקום המתאים ואף, לבצע את הזמנת השירות. במאמר הבא נעסוק במחירים של תיקוני שיש ונסקור מספר טיפים של אנשי מקצוע.
 

שיש מטבח שבור וסדוק

מהו מחיר תיקון שבר בשיש?

מחיר תיקון שיש סדוק ינוע בין 400 ל-500 ש"ח ואילו מחיר תיקון שיש שבור יעלה בין 400 ל-700 ש"ח. זה המחיר המקובל לתיקון נזק מסוג זה בשיש. מחיר זה מתייחס לתיקון שיש שבור או לתיקון שיש סדוק. נציין עוד, מדובר במחיר עבור תיקון מקומי של סדק או שבר קטנים.


על פי רוב, סדק בשיש, נובע מבלאי סביר של השיש לאורך השנים ומרבית הסדקים והשברים בשיש, מתגלים בשל כך, באזור בו מתחבר השיש עם אלמנטים אחרים כדוגמת הכיור. מתקיני שיש מיומנים יבצעו תיקון של סדק בשיש באמצעות דבק אקרילי וליטוש באזור בו בוצעה ההדבקה. יש לטפל בזמן בסדקים, על מנת לבלום את גדילת הסדק והיווצרות של תופעות נוספות כמו נזילה או שבר גדול יותר, מה שעשוי לגרום לכך שתצטרכו לבצע החלפת שיש למטבח ולא רק תיקון נקודתי.


מחיר תיקון סדק בשיש המטבח

מחיר תיקון סדק בשיש המטבח: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


 

  • טיפ חשוב ביותר – במידה ואתם חושבים לרכוש שיש חברון דעו, שיש זה לא בהכרח מגיע עם תעודת אחריות ולכן, וודאו זאת מבעוד מועד עם המתקין בו בחרתם לביצוע העבודה ואל תתביישו לדרוש אחריות, לפחות לתקופה של שנה אחת. תיקון שיש במטבח מתבצע גם עבור שיש חברון.

אילו כיסויים תקבלו בתעודת האחריות של השיש?

במידה והנחתם מחבת חם על השיש וכתוצאה מכך נסדק השיש מהחום, לא תהיו זכאים, אצל רוב יצרני השיש להחזר, מתוקף כתב האחריות שקיבלתם. תיקון שיש קיסר במקרה זה, כדוגמה מייצגת לנושא, יעלה לכם כסף ולא תקבלו זיכוי או החזר. ישנם חברות אשר כן מספקות אחריות על השיש, בדרך כלל מדובר על אחריות בין שנתיים ל-שנה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנתיים אחריות 1.5 שנות אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מציאת מתקין לתיקון שיש

מרבית מתקיני השיש אינם עובדים אצל יצרן זה או אחר ולפיכך, הם בעלי ידע מקצועי לתיקון סדקים ושברים בסוגי שיש שונים, תיקון שיש במטבח, תיקון שיש גרניט פורצלן, תיקון שיש קוריאן ועוד. מרבית אנשי המקצוע בתחום השיש יגידו לכם להימנע, לטובת שמירה על השיש והמראה היפה שלו, משימוש בחומרי ניקוי כגון: חומצת מלח ומסירי שומנים למיניהם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049606

מהם הגורמים להיווצרותם של סדקים בשיש?

ישנן מספר סיבות מגוונות לכך שנוצרים סדקים ושברים בשיש. הסיבה השכיחה ביותר היא כנראה שימוש לא תקין של דיירי הבית בשיש. סיבות נוספות הן בלאי טבעי, כמו בכל דבר אחר שקיים ותוצאה של רעידת אדמה. ישנם מקרים בהם שיפוץ באזור מסוים של הבית והעובדה שהמשפצים קודחים ודופקים, מביאה לכך שנוצר סדק או שבר בשיש המטבח.


בכל מקרה של סדק ולא משנה כתוצאה ממה, יש לבצע תיקון מהיר ולמנוע התרחבות של הסדק, דבר שקורה מאוד מהר. סדק מתרחב, מוביל לפיצוץ של השיש ולתיקון מורכב ויקר יותר. תיקון מהיר של סדק בשיש ימנע חדירה של נוזלים והיווצרות של חיידקים בתוך ומעבר לסדק. חשוב לציין, ישנם פגמים אחרים שיכולים להימצא על כל סוג שיש, לא סדקים ושברים ואותם מתקנים, לא על מנת למנוע בעיות קשות אלא, על מנת להשיב לשיש את המראה היפה והנקי שלו.

כיצד מתבצע תיקון שיש?

תיקון שיש מושתת על מספר אלמנטים עיקריים ובראשם גודל הסדק שנוצר. במידה ומדובר בסדק חדש שנתגלה במהירות, התיקון יהיה פשוט ומהיר, מכיוון שגודל הסדק והעומק שלו אינם משמעותיים. התיקון יבוצע על ידי איש מקצוע בתחום השיש, אשר ימלא את הסדק בדבק ייעודי, המתאים במדויק לסוג השיש שלכם, הן מבחינת הכימיקלים שנמצאים בדבק והן, מבחינת ההתאמה המדויקת לגוון השיש.


תהליך העבודה מתחיל בהרחבה מתוכננת של הסדק, מילוי הסדק בדבק וניקוי. חורים בשיש הם אמנם סוג של סדקים קטנים אולם, מדובר בתיקון מורכב בהרבה מסדק רגיל, בעיקר כשמדובר בשיש קיסר. במידה ונשבר לכם חלק מהשיש ושמרתם אותו בשלמותו, את החתיכה שנשברה, ניתן להדביק בצורה איכותית ויפה.